Fryzury inspirowane naturą – nowy, magiczny projekt koloryzacyjny Ursuli Goff!

W zeszłym roku przygotowaliśmy dla Was inspirujący artykuł o Ursuli Goff – uzdolnionej stylistce kobiecych fryzur, która tworzy koloryzacje, czerpiąc pomysły ze słynnych obrazów największych artystów. Dziś wracamy do magicznego świata farb i odważnych stylizacji tej fryzjerki, by zaprezentować Wam efekty jej nowego projektu. Tym razem są to włosy inspirowane naturą, z której Goff potrafi wydobywać naprawdę zdumiewające połączenia barw! Czy staną się modnymi kolorami włosów

włosy inspirowane naturą

Fot. Depositphotos_249782224_xl-2015

Włosy inspirowane naturą – nowy, magiczny projekt koloryzacyjny Ursuli Goff!

Ursula Goff to fryzjerka z Kansas, która na bieżąco publikuje w sieci efekty swoich koloryzacyjnych szaleństw przeprowadzanych na włosach klientek marzących o odważnej zmianie. Na swoim Instagramie zebrała już ponad 140 tysięcy followersów. I nie ma się co temu dziwić. Fryzjerka podchodzi do kwestii koloryzacji z niebywałą fantazją i pieczołowitością, troszcząc się o każdy włos, refleks na pojedynczym pasemku czy tonację farby na kosmykach z samego spodu włosów. Przede wszystkim jednak oferuje miłośniczkom ich farbowania kompozycje i gry odcieni, na jakie nie mogłyby liczyć nawet w ekskluzywnych salonach. Z obserwacji natury, którą kocha, czerpie najbardziej surrealistyczne fuzje barw, inspirując się pięknem rzadkich szlachetnych i półszlachetnych kamieni, przenikającymi się odcieniami światła na niebie, żyłkami minerałów, ciekami wód odbitymi w ziemi i skałach, kolorystyką linii brzegowych…

Swoimi „pracami” udowadnia nie tylko, że inspirację można odnaleźć wszędzie, ale także, że zachwyt na małymi cudami codzienności da się przekuć w praktyczne działania, odrzucając proste schematy i konwenanse. Przekonajcie się same!

Zobaczcie włosy inspirowane naturą w wydaniu Ursuli Goff:

Słonecznik, który pomaga przetrwać jesień

https://www.instagram.com/p/B3ADRbTlGZL/

 

Przenikające się odcienie drewna

https://www.instagram.com/p/B21Q7O9FukK/

 

Międzygalaktyczna podróżniczka

https://www.instagram.com/p/B1rfKM6FSXX/

 

Czar surowych skał

https://www.instagram.com/p/B1nPoqHle1I/

 

Odwieczne piękno agatów

https://www.instagram.com/p/B1Rn04AlPuG/

 

Malowane zachodem słońca

https://www.instagram.com/p/B0ln6sslQMn/

 

Narysowane przez naturę

https://www.instagram.com/p/BzX72sZlRc-/

 

Dotyk ametystów

https://www.instagram.com/p/BzUEXbslT0G/

 

 

Co sądzicie o koloryzacjach amerykańskiej fryzjerki? Czy chciałybyście, by wyczarowała podobną stylizację na Waszych włosach? Dajcie nam znać!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (123 głosów, średnia: 4,10 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  10 października 2019 08:39

    Bardzo ciekawy pomysł, a niektóre propozycje sama bym sobie zafundowała.Raczej jestem zwolennikiem standardowej koloryzacji i jestem wierna brązom, ale czas to zmienić.

    Odpowiedz
  2. janka1312  10 października 2019 20:29

    niektóre naprawdę piękna 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany