Wytarte, sprane, znoszone – odważna kolekcja trampek Converse Well Worn

W sezonie wiosna/lato 2013 Converse powraca do swoich rockowych korzeni. Na najlepszych koncertach i najgłośniejszych imprezach pojawia się Chuck Taylor All Star Well Worn w takiej formie, jaką kochamy najbardziej – znoszone, przybrudzone, pamiętające najpiękniejsze momenty.

Converse Chuck Taylor All Star Well Worn

Plan na sezon wiosna/lato: odhaczyć kilka dobrych koncertów i imprez, naładować akumulatory na kolejny mroźny sezon. Bez trampek się nie obędzie – tyle kilometrów do pokonania, tyle wrażeń i mnóstwo dobrej muzyki. Linia Chuck Taylor All Star Well Worn idealnie sprawdzi się przy tak postawionych wyzwaniach.

 

Chuck Taylor All Star Washed

Koncertowy plan opracowany. W lipcu Gdynia, potem Katowice i Warszawa. Klimat zobowiązuje – unoszący się kurz, słońce przeplatane z deszczem to idealne warunki dla Chuck Taylor All Star Washed. Klasyczne trampki w delikatnie spranych kolorach i z przybrudzonymi noskami przybywają w najmodniejszych kolorach nowego sezonu: czarnym, błękitnym, białym, pomarańczowym oraz zielonym.

 

Chuck Taylor All Star Camo Print

Z festiwali wracamy do rytmu miasta. Nowe sezonowe miejsca, imprezy do rana przy wschodzie słońca. W charakterystycznym spranym kamuflażu po najmodniejszych knajpach przewijają się Chuck Taylor All Star Como Print w kolorze zielonym, piaskowym oraz w wariacji granatowo-czerwono-szarej.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (185 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...