Z głową w dalekich krainach i stopami na miejskich chodnikach. Wiosenne spodenki w niebanalnych stylizacjach

Choć pogoda nie sprzyja majówkowym wypadom i wiosennym uniesieniom, roznoszący się w powietrzu zapach trawy i kwitnących kwiatów każe nam przenosić się myślami w dalekie krainy, na orientalne targi i piaszczyste, białe plaże. Nastrój majowego rozmarzenia najlepiej oddamy zaś, zestawiając wiosenne spodenki w niebanalnych stylizacjach. Zobaczcie, jak doskonale poradziły sobie z tym zadaniem nasze Inspirantki!

Pierwszy zestaw to miejska wariacja na temat stylu marina, bazująca na bardzo ciekawie zaprojektowanych dżinsowych szortach i koszuli w marynarskie paseczki z finezyjnym wiązaniem. Jej uzupełnieniem są wygodne, kwieciste sneakersy, oryginalna torebka typu worek z gęsto plecioną fakturą, zegarek na bransoletce w stylu retro, ciemne okulary i czarne, lotne kolczyki-piórka.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest vipala. Gratulujemy!

Drugi outfit przenosi nas znacznie dalej, bo w kierunku orientu. Skojarzenie to nasuwa charakterystyczny, patchworkowy motyw na spodenkach, ale także bambusowe kolczyki w kształcie wachlarzy, wysokie szpilki z plecionką i shopperka o bardzo oryginalnym kształcie. Kropką nad i jest bluzka w paseczki z rękawami sięgającymi łokcia.

Drugą wybraną przez nas stylizację stworzyła justi912. Gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Sukienkawgroszki

#Vintage

#Wiosennespodenki

#JakMarylinMonroe

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany