Wybielanie w domu? Paski, nakładki, a także pasta pomogą rozjaśnić twoje zęby. Poznaj system BlanX O3X

Każda z nas marzy o hollywoodzkim uśmiechu. Niestety, mimo najszczerszych chęci nie zawsze możemy cieszyć się śnieżnobiałymi zębami. Nie mamy ku temu naturalnych predyspozycji, zaniedbałyśmy higienę itp. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pozwolą nam rozjaśnić uśmiech o kilka odcieni. Rozpocznij kurację z marką BlanX!

Gabinet dentystyczny w twoim domu? To możliwe, bowiem idąc z duchem czasu również producenci past i innych środków przeznaczonych do wybielania zębów dostarczają nam gotowych i łatwych w użyciu preparatów. Dzięki nim, aby rozjaśnić nieco uśmiech nie trzeba zapisywać się na wielogodzinne i kosztowne sesje u dentysty. Zamiast tego rozpocznij wybielanie w domu. Proponujemy podjąć wyzwanie O3X, pod którym to kryje się najnowszy, a zarazem najbardziej innowacyjny system wybielający BlanX. Pamiętaj, że we współczesnym świecie jedną ze składowych sukcesu jest wygląd, a bez białych zębów nie zrobisz dobrego wrażenia. Mało atrakcyjny uśmiech odbiera nam też pewność siebie.

wybielanie w domu

Wybielanie w domu? Paski, nakładki, a także pasta pomogą rozjaśnić twoje zęby. Poznaj system BlanX O3X

Walory wybielania gabinetowego, tyle że w warunkach domowych, a do tego uniknięcie nadwrażliwości zębów czy ich podrażnień. Preparaty wybielające od BlanX spełniają wszystkie te wymogi, a dodatkowo – rozjaśniają zęby nawet o 4 odcienie. Technologia wykorzystuje bowiem przede wszystkim moc aktywnego tlenu, który nie powoduje jednak działań niepożądanych, jak powszechnie znany nadtlenek. Formuła została wykorzystana w paskach i nakładkach na zęby, a także w paście do zębów.

 

Produkty od BlanX, które pozwolą ci odzyskać biały uśmiech:

BlanX O3X – Profesjonalne Nakładki Wybielające

nakładki wybielające

Cena: ok. 195 zł/ 5 opakowań z 2 gotowymi do użycia nakładkami + zapas na 5 dni

Moc tlenu i  porost islandzki w duecie usuwają przebarwienia. Nakładki łatwo i szybko nakłada się dzięki elastycznemu designowi, a ich kształt  gwarantuje wybielanie nie tylko zębów przednich, ale też tylnych. Nakładki nakładamy na łuk zębowy, dociskamy i zostawiamy zamknięte usta przez ok. 10 minut. Później wyciągamy sprzęt, płuczemy usta i nie jemy przez najbliższe 15 minut. Efekt widoczny już po 5 dniach.

 

BlanX O3X – Profesjonalne Paski Wybielające

paski wybielające

Cena: ok. 120 zł/5 opakowań z gotowymi do użycia 2 paskami plus 5-dniowy zapas kuracji

Paski są cienkie, elastyczne i przezroczyste, dzięki czemu dokładnie przylegają do zębów. Formuła pozbawiona nadtlenków jest delikatna dla dziąseł, a także szkliwa. Jeden pasek zakładamy na dolny łuk zębowy, a drugi na górny i dociskamy, pozostawiając na 10 minut. Potem wystarczy przepłukać usta i nie jeść przez 15 minut.

 

Pasta wybielająco-ochronna przeznaczona do codziennego użytku z aktywnym tlenem

pasta wybielająca

Cena: ok. 28 zł

Perlit, tlen i porosty arktyczne działając wspólnie zapewniają doskonały efekt wybielający. Szkliwo staje się jasne, zęby odzyskują blask, a przebarwienia znikają. Warto również wymienić pojawiającą się w składzie nieabrazyjną krzemionkę, która wraz z porostami pokonuje płytkę nazębną, a także nie uszkadza szkliwa. Pastę używaj do codziennego rytuału. Lepszy efekt osiągniesz stosując ją razem z nakładkami lub paskami na zęby BlanX.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (127 głosów, średnia: 3,90 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. sylwiawes  30 sierpnia 2019 09:44

  Myślę ,że warto wypróbować ten zestaw wybielający .Jak dotąd nie zawiodłam się na tej firmie .Używał już od jakiegoś czasu ich past i jestem zadowolona .

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  1 września 2019 08:32

  Również marzę o bielszych zębach, bo pomimo tego, że rzuciłam palenie, nie pije kawy ani herbaty to moje żeby nie są białe, taka natura. Chcę poczekać jeszcze z wybielanie gabinetoeym, więc takie środki pomagające rozjaśnić uśmiech w domu są u mnie mile widziane. Narazie posiadam preparat 'Biała Perła’, ale Blanx też mnie zaciekawił.

  Odpowiedz
 3. Skosa Sandra  1 września 2019 08:33

  Również marzę o bielszych zębach, bo pomimo tego, że rzuciłam palenie, nie pije kawy ani herbaty to moje zęby nie są białe, taka natura. Chcę poczekać jeszcze z wybielanie gabinetowym, więc takie środki pomagające rozjaśnić uśmiech w domu są u mnie mile widziane. Narazie posiadam preparat ‚Biała Perła’, ale Blanx też mnie zaciekawił.

  Odpowiedz
 4. klaudiaban  3 września 2019 23:11

  Chciałam mieć białe zęby bo mam kolorowe 😀 Każdy innej barwy. Natomiast przy bardzo dużej wrażliwości moich zębów chyba bałabym się kombinować z takimi produktami. W obawie, że nadwrażliwość się zwiększy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany