Włącz swój ulubiony program i się zrelaksuj! Nie masz pomysłu? Podpowiemy

Wszystkie obowiązki domowe na dzisiaj zakończone, dzieci śpią i masz czas dla siebie. To dobra chwila, aby trochę odpocząć i obejrzeć coś dla przyjemności.

Też tak masz? Siadasz przed telewizorem, w ręku pilot, w umowie z operatorem ponad setka kanałów, a ty nie wiesz co dzisiaj w telewizji? Sprawdź program telewizyjny, to dużo lepsze rozwiązanie niż skakanie po kanałach. Dzięki temu dużo szybciej prześledzisz ramówkę i łatwiej znajdziesz ulubioną formę rozrywki. Interesują Cię filmy dokumentalne? Przefiltruj listę i wybierz te, które zaraz się zaczynają. Szukasz kina akcji? Świetnie, zobacz, co dzisiaj masz do wyboru.

„Znowu nie mam co oglądać”

Operatorzy, którzy dostarczają Ci telewizję i najpewniej internet, udostępniają także dekodery. Urządzenia coraz częściej mają opcję nagrywania w standardzie. Teoretycznie wszystko jest w sieci, ale po co płacić dwa razy za ten sam materiał? Dużo lepiej zaplanować, kiedy urządzenie ma się włączyć i jaki program zarejestrować.

Dzięki temu możesz nagrać np. „Antyle Chopina” i odtworzyć w dowolnym momencie. Jak to zrobić? Sprawdź program TVP2 lub innego kanału, gdzie obecnie emitowany jest ten dokument. Zaprogramuj włączenie nagrywania na początek filmu i to wszystko! Kiedy znów siądziesz przed telewizorem i nie będziesz wiedzieć, co obejrzeć, po prostu włącz materiał, który nagrał się wcześniej. Film obejrzysz w dogodnym dla siebie momencie.

Pomyśl, co Cię interesuje

Nawet jeśli interesuje Cię polityka i bacznie śledzisz kanały informacyjne, to nie zawsze możesz mieć ochotę słuchać kłótni polityków. Wówczas warto przełączyć się na programy, gdzie znajdziesz materiały, które Cię interesują. Odkrywanie tajemnic przyrody, wszechświata czy tajemnic wymarłych cywilizacji pozwoli odciążyć umysł od natłoku informacji.

Mimo tego nadal nie wiesz, co obejrzeć? Sprawdź programy, które wprawiły nas w osłupienie! Być może znajdziesz coś dla siebie lub odkryjesz zupełnie nowe materiały, z którymi zostaniesz na dłużej.

Włącz emocje!

Pasjonaci sportu cenią każdą dyscyplinę, choć nikt nie powiedział, że trzeba celebrować wyścigi konne. Choć nie brakuje sympatyków rywalizacji na torach, to wiele osób równie chętnie patrzy na konie, ale mechaniczne. Wyścigi Formuły 1 lub motorów to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy mają benzynę w żyłach.

Wiele emocji dostarczają rozgrywki kobiecych i męskich reprezentacji Polski. Dzięki temu można kibicować „naszym” w rozgrywkach Ligi Narodów, na Igrzyskach Olimpijskich czy jesienią podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Z pewnością nie brakuje kibiców, którzy w chłodne wieczory, będą rozgrzani do czerwoności na myśl o meczu polskich Orłów.

Telewizja daje wiele możliwości odkrywania świata. Przed erą internetu było to główne okno na świat milionów ludzi na świecie. Dzisiaj te możliwością są jeszcze większe, a mimo tego siadamy przed ekranem bez większych oczekiwań. Zaplanuj ten czas, a na pewno nie będziesz się już nigdy więcej nudzić.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (11 głosów, średnia: 4,91 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. mojeblogowanie,np.ogród  21 lipca 2022 12:48

    Ja akurat zawsze mogę coś oglądać, bo mam szeroki zakres zainteresowań, np. sport – ciągle są transmisje na żywo. Książki i internet (gry, blogowanie, wiedza).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany