Wywiad z blogerką modową Glamouriną – Top 100 Polish Fashion Bloggers

W ramach projektu Top 100 Polish Fashion Bloggers przestawiamy wywiad  z blogerką modową Glamouriną, czyli  Natalią Grytsuk Viktorovną. Na swoim blogu Natalia łączy dwie pasje – do fotografii i mody, do której zachowuje zrównoważone podejście. Poza tematami związanymi z modą Gamourina nie stroni od tematów lifestylowych, czy dotyczących dbania o urodę.  Zapraszamy!

dorothy_perkins_blouse_silver_white_shoes-7

W jaki sposób rozpoczęła się Twoja przygoda z prowadzeniem bloga ?

Zaczęłam prowadzić bloga ponad 4 lata temu. Pracowałam wtedy jako Project Manager i myślałam bardziej o konkretnej karierze zawodowej, a blog był miłą odskocznią.
W miarę prowadzenia bloga, bardziej zrozumiałam swoje prawdziwe potrzeby inspirowania i tworzenia. Tak właśnie to się zaczęło i nadal trwa.

 Jakie są znaki rozpoznawcze bloga ?

Myślę, że moim znakiem rozpoznawczym jest autentyczność. To prawda, na przestrzeni lat bardzo się zmieniłam, ale zawsze pokazywałam czytelnikom prawdziwą siebie.

Czym inspiruje się Glamourina tworząc nowe stylizacje i posty ?

Inspirację znajduję wszędzie. Przeglądając Instagrama, Snapa, rozglądając się na ulicy, a najbardziej inspirujące są dla mnie podróże. Zawsze wracam do Polski wypełniona nowymi pomysłami.

dorothy_perkins_floral_dress_outfit-7

Jak wyglada Twoj typowy dzień pracy ?

Zaczynam dzień od zajęć yogi i porannej medytacji. Daje to mi potrzebne wyciszenie i zaczynam dzień w idealnym humorze. Najpierw przeglądam skrzynkę mailową, w trakcie godziny odpisuje na wszystkie maile i propozycje współpracy. W trakcie dnia znów dostaję masę maili, na które staram się na bieżąco odpowiadać. Często uczestniczę w różnych wydarzeniach modowych, pokazach mody, press eventach, sesjach zdjęciowych, także grafik blogerki modowej jest dość napięty. W międzyczasie prowadzę snapchata, Instagrama i fanpage’a na Facebooku. Często zdarza się też podróżować z różnymi markami w ramach kampanii marketingowej, wtedy dzień wygląda dość chaotycznie, ale nie narzekam.

 Co robisz w wolnym czasie ?

Ćwiczę tantra i hatha yogę. Czytam literaturę dalekowschodnią i literaturę filozoficzną.

Jakim jednym słowem określiłabyś siebie ?

Wielozadaniowa 😀

Czy jest jakaś animowana postać z bajki którą chciałaś by być i dlaczego ?

Chciałabym być Piotrusiem Panem (ale to zabawnie brzmi!), który umie latać. Szkoda, że ludzie nie są stworzeni do latania.

white_blouse_dorothy_perkins_street_fashion-6

Czy jest ktoś kto zainspirował Cię i dlaczego ?

Wiele osób mnie inspiruje. Przede wszystkim moja rodzina i mój mąż Sergio. Staram się otaczać ludźmi, którzy wnoszą same cenne rzeczy do mojego życia, a wtedy inspiracja jest integralną częścią każdego dnia.

Poprosimy o Twoje porady dla początkujących blogerów, którzy chcieliby podążyć podobną drogą jak Ty ?

Bądź sobą i ciężko pracuj.

Powiedz naszym Czytelnikom na koniec wywiadu, coś czego nigdy nie powiedziałaś nikomu 🙂

Poza blogiem zajmuje się i praktykuję autentyczny tantryczny masaż tybetański. Masaż ten ma ogromną moc uzdrawiającą i nie ma nic wspólnego z tym co zwykle znajdziemy w internecie.

GLAMOURINA : glamourina.net

Wywiad przeprowadził: Marcin Maślak

Źródło:
e-silvermoon.com
facebook.com/BLOG.SILVERMOON

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (228 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...