Jak żyją współczesne księżniczki?

Jakie życie prowadzą prawdziwe księżniczki w XXI wieku? Mieszkają w luksusach, spotykają się ze znanymi ludźmi, imprezują czy uczestniczą w polityce własnych państw? Kim są? Poznajcie najciekawsze kobiety rodzin królewskich. Przedstawiamy współczesne księżniczki.

współczesne księżniczki

pixabay.com

Zobacz także: Modne stylizacje na jesień w stylu Kate Middleton – 5 propozycji

Maria Olimpia, księżniczka Grecji

Maria Olimpia: najbardziej pożądana dziewczyna na świecie

Grecka księżniczka jest córką Marie-Chantal i księcia Pawła, syna ostatniego króla Grecji Konstantyna II. Brytyjski „Tatler’s Magazine” opisał ją jako „najbardziej pożądaną dziewczynę na świecie”. Poza nauką historii sztuki i dramatu oraz fotografii, księżniczka spędza czas na luksusowych rozrywkach. Często widywana jest w gronie celebrytów i robi karierę w modelingu. Maria Olimpia świetnie odnajduje się też w świecie mediów społecznościowych, jest bardzo aktywna na Instagramie.

Niedawno skończyła 21 lat, a o jej imprezie urodzinowej rozpisywały się zagraniczne media. Na imprezie pojawili się członkowie rodzin królewskich, celebryci i osobistości świata mody.

Charlotte Casiraghi: wnuczka Grace Kelly

Charlotte Casiraghi jest wnuczką legendarnej Grace Kelly. Chętnie reprezentuje dwór Monako na oficjalnych uroczystościach, ale poza protokołem chadza własnymi ścieżkami. To niepokorna dusza, która żyje niezależnie i bardzo intensywnie. O sobie mówi „nie jestem księżniczką, a siostrzenicą głowy państwa”.

Charlotte jest dziennikarką, sportsmenką, wydawcą oraz ambasadorką Gucci. Zajmuje ją moda i ekologia. Od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Media często rozpisują się o jej burzliwym życiu miłosnym. Wszystko przez to, że mieszkańcy Monte Carlo twierdzą, iż nad rodziną książęcą wisi klątwa. Sądzą, że nikt z rodu Grimaldich nigdy nie zazna szczęścia w miłości. Charlotte jednak zdaje się tym nie przejmować i dalej robi swoje.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (87 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Hidari11  10 lipca 2017 07:03

  Grace Kelly tych wnucząt ma więcej, także więcej tam księżniczek i książąt. Nie jestem pewna, ale w Hiszpanii chyba też chyba są dwie dziewczynki, które mają ten tytuł.

  Odpowiedz
 2. Hidari11  10 lipca 2017 07:06

  Naszła mnie myśl, że nie wszystkie są rozpuszczone, próżne i leniwe, stereotyp typowej księżniczki zanika, bo wiele z nich coś robi, ma wykształcenie i wysokie stanowiska. Pytanie, czy sprzątają po sobie, myją okna, koszą ogródki, itp. jak normalni ludzie, tutaj bym wątpiła.

  Odpowiedz
 3. Anett13  10 lipca 2017 11:19

  Biedne trochę są, pewnie kroku zrobic nie mogą bez świadków i wszędzie czaja się na nie aparaty…

  Odpowiedz
 4. Wusia  10 lipca 2017 14:15

  Nie zazdroszczę im ani sławy ani pieniędzy.Chyba, że ktoś lubi być cały czas na świeczniku.Rozwydrzone towarzystwo.

  Odpowiedz
 5. martucha180  10 lipca 2017 14:51

  I paparazzi za nimi…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.