Yazemeenah Rossi – najpiękniejsza babcia-Instagramerka na świecie!

Jak wyobrażacie sobie siebie za dwadzieścia-trzydzieści lat? Czy w tej wizji macie na twarzy zmarszczki i nosicie obszerny sweter albo włóczkowe kapcie z pomponami? Yazemeenah Rossi udowadnia, że taki obraz kobiety po sześćdziesiątce to tylko papierowy stereotyp, Piękna 63-letnia „babcia” codziennie zaczytuje na swój Instagramowy profil zdjęcia, które mogłyby przyprawić o kompleksy niejedną trzydziestolatkę! Zobaczcie zachwycające portrety Yazemeenah i poznajcie sekret jej długowieczności!

Yazemeenah Rossi to modelka, która swoją karierę zaczęła rozwijać dopiero po trzydziestce. Jeśli jednak ten fakt wydaje się Wam zaskakujący, to jak zareagujecie na informację, że obecnie ma ona 63 lata, dwoje wnucząt i… nadal pracuje w modelingu? Przypadek Yazemeenah to kolejny dowód na to, że jeśli bardzo czegoś pragniemy, świat nie jest stanie narzucić nam ograniczeń. Poznajcie piękną babcię z Instagrama, której poczynania obserwuje już ponad 180 tysięcy internautów!

Najpiękniejsza babcia-Instagramerka na świecie!

Yazemeenah wygląda jak dwudziestoparolatka, która zafarbowała włosy na – tak jeszcze niedawno modny – siwy kolor. Przesłanie, jakie niesie jej modelingowa działalność jest nie do przecenienia. „Babcia-Instagramerka” udowadnia bowiem, że zadbane, dojrzałe kobiety też mogą być piękne i realizować się w dowolnej dziedzinie życia. Zauważa, że źródło życiowej energii kobiety bije nie tylko w jej urodzie i zewnętrznym blasku, jakim opromienia swoje otoczenie, ale także w sile, jaką zdobywa wraz z wiekiem. Reklamowała m.in. znany nowojorski dom handlowy Macy’s i Mastercard. Pracowała dla YSL i Hermesa.

Jaka jest tajemnica stylu życia i codziennej pielęgnacji zawsze uśmiechniętej „babci Instagrama”? Rossi wyznaje, że stara się po prostu być szczęśliwa z samą sobą, ciesząc się i celebrując nawet drobiazgi. Zdradza też, że jej dieta obfituje w awokado, ryby oraz organiczne mięso. Do pielęgnacji używa natomiast naturalnych olejów – na włosy nakłada ten z rzepaku, innymi zaś naciera swoją skórę. Raz w tygodniu wykonuje też peeling z samodzielnie przygotowanej mieszanki cukru i oliwy z oliwek.

Zobaczcie galerię inspirujących zdjęć Yazemeenah:

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (238 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...