Wisienka na torcie kwaśna jak cytryna. Dwie stylizacje z owocową nutą

Projektanci, szyjąc dla nas ubrania na sezon wiosna-lato 2019 szczególnie polubili owoce, co wyraźnie widoczne jest w najnowszych kolekcjach. Taki optymizm przemycony w stylizacjach doda nam uśmiechu na każdy dzień, a w połączeniu z promieniami słonecznymi – możemy liczyć na ogromny zastrzyk energii. Wisienka na torcie, a może odświeżająca cytryna? Oto nasze propozycje!

Pierwsza stylizacja przenosi nas myślami na wakacyjną plażę. Jednak jeśli nie masz jeszcze sposobności, aby tam się znaleźć właśnie teraz, dodaj sobie wakacyjnego humoru stylizacją. Doskonale w tej roli sprawdzą się wisienki przytwierdzone do sandałków. Aby jednak nieco zrównoważyć outfit – postaw na shirtową sukienkę w piaskowym lub kremowym kolorze, zapinaną na guziki i zakończoną kołnierzem. Idealnie wpisuje się w styl safari. Ale nie przemienisz się w poważnego podróżnika, dzięki wspomnianym sandałkom, a także korespondującej z nimi lakierowanej soczysto czerwonej torebce.

Spodobała nam się stylizacja magart. Serdecznie gratulujemy!

Stylizacja z sukienką safari i sandałami na obcasie z wisienką

#Kuchenneinspiracje

 

Druga stylizacja utrzymana jest w nieco gotyckim stylu, o czym świadczy dominacja czerni, a także dodatek falban i koronek. Aby jednak nie pozostać w mrocznym klimacie, pojawia się orzeźwiający żółty. Energetycznie, pod postacią cytryn zerka z t-shirtu, a także kontrastuje jako pasek na ultrakobiecych sandałach na słupku oraz na torebce.

Gratulujemy również Fionce

Stylizacja z sandałami z paskami, gotycką zpódnicą z falbaną i t-shirtem z rękawami zakończonymi koronką

#Kuchenneinspiracje

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Koszulazkołnierzem

#Kuchenneinspiracje

#KreacjazCannes

#Wolnajakptak

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  27 maja 2019 21:41

    Szkoda, że inspirujel. net nie ma mobilnej wersji, bo też pobawiłabym się w tworzenie stylizacji.

    Odpowiedz
  2. Skosa Sandra  27 maja 2019 21:43

    Szkoda, że inspiruj.net nie ma mobilnej wersji, bo też pobawiłabym się w tworzenie stylizacji.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany