Woda termalna Avène Perłą Dermatologii Estetycznej

„Perły Dermatologii Estetycznej” – synonim jakości i bezpieczeństwa! Jest to ogólnopolski konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Celem konkursu jest wyłonienie firm oraz produktów cieszących się największym zaufaniem lekarzy w dziedzinie dermatologii estetycznej. Ideą, która przyświecała organizatorom jest propagowanie jakości i bezpieczeństwa w tej dziedzinie medycyny. W tegorocznej, VIII edycji Pereł Dermatologii Estetycznej, wzięło udział 1079 lekarzy z całej Polski, którzy wybrali 9 Pereł w trzech kategoriach.

Woda termalna Avene

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż w kategorii Najlepsze dermokosmetyki wspomagające leczenie dermatologiczne i efekty zabiegów estetycznych „Perła Dermatologii Estetycznej 2012” została przyznana Wodzie termalnej Avène.

Woda termalna Avène jest podstawą całej gamy dermokosmetyków Avène, dermokosmetyków stworzonych w trosce o skórę wrażliwą i opracowanych w oparciu o badania kliniczne potwierdzające skuteczność, tolerancję oraz właściwości zmniejszania odpowiedzi zapalnej skóry.

Woda termalna Avène jest bakteriologicznie czysta. Jest wodą termalną konfekcjonowaną bezpośrednio u źródła, w bloku sterylnym, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą i delikatną, sprawia, że odzyskuje ona uczucie komfortu. Przyjemnie odświeża. Niezmienny i unikalny skład wody termalnej Avène sprawia, że ma ona właściwości kojące i łagodzące podrażnienia. Woda termalna Avène jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, ale sprawdza się także po zabiegach estetycznych. Działa kojąco i łagodząco na skórę, pomaga zmniejszać zaczerwienienia, uczucie ściągnięcia skóry i dyskomfortu po zabiegach takich jak np. peeling, czy laser.

Pojemność: 150 ml, cena około 36 zł
Pojemność: 300 ml, cena około 45 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (137 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. zuzula  8 października 2012 10:17

  polecam ten produkt,koi moją skórę,
  pomogł mi, gdy zastosowałam nieodpowiedni kosmetyk
  i moja skóra twarzy była wówczas czerwona,
  piekąca.
  Woda Avene uratowała mnie przed podrażnieniami,swędzeniem i zaczerwieniami.
  Rewelacja polecam każdemu…

  Odpowiedz
 2. magda6915  11 lipca 2013 10:14

  Fajne, tylko troszkę cena mogłaby być troszkę niższa za ten 150 ml

  Odpowiedz
 3. as_sa  16 kwietnia 2015 17:58

  Woda jak najbardziej warta swojej ceny. Miałam okazję ją używać podczas ubiegłorocznego sezonu wakacyjnego. Bardzo wydajna

  Odpowiedz
 4. truskawka89  18 kwietnia 2015 12:40

  uwielbiam wody termalne ale tej nie miałam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany