Wiosna w wielkim mieście – nowa kampania CROPP wiosna 2014

Ruszyła wiosenna kampania CROPPa – kolejna odsłona cyklu inspirowanego duchem największych i najbardziej wyjątkowych metropolii świata. Zobacz zdjęcia!

Ruszyła wiosenna kampania CROPPa – kolejna odsłona cyklu inspirowanego duchem największych i najbardziej wyjątkowych metropolii świata. Motywem przewodnim wiosennej kampanii jest tygrys wśród azjatyckich miast, nowoczesna stolica handlu i technologii, w której ruch i pęd nie ustaje ani na chwilę. Tę pulsującą energię, pasję życia i głód przygody w gronie znajomych znajdziemy w materiałach promujących nadejście nowego, ekscytującego sezonu w CROPPie.

CROPP wiosna-lato 2014 (3)

Każda kampania marki CROPP to podróż w poszukiwaniu niepowtarzalnego ducha miasta. Tym razem padło na Taiwan, gdzie ekipa wybrała się, by na własnej skórze poczuć esencję niezwykłej, nowoczesnej metropolii, jaką jest Taipei. Po tropikalnej egzotyce Bangkoku, ukazanej w zeszłorocznej kampanii CROPPA, nadszedł czas na azjatycką stolicę technologii i przemysłu. Taipei, miasto gęste i intensywne, za dnia tętni życiem 2 i pół miliona mieszkańców, a nocą hipnotyzuje turystów i przechodniów neonami shotbarów i rytmem klubów karaoke. To idealne miejsce dla grupy miejskich partyzantów, którzy w betonowej dżungli czują się sto razy lepiej niż w spokojnym kurorcie nad morzem czy w górach.

CROPP wiosna-lato 2014 (6)

Niepowtarzalny klimat kampanii zawdzięczamy talentowi i pracy reżysera Floriana Malaka i fotografa Łukasza Ziętka (oraz ich ekipie) którzy, z pomocą gotowej na wszystko grupy modeli i modelek, zdołali uchwycić esencję handlowej stolicy Taiwanu i uczynić z niej serce wiosennej kolekcji CROPPa, którą można zdefiniować w trzech  hasłach: wielkomiejskość, nowoczesność i epickie chwile w gronie znajomych.

CROPP wiosna-lato 2014 (2)

CROPP wiosna-lato 2014 (1)

Owocem pracy całej ekipy jest wielokanałowa kampania CROPP SPRING 2014, komunikowana w sklepach marki oraz na wszystkich większych portalach społecznościowych. Kampania obejmuje lookbook kolekcji, filmy kampanijny w konwencji teledysku oraz niekonwencjonalną sesję zdjęciową z jak zwykle nietuzinkowymi i wyjątkowymi modelami w rolach głównych. Nad koncepcją artystyczną całości czuwał dyrektor artystyczny marki CROPP, Kuba Borkowski.

CROPP wiosna-lato 2014 (4)

CROPP wiosna-lato 2014 (5)

www.cropp.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  27 lutego 2014 19:29

  Kolekcja i sesja bardzo młodzieżowe.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  27 lutego 2014 20:02

  Ja na co dzień czuje się za stara na Croppa, ale w weekend cz

  Odpowiedz
 3. scrabble  22 kwietnia 2015 11:50

  Kolekcja ok ale ten wytatuowany chłopak jest okropny.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany