WYNIKI KONKURSU: wygraj zestaw gum Mentos oraz pamięć USB 4GB

Kochani! Udało nam się wyłonić – nie bez trudu – zwycięzców naszego konkursu, w którym można było wygrać zestaw gum Mentos oraz pamięć USB 4GB. Wystarczyło dokończyć zdanie: Świeżość Mentosów kojarzy mi się z ??  Jak zwykle nie zawiedliście nas i większość Waszych skojarzeń była naprawdę oryginalna. Po długim namyśle wybraliśmy 10 autorów najciekawszych – naszym zdaniem – skojarzeń. Nazwiska i wypowiedzi znajdziecie poniżej.

 MENTOSY.konkurs

Andrzej Tomaszewski: Świeżość Mentosów kojarzy mi się z  międzyplanetarną podróżą na ogonie czarnego geparda, ze śnieżnobiałymi kłami, która to podróż powala na obie łopatki ekstremalnością przeżyć.

Ewelina Malik. Świeżość Mentosów kojarzy mi się z obrazem namalowanym zaledwie trzema kolorami, na którym widzę
ostry BŁĘKIT nieba letniego poranku nad soczyście ZIELONĄ leśną łąkę, na której nasyconą CZERWIENIĄ pysznią się ogromne, dojrzałe poziomki?

Beata Stefańska: Świeżość Mentosów kojarzy mi się z ??
dzieciństwem, a uściślając ? dziecięcymi eksperymentami ?świeżościowymi? ? z soplami lodu dziarsko lizanymi w największy mróz z powodów bliżej nieznanych (i raczej nie w celach chłodzących), wodą z przepastnych głębin dziadkowej studni, której smak i chłód już na zawsze pozostanie w mych wspomnieniach (zwłaszcza w obliczu niemożności powtórzenia tego doznania przy użyciu wody z kranu) oraz zjadanymi w ogromnych ilościach miętówkami, kupowanymi na wagę i gwarantującymi miętówkowy posmak każdej rzeczy spożywanej później.

Dianek:

W stronę słońca - for. dianek
W stronę słońca – for. dianek


Damian Król: 
Świeżość Mentosów kojarzy mi się z ??
Oddechem mej kochanej żony,
Jak go czuję to jestem ?trafiony?!
Może nic nie mówić, tylko oddychać,
A ja mogę jej oddech wdychać!:)
Ta jej świeżość jest taka ?mentosowa?,
Trochę miętowa, trochę truskawkowa,
Może dlatego, że po prostu Mentosy żuje,
Tę świeżość od niej ciągle się czuje,
A żebyście wiedzieli jak ja reaguje,
Jak zbyt długo w tę świeżość się ?wwąchuje?,
Ale nie?, tego nie będę Wam zdradzać,
To nasza tajemnica ? bym musiał z nią się naradzać,
A ona smacznie już sobie zasnęła,
Więc już kończę i ruszam do dzieła!:)

Krzysztof  Rura: Świeżość Mentosów kojarzy mi się z ? oddechem mojej ukochanej, który zawsze pachnie miętą. Uwielbia ,,Mentosy,,! Ma je w torebce, kieszeniach, pokoju? Wszędzie! Udzieliła mi się jej mentosomania ;)

Karolina Wojtaś: Świeżość Mentosów kojarzy mi się z? perfekcyjnymi pocałunkami mojego męża ? gorącymi, choć tak mile chłodnymi, świeżymi, choć tak już znanymi, intensywnie pachnącymi, choć tak delikatnymi.

Marta Kustra : Świeżość Mentosów kojarzy mi się z beztroskim dzieciństwem. Ze spontanicznością każdego słowa i gestu, dziecięcym zapałem, optymizmem i głową pełną marzeń. Z długimi godzinami spędzonymi na świeżym powietrzu, bieganiu po wielobarwnych łąkach, skakaniu po kałużach w czasie ulewnego deszczu, kąpaniu się w rzecze od rana do wieczora oraz chowaniu się na drzewie przed rodzicami, którzy wołają, że czas już do domu. I wreszcie z pierwszą oznaką dorastania ? zakochaniem się. Z milionem motylków w brzuchu, nieschodzącego z twarzy uśmiechu i tego niezapomnianego pierwszego pocałunku jak z filmu, który kazał pożegnać się z dzieciństwem bezpowrotnie.

Adrian Kłapyta: Świeżość Mentosów kojarzy mi się z marzeniami o miejscach, które chciałbym zobaczyć, poczuć, zasmakować. Z wysokimi górami, gdzie powietrze jest czyste i rześkie, że aż chce się oddychać pełną piersią. Gdzie można niemal dotknąć nieba i być o krok od stąpania po chmurach. Z oceanem pełnym nieskazitelnie czystej błękitnej wody, gdzie ławice ryb toczą odwieczną walkę z drapieżnikami o przetrwanie. Z tropikalnym lasem pełnym zieleni, kolorowych kwiatów i owoców o słodkim niezapomnianym smaku. Świeżość Mentosów to marzenia pełne smaku ?

Agata Rejnus:
Świeżość Mentosów kojarzy mi się z:
– M iętą pachnącą!
– E nergią wibrującą!
– N utą radości!
– T chnieniem świeżości!
– O oddechem orzeźwionym!
– S makiem ulubionym!

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie prac. Ponieważ byliście bardzo kreatywni w tym konkursie  – wszystkim, którzy nadesłali prace na ten konkurs i zarejestrują się w naszym programie: Nagrody za Czytanie (https://kobietamag.pl/czytaj-i-wygrywaj-nagrody/zasady-programu-w-pigulce/) w ciągu 3 dni od dzisiaj i wyślą nam dodatkowo informację z nazwą użytkownika na: [email protected] doładujemy konto 35 punktami!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (87 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Madziulka444  2 grudnia 2011 16:07

    Gratki 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany