Wypowiedź eksperta – nowe kosmetyki Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics

Dodatkowe kilogramy i towarzyszący im zwykle cellulit to zazwyczaj kluczowe problemy wielu współczesnych kobiet. Firma Eveline Cosmetics stworzyła trzy wyjątkowe produkty, które jeszcze skuteczniej mają walczyć z mankamentami sylwetki.

Nowe kosmetyki Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics

Diamentowy Peeling-Masaż Antycellulitowy z kofeiną to produkt, który powinien być użyty w trakcie kąpieli, jako kosmetyk rekomendowany do pierwszej fazy dbania o wygląd z uwzględnieniem wyszczuplenia. Jego pilingujące działanie powoduje, że martwe warstwy naskórka zostają sprawnie usunięte, a skóra zostaje przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji. Diament jest wszystkim znany jako drogocenny  kamień, a diamentowy proszek zastosowany w kosmetykach, co prawda nie ma już żadnej wartości jubilerskiej, ale za to zyskuje nową wartość, którą jest szczególne działanie w kosmetyku.

Diamentowy Peeling-Masaż Antycellulitowy

Naukowcy odkryli, że diament ma właściwości chroniące DNA komórek, jak również zauważono, że wpływa na zwiększenie ilości tak zwanych sirtuin, czyli białek które są szczególnie akcentowane jako składowe dbające o prawidłowe funkcjonowanie skóry i wytwarzanie wszystkich niezbędnych składowych epidermy. Białka te coraz bardziej są akcentowane w kosmetyce jako składniki niezbędne w utrzymaniu dobrej kondycji i młodości skóry. Te niezwykłe właściwości mikrokryształów diamentu zainspirowały producentów kosmetyków do wykorzystania go w pielęgnacji ciała. Zawarte w serum: Duo Active Moist i bogaty w aminokwasy wyciąg z jedwabiu powodują, że skóra po umyciu od razu jest gładka i nawilżona, a bioHyaluron Slim Complex(tm) i kofeina już w trakcie mycia pobudzają mikrokrążenie i korzystnie wpływają na przyspieszenie metabolizmu skóry.

 

Po takim energetyzująco-oczyszczającym masażu należy na skórę zaaplikować kolejny  produkt z tej serii – Diamentowe Serum Wyszczuplające Antycellulit. Innowacyjna formuła serum łączy mikroskopijne cząsteczki diamentu z unikalną kompozycją substancji czynnych, które skutecznie wspomagają odchudzanie i jednocześnie dbają o zachowanie sprężystości skóry. Nowoczesny kompleks Lipocell-Slim(tm) wyjątkowo efektywnie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu dochodzi do wyszczuplenia obszarów z nadwagą. Utrata zbędnych kilogramów może wiązać się ze zwiotczeniem i zmniejszeniem sprężystości skóry i dlatego produkt zawiera  składowe zapobiegające utracie jędrności  w odchudzanych obszarach.

Diamentowe Serum Wyszczuplajace Antycellulit

Kwas hialuronowy zawarty w bioHyaluron Slim Complex ma dużą masę cząsteczkową, dzięki czemu zatrzymuje się na powierzchni naskórka i wywołuje natychmiastowy efekt maksymalnego nawilżenia  skóry. Wyciągi z roślinnych komórek macierzystych odżywiają osłabione komórki macierzyste epidermy, dzięki czemu dochodzi do wzmocnienia zdolności naprawczych. Najlepszą pożywkę dla komórek macierzystych skóry są substancje znajdujące się w wnętrzu innej (roślinnej) komórki macierzystej i dlatego dodanie tego składnika działa na skórę ochronnie i regenerująco. Należy podkreślić, że zarówno myjący masaż, jak i serum to dwa produkty testowane dermatologicznie, w których dobrano składniki tak, aby nie niosły ryzyka podrażnienia lub uczulenia wrażliwej skóry.

 

Dla kobiet, które są niecierpliwe, mają mało czasu na ćwiczenia, a borykają się z nadmiarem kilogramów firma Eveline Cosmetics zaproponowała wyjątkowy produkt, którym jest Serum Intensywnie Wyszczuplające+ Ujędrniające Fitness. Lipocell-Slim i L-karnityna wpływają na poprawę mikrokrążenia w obrębie miejsc z nadwagą i cellulitem, dzięki czemu wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. BioSlim-Fitness Complex(tm) ma silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz dodatkowo wzmacnia działanie pozostałych składników.  W celu zadbania o przeciwdziałanie utracie sprężystości skóry w trakcie intensywnego odchudzania do produktu dodano kolagen i pro-elastynę, które poprawią elastyczność skóry i zadbają o to, aby wraz z utratą zbędnych kilogramów nie doszło do sytuacji, że skóra stanie się mniej elastyczna. Kobiety, które zdecydują się na zastosowanie tego produktu mogą liczyć na efekt modelowania sylwetki, przyspieszenia spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej jak również wygładzenia i ujędrnienia skóry.

Serum Intensywnie Wyszczuplające+ Ujędrniające Fitness

Bożena Bierzniewska Dermatolog współpracujący z firmą Eveline Cosmetics

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...