WubbaNub – Smoczek i pluszak w jednym!

Gdy małe dziecko pojawia się na świecie, jest całkowicie bezbronne i w pełni zależne od mamy i taty. Od pierwszych momentów życia wymaga bezustannej troski i dbałości.

pixabay.com

 

Zaspokojone potrzeb dziecka mają pozytywny wpływ na jego rozwój. Karmienie, przewijanie, kąpanie, tulenie, kołysanie do snu znaczą o wiele więcej niż się wydawaje. Miłość rodziców, wyrażana jest przez dbanie o nowonarodzone maleństwo i daje maluszkowi pełne poczucie bezpieczeństwa i zapewnia doskonałe warunki do właściwego rozwoju psychofizycznego.

Zaspokajać potrzeby dziecka

Spełnianie zachcianek malucha to obowiązek rodziców. Silna, ukształtowana jeszcze w łonie mamy potrzeba ssania musi być, tak samo jak inne pragnienia maluszka, w pełni zaspokojona. Wykształcony już w 11 tygodniu życia płodowego odruch ssania jest dla malucha w pełni naturalny ? nie tylko pozwala mu na spożywanie pokarmu i zaspakajanie pragnienia, ale przede wszystkim daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz stworzyć swojemu dziecku dobre warunki do prawidłowego rozwoju i sprawić, aby poczuło się tak komfortowo jak w Twoim brzuszku, podaj mu smoczek.

 

Najlepsze rozwiązanie

Specjaliści różnych dziedzin doceniają smoczek jako najlepszą metodę na zaspokojenie naturalnego odruchu ssania. Niemowlęta, którym nie zostaje podany smoczek wkładają do buzi różne przedmioty, ssą fragmenty ubranek oraz swoje dłonie. Lekarze przekonują, że w takiej sytuacji podanie dziecku smoczka jest zwyczajnie zdrowsze. Gdy niemowlę ssie dłoń ? szkodzi swojemu zgryzowi (wymusza nienaturalny układ szczęk i języka) i malutkiej rączce (która w wyniku silnego odruchu ssania może ulec deformacji). A logopedzi alarmują: ssanie palców to najczęstsza przyczyna wad wymowy! U dzieci, które zaspokajają odruch ssania, wkładając do buzi paluszki, utrwala się niemowlęcy sposób połykania śliny, czego efektem jest późniejsze ślinienie się podczas mówienia. Zaś nawyk układania języka między zębami może w przyszłości powodować seplenienie. Ssanie smoczka, najlepiej przypominającego w kształcie sutek matki, redukuje ryzyko pojawienia się tych przypadłości. Idealnym rozwiązaniem, sprawdzonym przez pół miliona matek na całym świecie jest WubbaNub ze sklepu babymama.pl

 

Dlaczego WubbaNub?

Smoczek WubbaNub został zaprojektowany specjalnie z myślą o malcach poniżej 6 miesięcy życia, których koordynacja ruchowa nie umożliwia jeszcze odnalezienie smoczka i samodzielnego włożenia go do buzi. WubbaNub jest w pełni dopasowany do wymogów anatomicznych i czynnościowych jamy ustnej niemowlaka, co oznacza, że swoim kształtem i rozmiarem jest dostosowany do buzi dziecka. Sprzyja właściwemu rozwojowi szczęk, dziąseł i mięśni policzkowych, ale przede wszystkim działa na maluszka uspokajająco i kojąco, stwarzając mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 

Coś więcej niż smoczek

Dlaczego akurat WubbaNub? To proste! Smoko Przytulanki WubbaNub to świetne połączenie smoczka i maskotki. WubbaNub powstało z myślą o najmłodszych, aby Twoje dziecko czuło się jeszcze bardziej komfortowo i by miało jeszcze więcej powodów do uśmiechania się. Pediatrzy, i psychologowie są zgodni ? Przytulanka to najlepszy przyjaciel małego dziecka: powiernik największych tajemnic, pierwszy rozmówca, godny zastępca mamy. Pomaga maluszkowi czuć się bezpiecznie, zwłaszcza gdy rodzic nie może być obok. Sprawia, że dziecko nie czuje się samotne, że z większą ufnością przypatruje się światu, szybciej i chętniej poznaje jego tajemnice. Dzięki WubbaNub dziecko ma smoczek i Przytulankę zawsze przy sobie. Przytulanka to także sprzymierzeniec niewyspanych, często zmęczonych rodziców. Dzięki Smoko Przytulankom WubbaNub możesz wygospodarować momencik dla siebie i mieć pewność, że w tym czasie maluszek będzie miał wszystko, czego potrzebuje.

WubbaNub zdobyły serca setek tysięcy małych milusińskich i ich mam! Smoko Przytulanki zostały zaprojektowane przez mamę, dlatego można być pewnym ? WubbaNub jest praktyczny i całowikcie bezpieczny. A o wysokiej jakości Smoko Przytulanek świadczą nagrody i laury przyznawane im od lat.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...