Ogłaszamy wyniki konkursu „Mój mały odkrywca”!

Konkurs „Mój mały odkrywca”, który zorganizowaliśmy z myślą o najmłodszych z markami Mustela i Skarb Matki dobiegł właśnie końca. Zadanie konkursowe polegało na tym, aby w pięciu zdaniach opisać, jak nasz Maluszek odkrywa świat oraz w jaki sposób pomoże mu w tym Zestaw Małego Odkrywcy marki Mustela. Ogłaszamy wyniki i prezentujemy zwycięskie odpowiedzi!

mój mały odkrywca

kolaż własny redakcji

Ogłaszamy wyniki konkursu „Mój mały odkrywca”!

Otrzymałyśmy mnóstwo kreatywnych i zabawnych zgłoszeń, niestety nie wszystkie z nich zawierały odpowiedź na oba pytania zawarte w zadaniu konkursowym, dlatego niektórych nie mogłyśmy nawet wziąć pod uwagę (spośród nich szczególnie spodobał nam się wiersz Pani Agnieszki Samoląg o Maluszku, który wyrzuca rzeczy z szafy – gratulujemy pomysłu!). Pragniemy jednak zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy bardzo rozczulili naszą redakcję uroczymi odpowiedziami i gdybyśmy mogły, nagrodziłybyśmy każdy z tekstów! Gratulujemy twórczych zdolności i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

 Nagrodę główną otrzymuje Iwona Skorek za wypowiedź:

Moje dziecko ciekawe jest świata i każdego dnia odkrywa go na nowo poprzez czytanie książeczek, kolorowe obrazki i zabawki interaktywne, które świetnie rozwijają wyobraźnię. Jeśli pogoda dopisuje zabieram dziecko na dłuższe spacery do parku lub do lasu i wtedy poznaje otaczającą nas przyrodę, a więc listki, śpiewające ptaszki, drzewa, owady. Domowe garnki, gra na nich, śpiewanie piosenek, gra w piłkę, przytulania, słuchanie odgłosów zwierząt i robienie różnych min w lusterku także pomagają odkrywać mojemu maluszkowi świat, poznawać go i wspierać jego prawidłowy rozwój. „Zestaw Małego Odkrywcy” Mustela również znakomicie nam w tym pomoże, ponieważ codzienna pielęgnacja dziecka, to wspaniałe chwile, które łączą mamę i maluszka, a do tego sprawiają ogromną przyjemność. Wieczorna pielęgnacja dziecka kosmetykami Mustela znakomicie będzie rozwijać zmysły mojego dziecka i stymulować jego rozwój poprzez delikatny dotyk czułości i masaż delikatnej skóry.

 

Drugą nagrodę otrzymuje Joanna Mikołajczak za wypowiedź w formie wierszyka:

Moje maleństwo odkrywa świat, próbując się wdrapać na wielki blat. Próbuje też piasku, skakania w kałużach, chociaż ucieka kiedy grzmi burza. Uwielbia mopa i wiadro też i biega za pieskiem, bo wielki to zwierz. Odkrywa, że chodnik twardy jest troszkę i że odkurzacz się naje paproszkiem. A Zestaw Małego Odkrywcy pomoże co dzień, kąpać się miło w mięciutkiej wodzie. 

 

Nagrodę pocieszenia otrzymuje uczestniczka o pseudonimie Toczkaspam za wypowiedź:

 

Mój maluszek ma 10 miesięcy, a na imię mu Mieszko, co oznacza Niedźwiedź. I tak jak na prawdziwego misia przystało jego poznawanie świata sieje przestrach i zniszczenie. Raczkując, ugania się za naszym kotem, który wielce się go lęka. Wyrzucając z impetem wszystko z szafek czy półek oraz z radością rozrzucając jedzenie podczas posiłków, powiększa tylko nieustannie bałagan na swoim ciele i w całym mieszkaniu. Zestaw Mustela z pewnością pomógłby mi utrzymać mojego niedźwiadka w czystości i dobrej kondycji po tak intensywnym zawadiackim dniu.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  8 kwietnia 2017 13:59

  Gratulacje!

  Odpowiedz
 2. marta_12  8 kwietnia 2017 15:40

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 3. Aromer0209  8 kwietnia 2017 19:58

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 4. marra  8 kwietnia 2017 20:52

  Gratulacje 😉

  Odpowiedz
 5. AnnStyl  8 kwietnia 2017 22:29

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 6. Hidari11  9 kwietnia 2017 06:32

  gratulacje ! 🙂

  Odpowiedz
 7. Erna  9 kwietnia 2017 17:15

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 8. Aneta  10 kwietnia 2017 09:28

  Gratuluję! 🙂

  Odpowiedz
 9. sylwiawes  10 kwietnia 2017 19:38

  Gratulacje

  Odpowiedz
 10. efffciaa  20 kwietnia 2017 12:46

  gratulacje 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany