Wyniki konkursu: „Niedzielna śmiechoterapia” z Universal Channel

Nowy blok komediowy Universal Channel, a w nim między innymi nieemitowane dotąd w Polsce, a już niezwykle popularnych za Oceanem, amerykańskie sitcomy – „Whitney” i „Faceci z dzieciakami”. Jakiś czas temu wraz z Universal Channel i Wydawnictwem Pascal przygotowaliśmy dla Was konkurs dotyczący jednego z seriali – „Whitney”. Zapytaliśmy Was o to, kto to jest lwem, a kto pieskiem Chihuahua w związku Whitney-Chris? Jak myślisz kto naprawdę rządzi w związku? Facet czy kobieta? Poniżej zobaczcie komu dopisało szczęście i dostanie nagrody!

Whitney1

Zestawy – książkę „Samo szczęście” ufundowaną przez wydawnictwo Pascal oraz koszulkę Universal Channel – otrzymują:

1. Bogusława Dzik:

Lwem jest – Chris
Pieskiem Chihuahua jest – Whitney

Czy w związku rządzi facet czy kobieta, to zależy od osobowości ludzi, którzy się dobiorą. Przeważnie mówi się ,że mężczyzna rządzi,a kobieta nakręca.W sumie ukazuje się męski obraz Lwa, a kobiety można i tak nazwać pieska Chihuahua, który podgryza dotąd, żeby Lew zrobił jak piesek chce. Jeśli mamy na myśli większość- mężczyzna chce mieć wrażenie ,że ostatnie zdanie należy do niego i niech je ma. W końcu liczy się osiągnięty cel działania,ale tak naprawdę zależy to od ludzi jak się dobiorą  w związku.Jeżeli mają podobne charaktery i żadne nie pójdzie na ustępstwo, walka może być ostra,a życie burzliwe.Zwracajmy zatem uwagę na dobieranie się , żebyśmy byli zgraną parą, a nie kto jest ważniejszy i pełni przywódczą rolę.W związku liczą się dobre relacje i wspólne podejmowanie decyzji, bo nawet jeżeli decyzja była zła nie ma obarczania się o winie,jeśli dobra nastaje wspólna radość.

2. Joanna Rabenda:

W związku Whitney-Chris lwem jest Chris, a pieskiem Chihuahua Whitney.

Według mnie każdy związek jest inny więc kto rządzi w związku zależy od charakteru osób, które są parą. Płeć nie jest wcale wyznacznikiem, kto w związku będzie rządził. Są związki gdzie jak to się popularnie mówi mężczyzna jest głową, a kobieta szyją, przez co ona ma rzeczywistą władze a facet tylko myśli, że ją ma, a i tak zrobi to co kobieta swoimi sposobami mu podsunie pod nos. W związkach są także osoby, które wolą żeby za nie decydować, bo same nie umieją podjąć jakiejkolwiek decyzji i całą odpowiedzialność zrzucić na partnera, bez względu na płeć. Występują także związki w których obydwie osoby chcą rządzić i nie mogą dojść do porozumienia, przez co w związku dochodzi do częstych spięć, bo żadne z partnerów nie chce ustąpić.

3. Mariola Stacherczak:

Chris jest lwem, a Whitney pieskiem Chihuahua.

I chociaż lew jest większy, silniejszy to malutki piesek ma ogromny wpływ na olbrzymiego lwa. W codziennym życiu także często tak jest, że facet chociaż jest głową rodziny, to o wszystkim decyduje jego szyja czyli żona. Whitney w serialu gra zapewne taką zgodną kobietkę, ale jak ma postawić na swoim to Chris nie ma nic do powiedzenia. Jego siła gaśnie, a wzrasta potencjalna moc Whitney, która niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamienia się w smoka , który pożera lwa. W końcu to kobiety rządzą światem, a mężczyźni są tylko marionetkami ich pomysłów.

4. Elżbieta Naskrent:

Chris – lew,  Whitney – Chihuahua.

Bardzo trudne pytanie, bowiem z tym rządzeniem różnie to bywa. Związek to istna karuzela emocji. Raz dominuje facet, raz kobieta. W sumie tak jest najlepiej, ponieważ dwie kochające się  połówki mogą  uzupełniać  się na bieżąco w sprawach, w których partner nie jest „mózgiem”. Aczkolwiek nasza damska natura potrafi i to dość uporczywie w najmniej odpowiednim momencie pokazywać drugiej osobie, kto tu rządzi. Taka chwilowa dominacja jest niczym spuszczenie psa z łańcucha może skończyć się polubownie lub wręcz odwrotnie. Radzę jednak nie próbować i skoncentrować się na rozmowach niż ulec namowie natrętnemu mamrotaniu własnego ego.

Gratulujemy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (109 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Brunia28  18 czerwca 2013 12:30

  gratulacje:)

  Odpowiedz
 2. nuczka  18 czerwca 2013 13:31

  Gratulacje wygranym 🙂

  Odpowiedz
 3. edzioszeeek  18 czerwca 2013 14:24

  Gratulacje 😉

  Odpowiedz
 4. m258  18 czerwca 2013 16:34

  gratulacje!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany