Wyniki konkursu Słodkie wspomnienia przy herbacie TEEKANNE Temptation

Dwa tygodnie temu wspólnie z marką TEEKANNE ogłosiliśmy dla Was konkurs. Zaprosiliśmy wszystkie nasze Czytelniczki do wspólnego wspominania najpiękniejszych chwil przy aromatycznej herbacie Temptation, mieszczącej w sobie słodkie zapachy i smaki jesieni- szczególnie nuty pieczonego jabłka polanego karmelem. Nasze zaproszenie do zabawy spotkało się z bardzo szerokim odzewem, dlatego redakcji nie było łatwo wybrać zwycięzców. Wszystkim uczestnikom dziękujemy jednak za podzielenie się z nami kadrami ze swojego dzieciństwa, wczesnej młodości i snów! Ich lektura była dla nas naprawdę inspirującym doświadczeniem!

wyniki konkursu słodkie wspomnienia

Zadanie konkursowe brzmiało: 

 • W maksymalnie pięciu zdaniach odpowiedz na pytanie: „Jakie wspomnienia przywołuje u Ciebie TEEKANNE Temptation, aromatyczna herbatka o smaku jabłka i karmelu?”
 • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: Słodkie wspomnienia przy herbacie. Do maila dołącz swoje dane teleadresowe!
 • Na Twoją odpowiedź czekamy do 25 listopada br

Nagrodami w zabawie były zestawy herbatek owocowych TEEKANNE z linii emocjonalnej, zawierające aż 4 smaki: LOVE, czyli herbatkę o smaku granatu i brzoskwini, PASSION – mieszankę o egzotycznym smaku marakui, DESIRE – herbatkę o kuszącym smaku wiśni i czekolady oraz nowość – herbatkę TEMPTATION.

 

A oto zwyciężczynie:

 • Marta Z. z Białych Błot
 • Magdalena S. z Piły
 • Katarzyna P. z Międzylesia

Laureatkom gratulujemy, a pozostałych uczestników konkursu zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach, również tych na naszym facebookowym fanpage’u. Lada chwila ogłosimy tam dla Was drugi konkurs, w którym również będzie można wygrać owocowe herbaty Teekanne!

Bądźcie z nami na bieżąco! Wysyłając zgłoszenia konkursowe, pamiętajcie zaś o dopełnieniu wszystkich wymienionych w poleceniu warunków oraz o przesyłaniu pełnych danych teleadresowych. Dzięki temu będziecie mieć szansę dotrzeć do finału, a nagroda trafi do Waszych skrzynek pocztowych znacznie szybciej.

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marta_12  27 listopada 2018 10:51

  Dziękuję za wyróżnienie 🙂

  Odpowiedz
 2. Erna  27 listopada 2018 10:56

  Gratulacje!!!

  Odpowiedz
 3. MarciaMarcia  27 listopada 2018 11:01

  Super gratuluję dziewczyny 🙂

  Odpowiedz
 4. Kamira90  27 listopada 2018 11:38

  Ogromne gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 5. martucha180  27 listopada 2018 17:33

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 6. asiunia1990  28 listopada 2018 12:19

  Gratulacje

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany