Yosemiko- regeneracyjne płatki pod oczy

Skóra jest jednym z najważniejszych organów naszego ciała i jak każdy z nich podlega procesom starzenia. Objawami starzenia się skóry pod oczami są m. in. zmarszczki. Niezastąpionymi sojusznikami w walce z nimi są peptydy, które odpowiadają za sprężystość, jędrność oraz właściwe nawilżenie skóry.

Yosemiko regeneracyjne płatki pod oczy

Przyczyn starzenia się skóry jest wiele: zbyt wysoka lub niska temperatura, promieniowanie UV, stres, dym nikotynowy i choroby. Czynniki te powodują, że skóra staje się pomarszczona. Traci też swoją naturalną elastyczność. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, a nawet problemy dermatologiczne. Starzejące się peptydy skóry właściwej (kolagen, elastyna, proteoglikany) są stale zastępowane nowymi. Jednak z czasem ich regeneracja ulega spowolnieniu. Wtedy warto wesprzeć naturę nowoczesną technologią.

W oparciu o nią oraz badania z zakresu inżynierii tkankowej opracowano kosmetyk o szybkim i widocznym działaniu – regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko, którego kolagen przypomina strukturę ludzkiej skóry, a zawarte w nim  aktywne mikropeptydy pobudzają jej regenerację. Co ważne, dzięki zaawansowanemu procesowi sterylizacji płatki Yosemiko nie zawierają konserwantów.

Płatki Yosemiko zawierają wyjątkową formę aktywnych mikropeptydów, powstających w wyniku innowacyjnych procesów technologicznych. Mikropeptydy stymulują procesy regeneracyjne i odnowę biologiczną poprzez intensyfikację produkcji kolagenu przez fibroblasty, czyli komórki skóry – tłumaczy Dariusz Śladowski, doktor nauk medycznych, wiceprezes zarządu Euroimplant SA.

W pierwszym etapie następuje miejscowe wchłanianie wody do skóry, co powoduje zwiększenie przestrzeni międzykomórkowych oraz wzrost transportu przez skórę. W wyniku zwiększonego uwodnienia skóry dochodzi z kolei do wnikania aktywnych mikropeptydów do jej wnętrza. W drugim etapie aktywne mikropeptydy, pobudzając receptory na komórkach skóry, stymulują syntezę peptydów, przyspieszając tym samym regenerację głębszych warstw naskórka i skóry właściwej. Prowadzi to do zwiększenia jędrności oraz elastyczności skóry, a także wygładzenia zmarszczek.

Po zastosowaniu płatków regeneracyjnych Yosemiko synteza kolagenu rozpoczyna się w ciągu kilku godzin i trwa przez kilka dni. Kolejne zastosowanie płatków ma na celu systematyczne aktywowanie receptorów na komórkach skóry, a wchłaniająca się woda – zwiększenie poziomu hydratacji skóry.

Natychmiastowy efekt promiennej, wypoczętej i odmłodzonej skóry widoczny jest już po pierwszej aplikacji. Regularne używanie regeneracyjnych płatków pod oczy Yosemiko prowadzi do zmniejszenia nawet głębokich zmarszczek pod oczami, poprawy jędrności i kondycji skóry, stymuluje proces odnowy i hamuje procesy przedwczesnego starzenia (cienie, opuchlizna, worki pod oczami) spowodowane niekorzystnymi warunkami otoczenia (słońce, suche powietrze w pomieszczeniach)

Seria regeneracyjnych płatków pod oczy Yosemiko

 • Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko? Anti-Aging – kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Płatki Yosemiko, prócz działania regeneracyjnego i rewitalizującego, wygładzają zmarszczki ? nawet do 80% oraz poprawiają napięcie i jędrność skóry u 86% kobiet.

Yosemiko regeneracyjne płatki pod oczy

Cena: 129 PLN / 5 kompletów

 • Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko? Moisturizing – przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Płatki widocznie regenerują, optycznie zmniejszają worki pod oczami, intensywnie i długotrwale nawilżają (nawet 3-krotna poprawa poziomu nawilżenia u 90% kobiet) oraz odmładzają skórę u ponad 80% kobiet.

Yosemiko regeneracyjne płatki pod oczy

Cena: 129 PLN / 5 kompletów

 • Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko? Dermo-Cosmetic – przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Płatki te oprócz właściwości regeneracyjnych łagodzą podrażnioną skórę wokół oczu (u 93% kobiet), działają kojąco dzięki efektowi chłodzenia oraz intensywnie i długotrwale poprawiają poziom nawilżenia.

Yosemiko regeneracyjne płatki pod oczy

Cena: 149 PLN / 5 kompletów

 • Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko? Man – kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu u mężczyzn. Regenerują, widocznie zmniejszają cienie pod oczami (nawet do 80%), usuwają wizualne objawy zmęczenia i stresu (u 100% mężczyzn), poprawiają jędrność skóry.

Yosemiko regeneracyjne płatki pod oczy

Cena: 129 PLN / 5 kompletów

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Agnieszka  17 listopada 2015 13:26

  Tylko cena wysoka

  Odpowiedz
 2. efffciaa  23 lutego 2016 13:15

  Sporo czytałam o tych płatkach , chociaż jak do tej pory nie miałam okazji ich wypróbować . Cena jest wysoka , ale akurat na to nie patrzę zwłaszcza jeśli chodzi o mój wygląd , a co za tym idzie lepsze samopoczucie .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany