Kolekcja torebek Wojewodzic jesień-zima 2015-2016

Dobra, wytrzymała torebka to ten element garderoby, bez którego bardzo ciężko się obejść.  Chyba każda z nas ma swoją ulubioną bez, której nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Szyk i elegancja, tak właśnie można podsumować nową kolekcje torebek Wojewodzic jesień-zima 2015-2016 .Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kampanii.

 

Kolekcja jesień-zima 2015/16 marki Wojewodzic jest inspirowana życiem współczesnych ludzi, którzy nieustannie się przemieszczają, zmieniają miejsce, podróżują, odkrywają nowe. „Podczas pracy nad najnowszymi modelami toreb i torebek, myśleliśmy przede wszystkim o osobach, dla których szyk i elegancja idzie w parze z praktycznością i funkcjonalnością, dla których torba w podróży nie będzie ciężarem lecz niezastąpionym dodatkiem.” – mówi Włodzimierz Wojewodzic, właściciel firmy.

Torebki Wojewodzic jesień-zima 2015-2016 (5)

Kolorystyka kolekcji to wyraźna inspiracja barwami orientalnych przypraw kurkumy, kawy, cynamonu, pieprzu cayenne, a także unikalnych pejzaży jak dachy Sieny, czy głębia oceanu. Takie zestawienie barw nadaje kolekcji indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Nienaganne formy, dopracowane z pasją szczegóły oraz piękne, najwyższej jakości skóry, to wyróżnik torebek Wojewodzic. Na uwagę zasługują także fasony, w których skonfrontowano ze sobą skóry licowe ze skórami z naturalnym włosiem.

Torebki Wojewodzic jesień-zima 2015-2016 (4)

Marka Wojewodzic to  klasyczna forma i wiele udogodnień w użytkowaniu. Przemyślane, praktyczne rozwiązania nadające komfort użytkowania, stanowią podstawę projektowanych torebek. Boczne zamki, zgrabnie powiększające smukłą torbę, liczne przegrody, kieszenie zapinane na zamek, smyczka na klucze, czy zapinana na rzepy, wyjmowana kosmetyczka, to elementy, dzięki którym torebka Wojewodzic staje się niezastąpionym towarzyszem krótszej i dalszej podróży.

Nowością w nadchodzącym sezonie jest poszerzenie kolekcji o męską linię toreb. Jest to propozycja dla panów, dla których tak samo jak wygoda i funkcjonalność, liczy się szyk i elegancja. Największym atutem męskich toreb Wojewodzic jest ich uniwersalność. Poprzez klasyczną formę i emanującą klasę, doskonale sprawdzą się jako torby do pracy i na spotkania biznesowe, zaś dzięki ponadprzeciętnej pojemności i praktyczności, posłużą jako niezbędny dodatek podczas wyjazdów służbowych.

 

Torebki Wojewodzic jesień-zima 2015-2016 (3)

 

Torebki Wojewodzic jesień-zima 2015-2016 (2) Torebki Wojewodzic jesień-zima 2015-2016 (1)

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (232 głosów, średnia: 4,04 z 5)
zapisuję głos...