Wiosenny kombinezon – do wyboru niebiańsko i sportowo lub w brązach od stóp do głów

Damskie kombinezony mają się świetnie w tym sezonie. Projektanci zapowiadając ciepłe miesiące w modzie wręcz nakazali nam ich noszenie. Nic dziwnego, to typ garderoby niezwykle ciekawy, który wiele pomoże nam zarówno podkreślić, jak i ukryć. Wpisuje się zarówno w stylizacje eleganckie, jak i sportowe. I właśnie w takich dwóch wersjach prezentujemy dzisiejsze outfity.

Pierwsza stylizacja z kombinezonem to total look skąpany w brązach, karmelach, cynamonie i kawie. Rozmaite odcienie jednego koloru dają ciekawe wizualne wrażenia. Wszystko zależy pod jakim kątem pada na ciebie światło. Kombinezon w cynamonie, na nim brązowa kamizelka, do tego ciemniejsza torba, a na stopy wygodne mokasyny.

Gratulujemy wykonania pierwszej stylizacji lunie341

#wiosennykombinezon

Druga propozycja to wizja zdecydowanie sportowa, skąpana w delikatnych niebiańsko-srebrzystych odcieniach, przeciągnięta dodatkowo artystyczną akwarelą. Niebieski kombinezon opatrzony został uroczym napisem wymalowanym romantyczną czcionką. Na wierzch narzucamy lekką kurtkę bomberkę jakby zachlapaną jasnych odcieni plakatówkami. Sportowego looku dopełniają srebrne adidasy.

Punkty trafiają również co vipali. Gratulujemy!

#wiosennykombinezon

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#artystycznie
#looknaramiona
#wiosennykombinezon
#stylizacjazbody
 
 

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje od dziś do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Jaworka  16 lutego 2019 10:04

    Fajne propozycje stylizacji

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany