Wyniki konkursu „Odkryj Bieszczady z VOLCANO”

Konkurs „Odkryj Bieszczady z VOLCANO„, który przygotowaliśmy dla Was we współpracy z tą znaną i lubianą marką odzieżową dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom za wspaniałą zabawę i niezwykle inspirujące opowieści, jakie dzięki Wam mieliśmy okazję poznać. Zostaliśmy dosłownie zasypani fascynującymi historiami, zabawnymi anegdotami i wyznaniami najskrytszych marzeń! Teraz nadszedł czas na ogłoszenie wielkiej trójki zwycięzców! Sprawdźcie, czy udało się Wam zdobyć jedną z naszych nagród!

Bieszczady z VOLCANO

Nagrodami w konkursie „Odkryj Bieszczady z VOLCANO” były trzy bony zakupowe do sklepu Volcano.pl oraz – dodatkowo – aromatyczne płyny do kąpieli „Na dobranoc” marki Kneipp. By je wygrać należało odpowiedzieć na pytanie: „dlaczego jeździsz lub chciałabyś pojechać w Bieszczady?”, a następnie obejrzeć kurtki z jesienno-zimowej kolekcji VOLCANO i wskazać tę, która najlepiej oddaje harmonijny klimat dzikiego polskiego pejzażu. Prosiliśmy, by odpowiedź ująć w maksymalnie 8 zdań i umieść w niej jeden z hasztagów:

#allconditionscomfort
#volcanobrand
 #volcano

A oto nasze laureatki!

 

Laureatki konkursu:

I miejsce – Ewa G. z miejscowości Bolesław (w nagrodę otrzymuje bon zakupowy do sklepu Volcano.pl na kwotę 150 zł)

II miejsce – Ewa M. z Chojnic (w nagrodę otrzymuje bon zakupowy do sklepu Volcano.pl o wartości 100 zł oraz Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli „Na dobranoc” marki Kneipp)

III miejsce – Zofia Z. z Torunia (w nagrodę otrzymuje bon zakupowy do sklepu Volcano.pl o wartości 100 zł oraz Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli „Na dobranoc” marki Kneipp)

 

Zwyciężczyniom gratulujemy, a pozostałych uczestników konkursu zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach, również tych na naszym facebookowym fanpage’u. 

Bądźcie z nami na bieżąco! Wysyłając zgłoszenia konkursowe, pamiętajcie zaś o dopełnieniu wszystkich wymienionych w poleceniu warunków oraz o przesyłaniu pełnych danych teleadresowych. Dzięki temu będziecie mieć szansę dotrzeć do finału, a nagroda trafi do Waszych skrzynek pocztowych znacznie szybciej.

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (77 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marta_12  8 listopada 2018 09:01

  Gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 2. asiunia1990  8 listopada 2018 10:12

  Gratulacje

  Odpowiedz
 3. martucha180  8 listopada 2018 13:27

  Gratulacje!

  Odpowiedz
 4. Erna  8 listopada 2018 14:49

  Gratulacje.

  Odpowiedz
 5. aseret  8 listopada 2018 15:43

  Gratuluję. Fajnych zakupów życzę w sklepie Volcano.

  Odpowiedz
 6. macierzanka  8 listopada 2018 17:11

  Gratulacje .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany