Ciekawostki o seksie cz. 2

Przedstawiamy drugą część ciekawostek związanych z ludzką seksualnością. Kto uprawia więcej seksu – właściciele kotów, czy psów? Jakie zapachy najbardziej podobają się mężczyznom? Czy można węchem rozpoznać czyjeś poglądy polityczne? Co wspólnego mają ze sobą narkotyki i miłość? I wreszcie – jaki mężczyzna będzie świetny w łóżku?  O tym wszystkim dowiesz się z poniższego teksu! Zapraszmy!

Przypominamy również: Ciekawostki o seksie,o których możesz nie wiedzieć

zakochana para z balonikami w serca

Ciekawostki o seksie – Właściciele psów kochają się częściej

Jak się okazuje właściciele psów kochają się 3 razy w tygodniu zaś właściciele kotów – dwa razy. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez VetPlus. Właściciele kotów też częściej mieszkają z rodzicami.

Ciekawostki o seksie – Zabawni mężczyźni są lepsi w łóżku

Kobiety przeżywają orgazmy częściej i bardziej intensywnie z mężczyznami, którzy mają poczucie humoru, potrafią je rozbawić i są pewni siebie. Z takimi mężczyznami też to my, kobiety częściej inicjujemy seks!

Ciekawostki o seksie – Miłość jak narkotyk

Znacie ten pierwszy stan zakochania, gdy czujemy, że jesteśmy niemal uzależnieni od  partnera? Według badań psycholog Helen Fisher zakochanie aktywuje te same partie ludzkiego mózgu, jak podczas przyjmowania kokainy, czy przeżywania orgazmu!

Ciekawostki o seksie – Jakie zapachy podobają się mężczyznom?

Myślałaś, że będą do drogie perfumy? Według Chicago’s Smell and Taste Treatment Research Foundation są to znacznie prostsze zapachy. Mężczyznom podoba się zapach lawendy i… ciasta dyniowego!

Ciekawostki o seksie – Poglądy polityczne mają wpływ na atrakcyjność

Okazuje się, że poglądy polityczne wpływają również na naszą atrakcyjność. Według badań  American Journal of Political Science bardziej podoba nam się… zapach osób o podobnych poglądach do naszych!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (143 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...