Wyjątkowe torby o etnicznym charakterze dla wyjątkowych kobiet

Bez dobrej torby trudno żyć – wie to każda kobieta. A znaleźć taką, która pomieści wszystko, jest solidnie wykonana, a do tego oryginalna i w przystępnej cenie, to nie lada wyzwanie.

torby etniczne

fot. mat. nadesłane

 

Torby, które dzisiaj przedstawiamy  inspirowane są tradycyjnymi wyrobami społeczności Miao – jednej z mniejszości narodowych w Chinach. Ich wygląd to połączenie bajecznie kolorowych i eleganckich haftów Hmong z nowoczesnym designem.

Wszystkie torby mają charakterystyczny etniczny sznyt. Są wykonane z dbałością o detal, a jednocześnie spełniają wymogi współczesnej mody. Przy tym wszystkim odznaczają się wysoką jakością. Niewątpliwą ich zaletą jest to, że pasują do różnych miejsc i okazji. Sprawdzą się zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym, na przyjęciach, ale również na spacerze z dzieckiem.

Właścicielka firmy Organic by Nature – Hanna Bartosik, tak o nich opowiada:

„Gdy po raz pierwszy zobaczyłam te torby to od razu się w nich zakochałam. Uwielbiam unikatowe i oryginalne rzeczy. Pomyślałam, że wyjątkowo do mnie pasują. Są duże, kolorowe i przykuwają uwagę. To taki dodatek, na który może pozwolić sobie każda kobieta bez względu na rozmiar, wiek czy kolor włosów. Często zdarzało mi się, że ktoś pytał, gdzie kupiłam swoją torbę. To zainspirowało mnie do sprowadzenia ich do Polski. Ręcznie haftowane etniczne torby Hmong to wyjątkowe torby, dla wyjątkowych osób. Dla tych, które lubią być niepowtarzalne„.

Każdy model jest produktem oryginalnym, starannie wykonanym, z haftem Hmong, takim, jak zaprezentowane na zdjęciach. Ponieważ torby są wyszywane ręcznie, mogą nieznacznie różnić się między sobą.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...