Wyraź siebie

Każda kobieta chce poczuć się oryginalna. Sieć zdaje się nam w tym jeszcze bardziej pomagać.

Dla kobiet, które wyrażają siebie poprzez tworzenie swojej biżuterii czy nawet akcesoriów, lub dla tych, którzy szukają oryginalnych kolczyków, naszyjników, torebek itp. powstał niedawno specjalny serwis.

ArsNeo.pl to sklep internetowy, w którym możemy kupić biżuterię, kolczyki, torebki, ceramikę i artykuły do wystroju wnętrza domu od projektantek, które osobiście produkują te materiały, co sprawia, że oferta jest jedyna w swoim rodzaju, bo nie znajdziemy jej w żadnym innym sklepie.

Sklep oferuje współprace również dla kobiet – z resztą nie tylko kobiet, bo przecież projektantem może być każdy – które chcą swoje wyroby sprzedawać w internecie.

W sklepie kupimy ręcznie robione: biżuterię, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, torebki, wisiory, ceramikę, pierścionki, czy artykuły do dekoracji wnętrz.

Galerie wybranych produktów można zobaczyć także u nas w specjalnej galerii.

Znajdziemy tutaj produkty, które w sklepie być może trudno byłoby nam znaleźć. Za niektóre produkty nie są strasznie wygórowane, a w zamian dostajemy piękne, oryginalne akcesoria… Polecamy obejrzenie galerii i odwiedzenia sklepu.
Jeżeli szukamy czegoś orientalnego tutaj również to znajdziemy.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (283 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. dudqa  29 lipca 2013 10:08

    efektowne dodatki

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany