Wnętrza jak z komiksu. Możesz wziąć ślub lub wypić kawę niczym twój bohater z kreskówki

Myślałaś kiedyś, aby schować się przed rzeczywistością, a najlepiej w innej rzeczywistości? Proponujemy przenieść się do świata kreskówek, narysowanego czarnym cienkopisem. Jak to zrobić? Wystarczy, że przejedziesz się do Seulu albo Las Vegas. W Korei powstała rysunkowa kawiarnia, a w Stanach… ślubna kaplica.

Imponująca sztuka i z pewnością miejsca, które każda z nas chciałaby odwiedzić. A mowa o jedynych w swoim rodzaju: kawiarni oraz kaplicy. Niepowtarzalnych, bowiem wchodząc do nich czujemy się, jakbyśmy byli bohaterami kreskówki. Wnętrza jak z komiksu zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o użytkownikach Instagrama, którzy mogą cykać tam perfekcyjne fotki. Aby zwiększyć ilość swoich lajków musicie jednak przejechać tysiące kilometrów. Kreskówkowe obiekty znajdują się bowiem w Las Vegas oraz w Korei.

Wnętrza jak z komiksu. Możesz wziąć ślub lub wypić kawę niczym twój bohater z kreskówki

Instagramowe życie wkroczyło już do codzienności, gdzie pogoń za idealnym zdjęciem nikogo już nie dziwi. Aby co poniektórym ułatwić jego zrobienie, a co za tym idzie – pomóc w zdobyciu oszałamiającej ilości lajków, w realnym świecie powstają miejsca stworzone z myślą o instagramowiczach właśnie. Ci, którzy nie ulegli tej modzie również poczują się tam świetnie, bo kto z nas nie chciałby napić się kawy w kawiarni, która wygląda jakby namalowana ołówkiem rysownika? A największym szaleństwem byłby chyba ślub w narysowanej kaplicy. Tak, takie miejsca naprawdę istnieją!

Kawiarnia

Pomysł na kreskówkową kawiarnię zrodził się w Korei. Cafe Yeonnam-dong 239-20 działa najlepsze w Seulu, gdzie oprócz słodkości i pysznej kawy masowo pstrykane są fotki telefonami. Natychmiast trafiają na Instagram z hasztagiem#CafeYeonnamdong23920. Nic dziwnego, nie tylko ściany czy meble wyglądają jak namalowane ołówkiem rysownika. Również talerze oraz kubki są jakby wycięte z papieru.

https://www.instagram.com/p/BoUin54HZZS/

https://www.instagram.com/p/BoBqSg2B0PA/

https://www.instagram.com/p/BkxfMTjFcmm/

https://www.instagram.com/p/Bf3vez_l-WJ/

Kaplica

Ślub w Las Vegas to szaleństwo, a co dopiero gdy weźmiesz go w narysowanej kaplicy. Jest to możliwe od 18 stycznia w kompleksie hotelowym Palms Casino. Za dziełem i prawdziwą atrakcją stoi artysta Joshua Vides. Ma on za sobą również inne projekty przenoszące kreskówkowy świat do naszego. Kaplica „Til Death Do Us Part” jest jednak prawdziwym hitem. Zarówno ołtarz, kotary na niego opadające, jak i ławki dla młodych i gości wyglądają jak wykreślone cienkopisem. Ślub w niecodziennej kaplicy możesz wziąć już od 250 dolarów.

https://www.instagram.com/p/Bsu6Wpuh821/

https://www.instagram.com/p/Bss5Vv1H7y6/

https://www.instagram.com/p/BswgNQ2hIA_/

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (140 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. sylwiawes  31 stycznia 2019 08:51

  Super to wygląda 😊

  Odpowiedz
 2. Magdalena  31 stycznia 2019 23:18

  Dla mnie za mało kolorów. Trochę smutno.

  Odpowiedz
 3. m258  1 lutego 2019 20:05

  ładne

  Odpowiedz
 4. lola.92  4 lutego 2019 23:52

  Rewelacyjnie to wygląda, chętnie odwiedziłabym takie miejsce 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany