Wycieczka do muzeum jako jeden z punktów wakacyjnego wyjazdu. Jak się ubrać?

Wakacje to również czas dla kultury co może być przy okazji inspirującą przygodą. A zwłaszcza jeśli wybieramy się do miejsc, które od kultury aż kipią! Mamy tu na myśli choćby Włochy, których sztuka zachwyca jak nigdzie indziej. Ale  nie tylko tam poznasz cenny dorobek ludzkości. W swoich wakacyjnych wyjazdach nie pomijaj więc instytucji kultury i pamiętaj, żeby nie iść tam w dresie. A w czym? Podpowiadamy!

Pierwsza stylizacja to klasyczna elegancja, choć z pazurem. A dostarcza go wężowa drapieżna spódnica okraszona dodatkowo zdumiewającym połyskiem. Bluzka zyskała natomiast finezyjną falbankę, a złoto-czarne dodatki są dopełnieniem całości.

Za pierwszą stylizację chcielibyśmy wyróżnić Eli. 

Elegancka stylizacja z wężową spódnicą i białą bluzką

#Domuzeum

 

W drugiej stylizacji na uwagę zasługuję czarna kokarda związana pod szyję w białej koszuli, czyniąc ją niezwykle elegancką i nietuzinkową, a także secesyjna rozkloszowana spódnica. Na jasnożółtym tle pojawiają się wzory niczym z urokliwej filiżanki, splecione w tańcu. Buty – jakby z kompletu, a z całością kontrastuje oliwkowa torebka.

Punkty otrzymuje również kawiarka. Gratulacje!

Stylizacja z białą koszulą wiązaną na kokardę i żółtą spódnicą w kwiaty

#Domuzeum

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#Pantonenajesień2019

#Eko

#Dresscode

#Looknanaszyjnik

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. linea  7 sierpnia 2019 14:11

  Bardzo fajne stylizacje dziewczyny. Gratuluję 🙂

  Odpowiedz
  • Eli  7 sierpnia 2019 15:15

   Dziękujemy. 😊

   Odpowiedz
 2. sylwiawes  9 sierpnia 2019 16:11

  Ciekawe stylizacje 😃

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany