Wyniki konkursu CBS Drama i Lirene!

Gdzie i dlaczego ukryłabyś się/ukrył, gdyby poszukiwała Cię policja? Poniżej zobaczcie, które pomysły uznałyśmy za najciekawsze. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Osobom, których prace znalazły się w finale doładujemy konto +220 pkt, a osobom, które do tej pory skomentowały prace finałowe przydzielimy +25 pkt. Zgłaszajcie się na naszego maila: redakcja@kobietamag.pl (prosimy o podanie za co punkty + nick na naszym portalu).

Konkurs-CBS-Drama

Zestaw 1 – krem, balsam do ciała, kremowy żel pod prysznic, płyn do demakijażu – otrzymuje Agnieszka Machcińska za pracę:

W dzieciństwie kochałam grę w chowanego. Pamiętam emocje, które towarzyszyły mi przy szukaniu kryjówki, a potem bicie serca, gdy starałam się w niej cicho oddychać. A kryjówek miałam mnóstwo… Na pięknej, mazowieckiej wsi (gdzie diabeł mówi dobranoc). Tajemniczy strych (dziś obdarty z aury tajemniczości), zarośla za budynkami, drewniana stodoła z sianem (już nie istnieje), zimna piwnica, sad i wiele innych miejsc. Tak, dziś również ukryłabym się w domu rodzinnym w S. Szuka mnie policja (oczywiście skorumpowana przez groźnych gangsterów, dla których jestem niewygodnym świadkiem), a ja uciekam na wieś i ukrywam się pomiędzy wielkimi balami słomy w wiacie (wersja współczesna). Jednocześnie z ukrycia przygotowuję dowody obciążające bandytów i nieuczciwych policjantów. Bohaterska Aguś.

Zestaw 2 – krem, serum do ciała, żel plus oliwka pod prysznic, tonik – otrzymuje Joanna Bolek za pracę:

Gdyby faktycznie miała miejsce taka sytuacja zrobiłabym wszystko, żeby było to miejsce o który wie prawie nikt a do tego ja nie musiałabym się martwić o wikt i opierunek :-) Myślę, że pod latarnią najciemniej a, że jestem szczupła to schowałabym się do drewnianej skrzynki w której zimą przechowujemy marchewki dla królików. Marchewki bardzo lubię dlatego nie umarłabym z głodu a do tego skrzynia leży blisko rogu ściany na której usadowiony jest komin. Byłoby mi ciepło, miałabym co jeść a co najważniejsze – cały czas byłabym blisko domu, ponieważ skrzynka jest w budynku gospodarczym obok niego :-)

Zestaw 3 – krem, serum do ciała, mleczko oczyszczające do demakijażu twarzy i oczu, żel + oliwka – otrzymuje Angelika Musiał za pracę:

Słychać wyjące syreny… W oddali połyskują policyjne światła…

Kurcze, gdzie ja się schowam ! Przecież za ten ukradziony zegarek będę siedzieć co najmniej 5 lat… Boże, ale byłam głupia. WIEM !

Pójdę za budynek posterunku policji. Przecież tam nie będą mnie szukać. Obok tego wysokiego okna, znajdują się gęste krzewy forsycji.Wcisnę się tam i przeczekam obławę. Jak to mówiła moja babcia „pod latarnią najciemniej” …

Zestaw 4 – krem, serum do ciała,  mleczko oczyszczające, żel pod prysznic – otrzymuje Paulina Stykowska za pracę:

Gdyby szukała mnie policja, zabrałabym mojego ukochanego kota i uciekłabym na wyspy Galapagos. Jest to miejsce bardzo odległe, dziewicze, więc ciężko byłoby mnie tam znaleźć, a w otoczeniu tamtejszej fauny i flory mogłabym spędzić całe życie. Wsłuchując się w szum fal oceanicznych i podziwiając ekwadorskie ptaki na tle błękitnego nieba, zapomniałabym o tym, że gdzieś tam w Europie ściga mnie sztab uzbrojonych ludzi. Biegałabym po plaży, pływała z ławicami kolorowych ryb i podziwiała własne odbicie w lustrze przejrzystej wody. Kiedy znudziłoby mi się lenistwo na krańcu świata, rozpoczęłabym prace badawcze nad delfinami i fokami, których piękno zawsze mnie porażało. Ucieczka stałaby się moją przygodą życia i sposobem na wyłamanie się z szarej rzeczywistości.

Zestaw 5 – krem, żel pod prysznic, balsam do ciała, płyn do demakijażu – otrzymuje Anna Szura za pracę:

Banalnie – ukryłabym się w piwnicy u babci. Jak Gierłoż „Wilczy Szaniec” ciągnie się pod całym dużym domem przyjmując kształt litery O. Ma kilka ukrytych pokoi: na początku graciarnia Romana z wygodnym fotelem do spania, spiżarnia z przetworami pamiętającymi jeszcze poprzedniego prezydenta i bateria jajek na pyszne babki i serniki, osobna ubikacja i łazienka z pralnią więc mogłabym się kąpać do woli i dbać o urodę bez przeszkód. Ale najważniejszym argumentem przemawiającym na korzyść tej piwnicy są okna, w każdym pomieszczeniu. Tylko w spiżarni okno ma bardzo małe wymiary i mogłabym mieć problem z przeciśnięciem biustu, ale i tak sądzę, że to najlepsza kryjówka – nawet mąż by mnie tam nie znalazł a co dopiero policja.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (94 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  26 czerwca 2013 09:28

  Gatulacje:)

  Odpowiedz
 2. Masza  26 czerwca 2013 09:29

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 3. m258  26 czerwca 2013 09:53

  gratulacje! fajowe nagrody! 🙂

  Odpowiedz
 4. anula250  26 czerwca 2013 11:24

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 5. nuczka  26 czerwca 2013 13:37

  Gratulacje wszystkim 🙂

  Odpowiedz
 6. agatap  26 czerwca 2013 23:19

  super pomysły:)

  Odpowiedz
 7. Angelika  27 czerwca 2013 10:57

  Dziękuję redakcji i osobom którym podobała się moja odpowiedź 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany