Wykorzystaj moc roślin – olejki do masażu GREEN PHARMACY

Tradycja stosowania ziół w leczeniu różnych dolegliwości sięga czasów starożytnych, te niezastąpione receptury są nadal aktualne i efektywne. Już nasze prababki znały na przykład moc olejku rycynowego wcieranego we włosy. W ziołowych preparatach pielęgnacyjnych GREEN PHARMACY – zawierających naturalne komponenty i wyciągi – zebraliśmy wszystko co najlepsze z tego, czym obdarza nas matka-natura.

Olejki do masazu GREEN PHARMACY

 

OLEJEK DO MASAŻU NEUTRALNY

Olejek neutralny GREEN PHARMACY jest bazowym preparatem, który po zmieszaniu z innymi olejkami eterycznymi może być używany do aromaterapii. Dzięki hypoalergicznym właściwościom, olejek migdałowy jest najczęściej stosowanym, podstawowym składnikiem preparatów do masażu, w tym również preparatów dziecięcych.

Olejek jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry i różnych technik masażu. Szczególnie polecany dla skóry suchej, wrażliwej i zniszczonej. Dzięki wysokiej zawartości kwasu oleinowego, zapewnia idealny poślizg dłoni w trakcie masażu, co pozwala na głębokie przenikanie składników aktywnych. Nie pozostawia odczucia lepkości i nie obciąża skóry.

Sposób użycia: stosować do każdego typu masażu. Przed aplikacją na skórę zaleca się rozgrzać olejek w dłoniach.

Cena: ok. 12 zł

Pojemność: 200 ml

 

OLEJEK DO MASAŻU ROZGRZEWAJĄCY

Składniki aktywne:

  • olejek migdałowy
  • olejki eteryczne pomarańczy, cynamonu i pieprzu czarnego

Olejek rozgrzewający GREEN PHARMACY przeznaczony jest do masażu całego ciała. Olejek migdałowy zapewnia idealny poślizg dłoni w trakcie masażu, co pozwala na głębokie przenikanie składników aktywnych.

Olejek eteryczny pomarańczy ma działanie drenujące (zapobiega degradacji elastyny, białka, które razem z kolagenem odpowiadają za sprężystość i jędrność skóry), co wspomaga wyprowadzenie toksyn oraz zmniejsza opuchnięcia. Dodatkowo świeży i soczysty zapach pomarańczy pobudza zmysły, co przyczynia się do „prowokowania” ciała do wytwarzania ciepła.  Olejki eteryczne cynamonu i pieprzu czarnego mają silne właściwości rozgrzewające i ściągające, poprawiają mikro-krążenie oraz ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu. Wyraźnie usprawniają funkcjonowanie tkanki łącznej.

Cena: ok. 12 zł

Pojemność: 200 ml

 

OLEJEK DO MASAŻU ANTYCELLULITOWY

Składniki aktywne:

  • olejek migdałowy
  • olejki eteryczne limonki, lawendy, jałowca i cyprysu.

Olejek antycellulitowy GREEN PHARMACY przeznaczony jest do masażu miejsc szczególnie narażonych na powstawanie „skórki pomarańczowej „. Zabieg z wykorzystaniem olejku GREEN PHARMACY wygładza oraz napina skórę i wpływa na stopniową redukcję cellulitu.

Olejek migdałowy zapewnia idealny poślizg dłoni w trakcie całego masażu, co pozwala na głębokie przenikanie składników aktywnych do kolejnych warstw skóry. Olejek eteryczny cyprysu regulując gospodarkę płynami oraz poprawiając krążenie krwi wspomaga walkę z cellulitem. Olejek eteryczny jałowca aktywizuje mikro-krążenie krwi i trofikę tkanek, co przyspiesza wygładzenie powierzchni skóry. Olejki eteryczne lawendy i limonki sprzyjają regulacji przemiany materii, stymulują procesy zamiany tłuszczu w energię, a tym samym polepszają kształt sylwetki.

Sposób użycia: stosować do każdego typu masażu. Przed aplikacją na skórę zaleca się rozgrzać olejek w dłoniach.

Cena: ok. 12 zł

Pojemność: 200 ml

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...