Wiosenny kombinezon w modnym denimie

Patrząc na wybiegowe propozycje tego sezonu, trudno nie zauważyć iż denim wyraźnie wkupił się w łaski projektantów. Nie brakuje go więc w licznych kolekcjach. Można więc śmiało stwierdzić, że odradza się na nowo, w coraz to oryginalniejszych wydaniach. Z pewnością każda z nas ma w szafie coś z dżinsu i chętnie na tym właśnie materiale buduje swoje stylizacje. W tym sezonie śmiało możemy pokusić się nawet o total looki, albo zwyczajnie poprzestać na jednym elemencie lub dodatku z denimu.

Stylizacja, której dziś nieco bliżej się przyjrzymy stawia przede wszystkim na dżins i jasne tonacje. To swobodny outfit stworzony na wiosenno-letni spacer. Umilą go z pewnością wygodne i gustowne baleriny. Oprócz modnego denimu pojawia się też jeden z najmodniejszych w tym sezonie element garderoby. Mowa oczywiście o kombinezonie łączącym w sobie dwa ważne trendy. Na wierzch narzucamy natomiast beżową ramoneskę ze skóry ekologicznej, a na ramię casualową torbę. I w drogę!

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiłyśmy wyróżnić stylizację vipali. Serdecznie gratulujemy!

#wiosennykombinezon

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#artystycznie
#looknaramiona
#wiosennykombinezon
#stylizacjazbody
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (69 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  20 lutego 2019 19:43

    Bardzo ładna stylizacja.

    Odpowiedz
  2. Skosa Sandra  21 lutego 2019 22:56

    Wiosenna stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany