Wyniki konkursu Mały świat wielkich przygód laleczek Polly Pocket!

Polly Pocket to słynna mała laleczka, która jest przebojową bohaterką animowanego serialu i kieszonkową przyjaciółką wielu dziewczynek. Odważna, ciekawa świata i pełna energii, ma mnóstwo inspirujących pomysłów, w których realizacji wspomaga ją jej magiczny medalion. Ten niezwykły przedmiot to podarunek od babci, dzięki któremu Polly może w mgnieniu oka pomniejszyć się do kieszonkowych rozmiarów i wyruszyć na spotkanie kolejnej wielkiej przygody. Aby i Wasze córeczki mogły tego lata spojrzeć na świat z czarodziejskiej, mikroskopijnej perspektywy i zyskać nową towarzyszkę wakacyjnych zabaw, przygotowaliśmy dla Was konkurs ze wspaniałymi nagrodami w postaci zestawów z Polly Pocket, a dziś ogłaszamy jego wyniki. Sprawdźcie, czy udało się Wam wygrać i poznajcie najciekawsze konkursowe odpowiedzi!

Zadanie konkursowe brzmiało: „Napiszcie w trzech zdaniach, jak wykorzystalibyście MINIMOC Polly Pocket.” W odpowiedzi przysłaliście nam wiele pasjonujących wizji i pomysłów, zaskakując nas swoją kreatywnością! Wspaniale było przenieść się wraz z Wami do krainy dzieciństwa i wiedzieć, że Wasze maluchy przeżyją teraz własne dziecięce przygody! 

 

A oto nasze zwyciężczynie oraz nagrodzone przez nas odpowiedzi!

Pani Katarzyna D. z Gdyni

Zwycięska odpowiedź:

„Mając taką moc, chciałabym polecieć na skrzydłach motylka na łąkę. Kąpałabym się w porannej rosie, zanurzała w kwiatowym pyłku, zajadała miodkiem w gościnie u pszczół. Zaś wieczorem z orkiestrą świerszczy i żab śpiewałabym kołysanki dla wszystkich mieszkańców łąki.”

 

Pani Elżbieta P. z Sędziszowa

Zwycięska odpowiedź:

„Minimoc wykorzystałabym do tego, by najeść się 10-krotnie bardziej jedną porcją ukochanej czekolady za tę samą cenę. Dzięki tej mocy pyszny deser lodowy stałby się gòrą lodową, po ktòrej mogłabym się wspinać, przeżywając przygodę, a potem ją…zjeść. Liczę na to, że minimoc zmniejszyłaby ròwnież kalorie :)”

 

Obie laureatki otrzymują zestawy Polly Pocket™ – Zabawa na plaży 

 

Pani Karolina S. z Sulejówka

Zwycięska odpowiedź:

„Mając taką możliwość, w pełnym wymiarze wykorzystałabym minimoc chociaż raz dziennie, wracając z pracy, aby móc ukryć się i mieć przynajmniej 15 minut wyłącznie dla siebie. Poza tym z chęcią przeniosłabym się wówczas w bajkowy świat lalek, móc skorzystać z domków, samochodzików i tego całego kolorowego i bajkowego świata, którego mogłabym doświadczyć „na własnej skórze”. Kuszące byłoby również wykorzystanie minimocy do tego, aby czasem posłuchać, a tym samym dowiedzieć się, co tak naprawdę myślą i mówią o Nas inni.”

 

Pani Michalina D. z Bydgoszczy

Zwycięska odpowiedź:

„Za pomocą minimocy zmniejszałabym codziennie moją córeczkę, by móc zabrać ją do pracy. Codzienne rozstania i tęsknota są trudne dla nas obu, a tak niepostrzeżanie mogłabym ją przemycać. 🙂 Z pewnością byśmy się dobrze bawiły, wspólnie ciężko pracowały, a co najważniejsze: były razem.”

 

Obie laureatki otrzymują zestawy Polly Pocket™ – Taneczna impreza

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach na naszym portalu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (72 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  31 maja 2019 14:10

  Gratulacje 😉

  Odpowiedz
 2. Erna  31 maja 2019 15:18

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 3. agasam9  31 maja 2019 23:11

  gratuluję 🙂

  Odpowiedz
 4. marta_12  1 czerwca 2019 11:02

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 5. sylwiawes  5 czerwca 2019 21:56

  Gratulacje

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany