Wyniki konkursu: „Małżeństwo z Jonasami”

Kevin Jonas i jego małżonka Danielle muszą zmierzyć się z trudami życia codziennego. Przed kamerami E! postanowili odsłonić kilka małżeńskich tajemnic. W konkursie zorganizowanym wraz z kanałem E! Entertainment pytaliśmy o to, kogo Kevin Jonas chciałby zobaczyć w kolejnym reality show E! Entertainment. Jak wspomniał w wywiadzie zobaczyłby jak żyją „od kuchni” książę William i księżna Kate. W dalszej części konkursowej interesowało nas, czyje życie prywatne, Wy chcielibyście podglądać razem z kamerami E. Listę zwycięzców zobaczcie poniżej.

Kevin and Danielle

Nagrody w postaci zestawów zawierających: książkę „Ślubny Babylon” opublikowaną przez wydawnictwo Pascal oraz gadżety od E! Entertainment, otrzymują:

Ewa Zubowska:

Ja natomiast chciałabym podglądnąć życie Angeliny Jolie i Brada Pita – najseksowniejsza i najpiękniejsza para w show-biznesie. Jednocześnie oboje są bardzo inteligentni i pełni pokory. Angelina jest dla mnie wzorem matki i żony, która by uchronić swoje dzieci odważnie podjęła decyzję o usunięciu piersi, gdyż genetycznie obciążona prawdopodobnie zachorowałaby na raka. Brad jest dla niej wsparciem i wspaniałym ojcem. Chciałabym zobaczyć jak wygląda na co dzień ich życie, ich miłość, ich walka z paparazzi.

Agnieszka Bednarska:

Raczej nie tracę czasu na podglądanie prywatności innych ludzi, ale jeśli miałabym za dużo czasu to w kolejnym reality show E! Entertainment chciałabym zobaczyć Shakirę i Gerarda Pique. To najfajniejsza para showbiznesu, aczkolwiek mam nadzieję, że się na udział nie zdecydują. Prywatność to jednak rzecz święta.

Maria Krzykowska:

Ja chciałbym podglądać życie Edyty Górniak, ponieważ jest to bardzo emocjonalna kobieta, wspaniała artystka o wyjątkowo pięknym głosie. Wniosła by wiele do programu pokazując swoje domowe życie, smutki i radości. Moglibyśmy posłuchać jej głosu gdy śpiewa kołysankę synkowi lub gdy bierze kąpiel w wannie. Edyta Górniak w wielu odsłonach, wiele twarzy by nam pokazała i zaciekawiła widzów do oglądania reality show E!

Gratulujemy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (115 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  30 lipca 2013 09:12

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 2. gusia.  30 lipca 2013 10:05

  Gratulacje dla dziewczyn.

  Odpowiedz
 3. Erna  30 lipca 2013 16:03

  Cieszy mnie bardzo przyznanie nagrody za którą serdecznie dziękuję.

  Odpowiedz
 4. maga  31 lipca 2013 19:50

  Gratulacje.)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany