Wolna jak ptak – wiosenne stylizacje pełne koloru, kobiecości i natury

Każdy rozumie wolność na swój sposób. Jeśli jednak mamy na myśli stylizacje stworzone w tym właśnie duchu – w powietrzu czuć zapach natury, kwiatowe zdobienia, odważne kolory, zwiewne kroje. Inni natomiast tą wolność zrozumieją jako manifest poglądów, który można wyrazić np. poprzez napisy na t-shircie. Przedstawiamy outfity wolne jak ptak  w wydaniu naszych Inspirantek.

Na początek przeniesiemy się na wiosenną łąkę, na pełen lekkości spacer pośród kwiatów. Wędruje świadoma swego piękna kobieta w soczysto czerwonej hiszpance podkreślającej zgrabne ramiona. Zwiewności doda bajeczna spódnica maxi oraz słomiany kapelusz – prawdziwy hit tego sezonu. Ne sposób też nie zauważyć kolorowych espadryli na obcasie. Doskonale oddadzą charakter właścicielki.

Punkty przyznajemy kawiarce. Serdeczne gratulacje!

stylizacja ze spódnicą maxi w kwiaty, czerwoną hiszpanką i słomianym kapeluszem

#wolnajakptak

 

Wolna jak ptak jest bez wątpienia jest też każda stylizacja w klimacie boho. Taką wizję w 100 procentach oddała nasza druga Inspirantka. Jasna zwiewna spódnica szyfonowa okraszona została intrygującym srebrnym zdobieniem, a na górze widać również hiszpankę. Tutaj jednak mamy materiał lejący i nagromadzenie falban. Klapki z wiązaniem pod postacią chusty dopełniają całość.

Gratulujemy również magart.

stylizacja z kawową hiszpanką, białą zwiewną spódnicą i klapkami wiązanymi jak chusta

#Wolnajakptak

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...