Wyjątkowa kolekcja Tatuum Unique Art Jasiński

Przedstawiamy Wam wyjątkową kolekcję Tatuum Unique Art Jasiński . Jest to limitowana wiosenna linia, która została stworzona przy współpracy z młodym artystą Dominikiem Jasińskim. W sład linii wchodzą zarówno damskie, jak i męskie koszulki, a także sukienka i torba. inia Tatuum Unique Art Jasiński objęta jest patronatem medialnym magazynu Uroda Życia oraz Radia Zet Chilli.

Polecamy również: Nowa kolekcja Medicine wiosna-lato 2015

Tatuum Unique Art Jasiński

Linia stanowi swojego rodzaju fuzję mody i sztuki. Efektowne, kolorowe projekty Jasińskiego na prostych formach ubrań tworzą spójną całość.  Jeśli połączymy to z jakością materiałów oferowaną przez markę mamy linię godną polecenia.

Niekwestionowaną zaletą linii  jest jej autorskość, tak cenna w dobie powszechnie dostępnych, masowych produktów.  Wyjątkowości dodaje również fakt iż linia jest limitowana. Wybór współpracy z artystą, a nie projektantem, czy gwiazdą świadczy o tym, że Tatuum pragnie iść własną drogą, oferując oryginalne projekty.

Trendy na wiosnę i lato 2015 czerpią z malarstwa pełnymi garściami. Motywy płócien, pędzli czy blejtramów pojawiają się w kampaniach wizerunkowych największych marek.  Na ubraniach zaś znajdziemy motywy maźnięć farbą czy rozmytych, akwarelowych plam. Marka Tatuum poszła w tę stronę o krok dalej, przenosząc dzieła Dominika Jasińskiego z płócien na linię odzieży, która dzięki temu stała się doskonałym ucieleśnieniem nowego motto marki „Feel good look unique”.

Zobacz też: Piękna kampania BLESSUS wiosna-lato 2015

O artyście

Dominik_Jasiński_foto M.SzczepańskiDominik Jasiński – Rocznik 81, pochodzi z Rzeszowa, mieszka i pracuje w Kuwejcie. Artysta malarz, grafik, autor rysunków, ilustracji książkowych i magazynowych, absolwent warszawskiej ASP (Wydział Grafiki). Współpracuje z szeregiem firm i instytucji (DAGMA ART, Dar Al Funoon Kuwait, Fundacja MAESTRO, FABRYKA PORCELANY AS ĆMIELÓW), jest też pomysłodawcą i kuratorem cyklu wystaw Jasinski&friends. Fascynuje go ludzkie ciało i jego deformacja – temu tematowi poświęcił pracę dyplomową oraz kilka publikacji. Czynnie wspiera aukcje charytatywne oraz inicjatywy promujące Polskę w świecie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (210 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...