Wyniki: KONKURS MIKOŁAJKOWY

Przedstawiamy zwycięzców konkursu mikołajkowego!

konkurs mikołajkowy

Na wstępie bardzo serdecznie chcemy Wam podziękować za udział w konkursie. Czytanie tylu wspaniałych wspomnień było naprawdę przyjemne!

Oto zwycięzcy:

1 nagroda – Magic Jinn Zwierzęta wygrywa Jolanta Prusakowska

60310-4

Urodziłam się w latach sześćdziesiątych.w czasach,gdy było biednie ,brudno.zimno i ponuro.U władzy towarzysz Wiesław,któremu święta kojarzyły się z zachodnią rozpustą!Ale i w tamtych czasach bywały dni,gdy dzieci czekały na coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.Jednym z takich dni był 6 grudnia. W moim domu było czworo dzieci i na taką liczna rodzinę pracował tylko ojciec.Jak można się domyśleć nie było słodko.Bawiłam się z siostrą szmacianą laklka uszytą przez babcię.Marzyłam więc jak każda dziewczynka o cudownej,dużej lalce z włosami,zamykanymi oczami i sukience do ziemi w jakich chodziły w bajkach królewny.Myślałam,że nigdy takiej nie dostanę.,ale…
Pewnego razu,w zimny grudniowy poranek zapukał ktoś do drzwi.W drzwiach stał obcy,elegancko ubrany pan ,który jak przystało na Mikołaja w ręku miał wiele paczek.Jedna była duża i podpisana-dla Joli Mikołaj.
w szarym pudle była moja wymarzona lalka.W pięknej sukni do ziemi obszytej koronkami,jasnymi włosami do pasa .Tyle tylko,że głowę miała z gipsu i była dość ciężka.Ale zachwyt mój i radość była wielka.Nareszcie lalkę o jakiej śniłam mogłam położyć na swoim łóżeczku i powiedzieć-ona jest moja!To był najpiękniejszy prezent jaki w życiu zostałam obdarowana przez Mikołaja!
Teraz,gdy od ośmiu miesięcy jestem babcią często zastanawiam się ,czy życie mojego wnuka będzie barwne i szczęśliwe,czy może los obdaruje go innymi wyzwaniami.Wiem jedno.Chcę,by każdy 6 grudnia był dla nieg spełnieniem marzeń i wielkim świętem!

2 nagroda – Zestaw 1 wygrywa Aneta Szustak

zestaw 1 popr

Kto z nas nie lubi prezentów? Chyba każdy z nas odczuwa ten dreszczyk ekscytacji, odpakowując pięknie zapakowane pudełka…Jako dziecko otrzymywałam wiele pięknych prezentów: domki dla lalek, rowerki, maskotki…Im jednak byłam starsza, tym bardziej zaczęłam doceniać nie tyle samo otrzymywanie prezentów, ale przede wszystkim ich DAWANIE. Przed Świętami uwielbiam biegać po sklepach i przeglądać w Internecie prezentowe inspiracje, aby móc w pełni uszczęśliwić swoich bliskich. Najlepszy prezent jaki dostałam? Pierwsza, wspólna, rodzinna Wigilia, w której wzięło udział ponad 20 osób – zawsze o tym marzyłam i 3 lata temu udało się to nareszcie zorganizować

3 nagroda – Zestaw 2 wygrywa Bożena Osowiecka

zestaw 2 popr

Kosmetyki, bielizna, biżuteria – to prezenty, które najbardziej lubią dostawać kobiety. Ale co po takich wspaniałościach, jak musiałam wstawać codziennie o godzinie czwartej rano, żeby ładować akumulator do samochodu… Zbliżały się Mikołajki i byłam ciekawa, co mąż mi sprezentuje. Rano znalazłam na stole duże pudełko przewiązane czerwoną wstążką. Ciężkie. Nie domyślałam się, co może kryć… a tam nowiutki akumulator do mojego wysłużonego autka!!! Z dołączoną karteczką: „Montaż w pakiecie”. To był jeden z najwspanialszych prezentów jakie dostałam. Już nie zarywałam nocy, ale spokojnie spałam pewna, że moje auto nie odmówi posłuszeństwa.

4 nagroda – Zestaw 3 wygrywa Stella Szpinek

zestaw 3

Wiele rzeczy sprawiło mi radość. Ekspres do kawy dzięki któremu codziennie rano mam ulubioną latte, czy odkurzacz który jeździ i odkurza jak ja tą latte piję. Ale to wszystko nie to….
Do dziś mam i przechowuję jak skarb pewien drobiazg – pierwsza gwiazdka z pierwszą moją miłością ( obecnym mężem ). Dostałam samodzielnie zgraną kasetę. Tak wtedy jeszcze były kasety, a ja jadąc na studia słuchałam jej na moim walkmanie w autobusie. A co tam jest…. John Lennon – ” Jealous Guy „, Whitesnake – „Is this love”  i dużo więcej. Do dziś czuję to ciepło w sercu słuchając tych piosenek. Takie proste rzeczy od serca najbardziej zapadają w pamięć i żadne diamenty czy weekendy w spa tego nie przebiją!

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (205 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. sylwiawes  3 grudnia 2015 12:12

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 2. Aneta  3 grudnia 2015 12:45

  Ale super, dziękuję! Prezent będzie w sam raz dla mojej Chrześnicy 🙂
  Gratuluję pozostałym Zwyciężczyniom 🙂

  Odpowiedz
 3. martucha180  3 grudnia 2015 12:54

  Gratulacje 😉

  Odpowiedz
 4. ewka  3 grudnia 2015 13:28

  fajne prace. Gratuluję

  Odpowiedz
 5. Żanett  3 grudnia 2015 13:33

  Gratuluję!! 🙂

  Odpowiedz
 6. lilkawodna  3 grudnia 2015 15:48

  Gratuluje

  Odpowiedz
 7. marta_12  3 grudnia 2015 16:26

  Gratulacje,

  Odpowiedz
 8. Kmakolagwa  3 grudnia 2015 17:53

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 9. bbo  3 grudnia 2015 20:17

  Super! Dziękuję! Będzie niespodzianka dla córeczki!

  Odpowiedz
 10. framboise  3 grudnia 2015 20:23

  gratki !!

  Odpowiedz
 11. ava  6 grudnia 2015 14:45

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 12. Jola  7 grudnia 2015 08:22

  Bardzo dziękuję w imieniu swoim i mojego cudnego wnusia Piotrusia.Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt!

  Odpowiedz
 13. Aneta  9 grudnia 2015 17:49

  Paczka dzisiaj dotarła, dziękuję 🙂

  Odpowiedz
 14. Jaworka  11 grudnia 2015 19:54

  gratulacje

  Odpowiedz
 15. Jola  14 grudnia 2015 18:55

  Nagrody dotarły .Błyskawiczna wysyłka i wielka radość w domu.Jeszcze raz dziękuję!Wesołych Świąt!

  Odpowiedz
 16. Wiola1992  16 grudnia 2015 19:41

  Pierwsza historia bardzo wzruszająca, gratulacje dziewczyny 😉

  Odpowiedz
 17. Patriszia  3 stycznia 2016 20:31

  Gratuluję 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany