Włosy red velvet dla kobiet z ognistym temperamentem

Red velvet to najnowszy trend koloryzacyjny. Warto skusić się na zmianę właśnie jesienią i tym samym poprawić sobie zarówno nastrój, jak i zaprzyjaźnić się z kolorową aurą, którą tworzy dywan różnobarwnych liści. Pamiętaj, dziś czerwień już nie szokuje i przystoi każdej z nas!

Głębokie czerwienie powracają do łask. Styliści fryzur proponują teraz red velvet, która to koloryzacja doda ci temperamentu. Masz go wystarczająco dużo? Takie włosy jeszcze go podkreślą. To dobry czas na tak ekstremalną dla wielu zmianę. W pochmurne szare dni na pewno dzięki red velvet się ożywisz.  Ale nie zapominaj, że oprócz szarugi zdarza się jeszcze piękna złota jesień. Wówczas twoja fryzura damska pięknie wkomponuje się w barwny krajobraz jesiennych liści.

źródło: www.pixabay.com

 

Włosy red velvet dla kobiet z ognistym temperamentem

Dla wielu z nas jesień jest dobrym czasem na zmianę, niektórym nawet z ową się kojarzy. W tych miesiącach zaczyna się bowiem szkoła i studia, a marki modowe promują najnowsze kolekcje. Dlaczego więc nie wykorzystać takiego pretekstu do zmiany swojego wizerunku. Z pewnością zapewni go zafarbowanie się na czerwono. Dziś ogniste i głębokie odcienie nikogo już nie szokują, a potraktowane odpowiednimi refleksami sprawdzą się praktycznie przy każdym typie urody. Jeżeli już jesteś miłośniczką tego koloru i wiernie go nosisz, również pokuś się o lekką zmianę, bowiem red velvet to wcale nie taki oczywisty kolor.

Red velvet – jaki jest naprawdę

Najnowszy koloryzacyjny trend tak naprawdę zależy od punktu widzenia! To albo jednolity kolor, albo czerwień z delikatnymi burgundowymi refleksami. Intensywność przypominająca czerwony aksamit jest jednak na tyle wyrazista, że największy efekt tak naprawdę zapewnia nam kąt padania słońca lub lampy Z pewnością nie będziesz znudzona jeszcze przez długi czas. Mówiąc „długi”, mamy na myśli co najwyżej półtora miesiąca. Czerwienie mają bowiem to do siebie, że zmywają się z prędkością światła i wystarczy kilka interwencji szamponu, aby się spłukały i straciły swój blask. Oczywiście jeśli na tyle oswoisz się z koloryzacją możesz ją powtórzyć – nie masz innego wyjścia. W jak najdłuższym zachowaniu soczystej czerwieni pomogą dodatkowo kosmetyki dedykowane takim właśnie włosom. Polecamy też, decydując się na red velvet, odwiedzić profesjonalnego fryzjera.

Te panie już zdecydowały się na red velvet:

Red velvet wygląda pięknie na długich włosach, ale krótka fryzura damska w tym kolorze także może przyciągać oczy:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...