Wrangler Body Bespoke, czyli rozmiar ma znaczenie!

Jak często podczas mierzenia jeansów poziom Twojej frustracji sięga zenitu? Spodnie dobre na długość, ale wąskie lub za szerokie w pasie. Dobre w talii, to za długie lub za krótkie nogawki. Brzmi znajomo? Na szczęście coraz więcej marek doskonale zdaje sobie sprawę, jak różne jesteśmy i stara się jak najlepiej spełnić nasze oczekiwania i wyjść naprzeciw problemom związanym z doborem odpowiedniego rozmiaru. Jedną z takich marek jest Wrangler. 

Wrangler Body Bespoke to wyjątkowa linia, która powstała na bazie innowacyjnego podejścia. Każdy rozmiar projektowany jest osobno, dzięki czemu spodnie w każdym rozmiarze leżą niesamowicie dobrze.

Wrangler Body Bespoke

Fot. mat. nadesłane, kolaż wł. redakcji

“Nie ma czegoś takiego jak idealny rozmiar – są tylko idealne dżinsy.”

Punktem wyjścia do indywidualnego projektowania każdego rozmiaru był przede wszystkim problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru spodni, który pojawia się głównie wśród kobiet. Marka Wrangler podeszła do sprawy technicznie: “Dobiera się indywidualnie biustonosze, dlaczego nie postępować tak z dżinsami?”.  Tak powstała linia Wrangler Body Bespoke, która okazała się wielkim hitem. Wrangler Body Bespoke oznacza, że każdy fason jest projektowany indywidualnie, by perfekcyjnie leżał na każdej sylwetce.

Na co zwrócić uwagę wybierając jeansy?

Na co zwrócić uwagę wybierając jeansy?

Jeansy to jedne z najchętniej wybieranych i najpopularniejszych spodni damskich. Od czasu, gdy spodnie jeansowe weszły do mody, stały się uniwersalną i ponadczasową częścią ubioru. Warto dobrać je dla siebie w taki sposób, aby były

Wrangler Body Bespoke  – innowacyjne podejście do projektowania jeansów

Specjaliści marki Wrangler opracowali wyjątkową technologię, która dzięki określeniu właściwych proporcji i pozycji tylnych kieszeni oraz szwów, pozwala stworzyć zgrabne dżinsy, idealnie dopasowane do sylwetki bez względu na rozmiar. Body Bespoke Wranglera leżą jak ulał! Metoda Bodu Bespoke łamie tradycyjne zasady projektowania dżinsów i skupia się na każdym rozmiarze z osobna. Standardem w branży jest zaprojektowanie standardowego wykroju, który jest powiększany lub pomniejszany. A przecież to, co dobrze wygląda w rozmiarze 28, wcale nie musi jednak tak wyglądać w rozmiarze 32.

Body Bespoke wrangler

Każdy rozmiar się liczy!

Wrangler doskonale wie, że każdy klient powinien czuć się wyjątkowo i zasługuje na wyjątkowy produkt. Każda z nas to zna – dżinsy, które idealnie leżą na Twojej przyjaciółce, na Tobie nie wyglądają dobrze. Tak się dzieje, gdy rozmiary są skalowane. Dlatego też Wrangler skupia się tak samo na każdym rozmiarze i dopasowuje go indywidualnie. Każdy z 11 rozmiarów jest osobno stopniowany i dopasowany do sylwetki.

Teraz wszystkie możemy mieć perfekcyjne jeansy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (43 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  5 września 2021 12:41

    dżinsy – zawsze były, są i będą 🙂

    Odpowiedz
  2. Kika  8 sierpnia 2022 14:51

    Założyłam te jeansy i od razu stwierdziłam, że są idealne. Wyglądam w nich i czuję się jak milion dolarów i tyle w temacie. 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany