Wyszukane torebki w zimowej kolekcji TUA by Braccianili

Włoska marka Braccialini, która od ponad 65 lat produkuję wyszukane torebki i akcesoria znowu zaskakuje niecodziennymi projektami oraz wielością kolorów i wzorów. Ironiczne spojrzenie na świat i zabawa modą to hasła najnowszej kolekcji TUA by Braccialini. Linia TUA powstała w latach 90?tych i jest odpowiedzią na potrzebę zmieniającego się świata. Jest ona dedykowana młodym, dynamicznym klientkom, które lubią bawić się modą, są odważne i cenią oryginalność.

Torebki kolekcja TUA by Braccialini

W tym sezonie linia TUA ma kilka serii. Pierwsza z nich, Cartoline, jest inspirowana miastami Europy ? możemy zobaczyć Paryż, Londyn, czy Florencję.

TUA by Braccialini - linia CartolineCeny: 1199 zł; 1099zł

 

Kolejna seria Manhattan to propozycja dla kobiet lubiących modę, wypady na zakupy z koleżanką, czy zabawę. Zachowanie klasycznych kształtów, oraz łańcuszków jest idealnym tłem dla aplikacji w kształcie manekinów  z ubraniami.

TUA by Braccialini - linia ManhattanCeny: 999zł; 799zł; 729zł

 

Kolejną typowo jesienno-zimową serią są folcowe torebki Sangria. Także zachowują one klasyczne kształty, lecz bawią kolorowymi, geometrycznymi aplikacjami.

TUA by Braccialini - SangriaCena: 799 zł

 

Kultowa już seria z psami i kotami Spritz to zabawne modele dla miłośniczek czworonogich pupili przedstawionych w ?ludzkich? stylizacjach ? Sherlocka Holmesa, rockmanam, królewny, czy nowożeńcy.

TUA by Braccialini - seria SpritzCeny: 459 zł; 879 zł

 

Typową dla Braccialini serią jest także Cubalibres. Te modele pokazują dom ? z jego pomieszczeniami ? kuchnią, pokojem dziennym, łazienką. W ten sposób każda z nas może mieć swój ?dom? zawsze przy sobie.

TUA by Braccialini - linia CubalibresCeny: 999 zł; 1099 zł

 

W linie TUA by Braccialini interesująca jest nowość ? linia White Lady. Małe, biżuteryjne torebki wieczorowe w kształcie serca są ozdobą samą w sobie. Mogą być noszone na długim łańcuszku lub w dłoni (łańcuszek odpina się).

TUA by Braccialini - linia White LadyCeny: 699 zł; 699 zł

 

Wszystkie modele z linii TUA by Braccialini dostępne są w sklepie online www.hegos.eu oraz butikach stacjonarnych na terenie kraju.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. scrabble  17 kwietnia 2015 19:54

  Dla dziecka jak najbardziej ale centy 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany