Wszystkie odsłony kobiecości w kolekcji marki Nessi

Jest coś takiego we wrześniowych porankach, że kobiety zaglądają do swych szaf z nadzieją i dziwnym błyskiem w oku. Tęsknią, wzdychają, przeglądają strony internetowe, zerkają na witryny sklepów i do wnętrz kolorowych magazynów…

Nessi stylizacja jesien 2013 (1)

Na szczęście 11 września miała miejsce premiera najnowszej kolekcji Get the look by Nessi na nadchodzącą jesień i zimę! NESSI odpowiedziało na tę tęsknotę. Odpowiedź jest niepowtarzalna, stylowa i nie pozostawia wątpliwości – w tym sezonie najważniejsza jest kobiecość w każdej ze swych odsłon. Siła i delikatność – tak brzmi motyw przewodni kolekcji, co oznacza ni mniej, ni więcej, że połączono w niej to, co najpiękniejsze z tym, co trwałe, mocne i wyjątkowe.

Najważniejsze, co widać na pierwszy rzut oka, że NESSI postawiło na różnorodność i uniwersalność zarazem. Niemożliwe?! A jednak! Ciepłe kolory, ciekawe łączenie fraktur, wyjątkowe ozdoby i przeszycia uzupełniają się wspaniale z klasycznymi krojami. To już postanowione: oficerki nie muszą wyglądać zawsze tak samo, kozaki naprawdę potrafią zaskoczyć, a botki zachwycają różnorodnością.

Nessi stylizacja jesien 2013 (2)

Projektanci nie próżnowali. Umiejętne połączenie znajomości światowych trendów z naszą, polską zadziornością, stworzyło niepowtarzalny koktajl. A ponieważ buty NESSI przybrały wszystkie kolory jesieni i zimy, nie sposób będzie nie zauważyć ich na naszych ulicach. Klasyczną czerń przełamują intrygujące dodatki, brązy mienią się kalejdoskopem barw, niczym połacie lasów w jesiennym słońcu, pojawia się czerwień, granat, butelkowa zieleń, a nawet odcienie promieni słońca zebranych w kieliszku szlachetnego trunku. Koniak i brandy, połysk i mat, klasyka i nutka nonszalancji… Takie właśnie są buty nadchodzącego sezonu! Takie właśnie jest NESSI!

W kolekcji znajdziemy kozaki, oficerki, botki, sztyblety, kowbojki, półbuty. Coś dla wielbicielek obcasów, jak również dla zwolenniczek obuwia bardziej codziennego, a także tych, które lubią zabawić się dodatkami w męskim stylu. Dzięki świetnym materiałom, buty nie tylko znakomicie wyglądają, ale i „same” się noszą. Wygoda ponad wszystko, to przecież nie od dziś dewiza NESSI.

Nessi jesien 2013 Sienna Miller

Nessi jesien 2013 Lindsay Lohan

Nessi jesien 2013 Hilary Duff

Najwyższej jakości skóry, naturalne materiały, bogactwo kolorów i prawdziwe szaleństwo dodatków – wszystko to, by jesienią i zimą na naszych ulicach zapanowało absolutne Get the look by Nessi!

Nie trzeba już szukać… Odpowiedź na każdą tęsknotę i każde pytanie znajdziecie na www.nessi.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...