Wyniki konkursu Tajemniczy dom z książką Anety Grabowskiej „Dom, który widział zbyt wiele”!

Niedawno wspólnie z wydawnictwem Skrzat zorganizowaliśmy dla Was konkurs z nową książką Anety Grabowskiej „Dom, który widział zbyt wiele”. By wprowadzić Was w klimat opowieści o młodym małżeństwie, które wprowadza się do domu pełnego mrocznych tajemnic, poprosiliśmy, abyście przypomnieli sobie zasłyszane przez Was, niepokojące historie o dziwnych domach, w okolicy których lepiej jest się nie pokazywać bądź przeciwnie – które kuszą, by sprawdzić, co kryje się w środku. W zamian otrzymaliśmy mnóstwo fascynujących opowieści o omszałych domostwach, jakie w dzieciństwie wydawały się Wam siedzibami czarownic wypełnionymi bulgoczącymi kociołkami i zapachem ziół, historie ruin, w których popełniono straszliwe zbrodnie oraz wspomnienia Waszych ulubionych filmów o nawiedzonych czy magicznie ożywionych budynkach. Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkie odpowiedzi, ale warunki konkursu są nieubłagane i mogliśmy wybrać jedynie dwójkę laureatów. Sprawdźcie, do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście!

wyniki konkursu Tajemniczy dom

Wyniki konkursu Tajemniczy dom z książką Anety Grabowskiej „Dom, który widział zbyt wiele”!

 

Zadanie konkursowe brzmiało:

 • W maksymalnie 5 zdaniach opisz, jaka jest Twoja ulubiona historia o tajemniczym domu. To może być ulubiona książka, film, bajka czy serial, a nawet zasłyszana gdzieś, krótka historyjka.
 • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „konkurs Tajemniczy dom”.

 

A oto laureatki, których historie okazały się najciekawsze:

 • Małgorzata S. z Chmielnika
 • Maria G. z Nowej Soli

W nagrodę każda z Nich otrzymuje od nas książkę Anety Grabowskiej „Dom, który widział zbyt wiele”. 

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i mroczne opowieści wywołujące dreszcz na skórze!  Zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach, które już niedługo zagoszczą na łamach naszego portalu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Erna  31 marca 2021 10:36

  Dziękuję za przyznanie nagrody z której bardzo się cieszę .

  Odpowiedz
 2. marta_12  31 marca 2021 14:09

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany