Wymarzone Walentynki dla Niej i dla Niego

Zdecydowana większość  Polaków chce i lubi obchodzić Święto Zakochanych (jedynie 13% neguje to święto). Wspólnie z portalem MyDwoje.pl radzimy, w jaki sposób sprawić, żeby nadchodząca sobota była, jak wymarzone Walentynki. O zdanie na temat ulubionego sposobu spędzania Walentynek zapytano w sondażu na temat dnia 14 lutego. Planując Walentynki warto zwrócić uwagę na odmienne upodobania pań i panów.

Wymarzone Walentynki

Wymarzone Walentynki  – Rady dla panów 

22% pań deklaruje, że mogą spędzić ten dzień kameralnie i zostać w domu. Chcą jednak zasiąść przy stole, przy romantycznej kolacji i świecach. Skoro Twoja wybranka gotuje na co dzień, to może to Ty oczarujesz partnerkę wymyślną kolacją? Nie bój się romantycznych dodatków i wyznań, trzymania się za ręce i patrzenia głęboko w oczy. Zaskocz ją wręczając jej flakonik ulubionych perfum, czekoladki lub kwiaty. Sprawisz, że poczuje się wyjątkowo.

18% pań pragnie zostać zaproszona do eleganckiej restauracji i ten szczególny wieczór spędzić w nastrojowym miejscu, gdzie zatrzyma się czas… Kobietom, które większość czasu spędzają zajmując się domem i dziećmi zależy, by wyjść tylko we dwoje, przypomnieć sobie pierwszą randkę, być adorowanymi i komplementowanymi. Pamiętaj, to nie ma być tylko posiłek, ale Wasz wyjątkowy czas.

Polecamy również: Stylizacje na Walentynki w czterech miłosnych odcieniach

Panie – z natury romantyczki – marzą także o odrobinie szaleństwa i przygody. 15% z nich byłoby zadowolone z niespodzianki w postaci szalonego wypadu za miasto. Kobiety lubią być zaskakiwane. Pociąga je nutka tajemniczości. Chętnie zgodzą się na „porwanie” w nieznane. Spacer po zaśnieżonym lesie zwieńczony lampką szampana pod gwiaździstym niebem. To może być to! Poproś tylko, by Twoja sympatia zabrała ze sobą ciepłe rękawiczki i czapkę.

Zobacz też: Oryginalne pomysły na Walentynki

Wymarzone Walentynki  – Rady dla Pań 

20% panów woli spędzić ten  dzień zwyczajnie – w domu, pod kocem – ale za to obejmując partnerkę. Nie przeszkadza to jednak w tym, by spróbować i w takiej sytuacji przemycić trochę romantyzmu. Możesz przygotować Wasze ulubione wino i drobny poczęstunek. W walentynkowy wieczór w telewizji nie brakuje romantycznych komedii ( Najlepsze filmy na Walentynki) . Niech sprowokują Was do wspomnień…

Panowie nie przywiązują tak wielkiej wagi do aranżacji, skupiają się bardziej na tym, by spędzić ten dzień z ukochaną. Jednak mężczyźni nie są zupełnie pozbawieni romantyzmu. 30% z nich chętnie  przygotuje w domu romantyczną kolację przy świecach lub pozwoli się na taką zaprosić. Postaraj się, by romantyzm nie wygasł wraz ostatnim kęsem. Możecie zafundować sobie masaż pachnącymi olejkami lub gorącą kąpiel. Wbrew pozorom niejeden pan zapamięta taki wieczór na długo, a za rok poprosi o powtórkę.

Co kupić chłopakowi na walentynki – kliknij ten link.

A w jaki sposób Wy i Wasze połówki lubicie spędzać ten dzień? A może należycie do tych 13%, którym pomysł obchodzenia Walentynek się nie podoba?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (246 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...