Wyniki konkursu na Dzień Dziecka: MAOAM wciąga smakiem!

Aby osłodzić Wam Dzień Dziecka i przypomnieć, że powinnyśmy celebrować to święto niezależnie od wieku, bo każda z nas ma w sobie coś z małej dziewczynki, wspólnie z marką MAOAM zorganizowaliśmy dla Was konkurs pod hasłem „MAOAM wciąga smakiem”. W ramach zadania konkursowego, poprosiliśmy, abyście opowiedziały nam o najsłodszych wspomnieniach z dzieciństwa, dzięki czemu mieliśmy okazję odbyć wspólną kolorową podróż w czasie. Zajrzeliśmy z Wami do pilnie strzeżonych „słodkich szafek” rodziców, próbowaliśmy kwaśnych oranżadek musujących na języku, chrupaliśmy ciepły chleb ze śmietaną i cukrem, zrywaliśmy czereśnie w ogrodzie Waszej babci, pogryzaliśmy dmuchany ryż we wszystkich odcieniach tęczy i po raz pierwszy próbowaliśmy słodkich gum rozpuszczalnych od MAOAM. Teraz nadszedł czas, by ogłosić wyniki i zabrać szczęśliwe zwyciężczynie z powrotem do krainy słodkości! Sprawdźcie poniżej, do kogo pofruną wspaniałe zestawy nagród od MAOAM!

Wyniki konkursu na Dzień Dziecka: MAOAM wciąga smakiem!

 

Zadanie konkursowe brzmiało:

 • Odpowiedz na pytanie: Jakie jest Twoje najsłodsze wspomnienie z dzieciństwa. Swoją odpowiedź zawrzyj maksymalnie w 5 zdaniach.
 • Odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „MAOAM wciąga smakiem!”.

 

A oto laureatki, których odpowiedzi przywołały w nas najsłodsze wspomnienia z dzieciństwa:

 • Angelika W. z Bełżyc,

 • Karolina C. z Zielonej Góry,

 • Monika S. z Lublina,

 • Paulina M. z Żor.

 

Każda z Pań otrzymuje od nas oraz marki MAOAM zestaw, w skład którego wchodzą: uwielbiane od lat gumy rozpuszczalne i nowości produktowe MAOAM oraz gadżety: słuchawki, rozdzielacz USB, długopis i linijka.

 

Serdecznie gratulujemy! A wszystkim pozostałym Uczestniczkom i Uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie i moc pozytywnych wspomnień, które obudziły w nas najwspanialsze wzruszenia i sentymenty, przywołując obrazy z najpiękniejszych dni!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marta_12  1 czerwca 2021 09:36

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 2. Erna  1 czerwca 2021 10:14

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 3. agasam9  1 czerwca 2021 16:30

  gratulacje

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany