Artystyczne pomysły na wiosenny makijaż oczu

Czy myślałyście już nad makijażem, którym powitacie wiosnę? A może lubicie zaskakiwać makeupowymi rozwiązaniami w artystycznym stylu i poszukujecie inspiracji na wiosenny makijaż oczu? Przedstawiamy Wam garść pięknych makijażowych wizji, odnalezionych na instagramowych i pinterestowych kontach kreatywnych wizażystek!

Artystyczne pomysły na wiosenny makijaż oczu

 

Artystyczne pomysły na wiosenny makijaż oczu

 

Wśród wielu interpretacji wiosennego tematu znajdziecie szeroki wybór motywów kwiatowych – w nieco hipisowskim stylu – przywodzących na myśl magię rozkwitającego ogrodu, pikniki i festiwale muzyczne, podczas których można bezkarnie leżeć na rozgrzanej słońcem trawie w sukience w stylu boho. Są wśród nich zarówno misterne obrazki wykonane wyłącznie za pomocą kosmetyków do makijażu, jak i „prace” z doklejonymi elementami, takimi jak sztuczne kwiatki czy cyrkonie.

Na kolejnych stronach zobaczycie także spojrzenia pełne tęczy i wyrazy zachwytu nad mikroświatem wiosennych owadów (takich jak biedronki, ważki czy motyle wspinające się do oczu lub stanowiące ich nieodłączną część) i zwierząt, które kojarzymy z ciepłymi porami roku i czystym pięknem natury.

Inspirujcie się artystycznymi make up’ami, eksperymentujcie i przywołujcie wiosnę! Na kolory nigdy nie jest za późno!

 

Zapraszamy do galerii „artystyczne pomysły na wiosenny makijaż oczu”:

W powodzi kwiatów…


Polecamy również: Świąteczny makijaż jak miniaturowe dzieło sztuki!

 

Gdzieś na końcu tęczy, czyli wiosenne wariacje na temat rozbitego na kolory światła

 

„Mrówko, ważko, biedronko”… łabędziu i pawiu!

 

Czy odważyłybyście się wystąpić w podobnym makijażu? Które malunki najbardziej przypadły Wam do gustu? Nie zapomnijcie zostawić komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (346 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...