Wolna jak ptak – wiosenne stylizacje pełne koloru, kobiecości i natury

Każdy rozumie wolność na swój sposób. Jeśli jednak mamy na myśli stylizacje stworzone w tym właśnie duchu – w powietrzu czuć zapach natury, kwiatowe zdobienia, odważne kolory, zwiewne kroje. Inni natomiast tą wolność zrozumieją jako manifest poglądów, który można wyrazić np. poprzez napisy na t-shircie. Przedstawiamy outfity wolne jak ptak  w wydaniu naszych Inspirantek.

Na początek przeniesiemy się na wiosenną łąkę, na pełen lekkości spacer pośród kwiatów. Wędruje świadoma swego piękna kobieta w soczysto czerwonej hiszpance podkreślającej zgrabne ramiona. Zwiewności doda bajeczna spódnica maxi oraz słomiany kapelusz – prawdziwy hit tego sezonu. Ne sposób też nie zauważyć kolorowych espadryli na obcasie. Doskonale oddadzą charakter właścicielki.

Punkty przyznajemy kawiarce. Serdeczne gratulacje!

stylizacja ze spódnicą maxi w kwiaty, czerwoną hiszpanką i słomianym kapeluszem

#wolnajakptak

 

Wolna jak ptak jest bez wątpienia jest też każda stylizacja w klimacie boho. Taką wizję w 100 procentach oddała nasza druga Inspirantka. Jasna zwiewna spódnica szyfonowa okraszona została intrygującym srebrnym zdobieniem, a na górze widać również hiszpankę. Tutaj jednak mamy materiał lejący i nagromadzenie falban. Klapki z wiązaniem pod postacią chusty dopełniają całość.

Gratulujemy również magart.

stylizacja z kawową hiszpanką, białą zwiewną spódnicą i klapkami wiązanymi jak chusta

#Wolnajakptak

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Koszulazkołnierzem

#Kuchenneinspiracje

#KreacjazCannes

#Wolnajakptak

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  21 maja 2019 10:37

    Ładne stylizacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany