Jak żyją współczesne księżniczki?

Jakie życie prowadzą prawdziwe księżniczki w XXI wieku? Mieszkają w luksusach, spotykają się ze znanymi ludźmi, imprezują czy uczestniczą w polityce własnych państw? Kim są? Poznajcie najciekawsze kobiety rodzin królewskich. Przedstawiamy współczesne księżniczki.

współczesne księżniczki

pixabay.com

Maria Olimpia, księżniczka Grecji i najbardziej pożądana dziewczyna na świecie

Grecka księżniczka jest córką Marie-Chantal i księcia Pawła, syna ostatniego króla Grecji Konstantyna II. Brytyjski „Tatler’s Magazine” opisał ją jako „najbardziej pożądaną dziewczynę na świecie”. Poza nauką historii sztuki i dramatu oraz fotografii, księżniczka spędza czas na luksusowych rozrywkach. Często widywana jest w gronie celebrytów i robi karierę w modelingu. Maria Olimpia świetnie odnajduje się też w świecie mediów społecznościowych, jest bardzo aktywna na Instagramie.

Niedawno skończyła 21 lat, a o jej imprezie urodzinowej rozpisywały się zagraniczne media. Na imprezie pojawili się członkowie rodzin królewskich, celebryci i osobistości świata mody.

Charlotte Casiraghi: wnuczka Grace Kelly

Charlotte Casiraghi jest wnuczką legendarnej Grace Kelly. Chętnie reprezentuje dwór Monako na oficjalnych uroczystościach, ale poza protokołem chadza własnymi ścieżkami. To niepokorna dusza, która żyje niezależnie i bardzo intensywnie. O sobie mówi „nie jestem księżniczką, a siostrzenicą głowy państwa”.

Charlotte jest dziennikarką, sportsmenką, wydawcą oraz ambasadorką Gucci. Zajmuje ją moda i ekologia. Od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Media często rozpisują się o jej burzliwym życiu miłosnym. Wszystko przez to, że mieszkańcy Monte Carlo twierdzą, iż nad rodziną książęcą wisi klątwa. Sądzą, że nikt z rodu Grimaldich nigdy nie zazna szczęścia w miłości. Charlotte jednak zdaje się tym nie przejmować i dalej robi swoje.

Beatrycze Mountbatten-Windsor: fanka szalonych kapeluszy

Księżniczka Beatrice z Yorku jest wnuczką królowej Elżbiety II i córką skandalistki Sary Ferguson oraz księcia Andrzeja. Skończyła studia z historii na jednym z londyńskich uniwersytetów. Przyszłość łączy jednak z biznesem. Swoją pozycję wykorzystuje często w działalności charytatywnej.

Beatrice jest znana z powodu zamiłowania do dziwnych nakryć głowy. Słynny, ekstrawagancki kapelusz, który miała na ślubie kuzyna Williama i Kate, został zlicytowany na aukcji charytatywnej za 370 tysięcy zł (w przeliczeniu na pln).

Sirivannavari Nariratana: modna azjatycka piękność

Księżniczka Tajlandii Sirivannavari Nariratana jest stałą bywalczynią paryskiego tygodnia mody. Zawsze nosi ciekawe, wyszukane makijaże i stroje. Czasem zamiast oglądać pokazy z pierwszego rzędu, stoi za ich kulisami. Studiowała modę, a dziś jest znaną projektantką. Dobrze gra w badmintona, zdobyła nawet złoty medal w 2006 roku na Southeast Asian games. 30-letnia Siri jest uznawana za jedną z najseksowniejszych księżniczek świata.

Interesuje Was życie kobiet z rodzin królewskich? Znacie inne, współczesne księżniczki?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (213 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...