Wiosenne przebudzenie do walki z cellulitem!

Grzejące coraz mocniej słońce, dłuższe dni i budząca się do życia przyroda zachęcają nas do pozbywania się ciężkich, ciepłych ubrań i odsłaniania większych obszarów ciała. Oczywiście należy mieć na uwadze wiosenne zmiany pogody, silne wiatry oraz różnice temperatur pomiędzy dniem i nocą, które mogą okazać się niebezpieczne, zwłaszcza jeśli „wychodzimy” z zimy z obniżoną odpornością organizmu.

Walka z cellulitem Dr Beta g

Wiosną w sposób szczególny przyglądamy się ciału chcąc za wszelką cenę poprawić urodę i kondycję, by w nowej, lepszej formie wkroczyć w nadchodzące, przybliżające nas do lata, miesiące. Wiele osób zaczyna właśnie teraz intensywne ćwiczenia fizyczne by pozbyć się zbędnych kilogramów, sięga po diety-cud lub po prostu po naturalne metody oczyszczania organizmu, które zgodnie z radami specjalistów, najlepiej jest przeprowadzać właśnie wiosną.

Niektórzy z nas, o tej porze roku, przystępują do walki z cellulite, zarówno w swoich domowych SPA jak i w gabinetach kosmetycznych. Doskonałym sposobem radzenia sobie z „pomarańczową skórką” jest masaż i kąpiel aromaterapeutyczna. Używane podczas zabiegów preparaty powstałe na bazie olejków eterycznych przyspieszają krążenie płynów ustrojowych, a tym samym usuwanie toksyn z organizmu. Aromaterapia wykorzystuje do walki z cellulite przede wszystkim olejki: grejpfrutowy, paczulowy, kminkowy, jałowcowy, geraniowy i cyprysowy.

Jak samodzielnie przygotować kąpiel? Wystarczy do wanny z ciepłą wodą dodać po pięć kropli olejków: jałowcowego, cytrynowego i cyprysowego. Taka kąpiel powinna trwać od piętnastu do trzydziestu minut. W warunkach domowych możemy wykonywać także specjalny automasaż. W tym celu należy przygotować pachnącą oliwkę: do 50 mililitrów bezwonnego oleju roślinnego dodajemy: trzy krople olejku geraniowego i cytrynowego, dwie krople jałowcowego oraz po jednej kropli olejku mięty pieprzowej i rozmarynowego. Masaż wykonujemy dwa razy w tygodniu lub, żeby było szybko i skutecznie, przy bardzo widocznych zmianach, codziennie wieczorem przez dwa tygodnie.

A sposób dla wygodnych? Wystarczy sięgnąć po gotowe preparaty do walki z cellulite np. po specjalną serię wyszczuplającą JGDr Beta. Składnikami czynnymi serii są przede wszystkim olejki: geraniowy i jałowcowy. Olejki te regulują gospodarkę płynami, przyspieszają wydalanie toksyn i składników rozkładu tkanki tłuszczowej. Do serii należą: Żel JG z myriceliną wyszczuplający przeciw cellulite, Oliwka JG przeciw cellulite oraz Żel JG przeciw cellulite.

Zabiegi aromaterapeutyczne są nie tylko bardzo skuteczne, ale także dzięki zastosowaniu olejków eterycznych niezwykle przyjemne – dostarczają niezapomnianych wrażeń zmysłowych pozostawiając na ciele piękne, naturalne zapachy przyrody.

DR BETA

UWAGA!

Kąpieli, masaży i kosmetyków z dodatkiem olejków cytrusowych nie stosować na skórze, która ma być wystawiona na światło słoneczne lub promieniowanie UV.

NIE NALEŻY STOSOWAĆ NIEROZCIEŃCZONYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH BEZPOŚREDNIO NA SKÓRĘ!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (165 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  2 kwietnia 2013 08:59

  cellulit lepiej zwalczać cały rok, od kilku miesięcy się nie zmniejszy

  Odpowiedz
 2. szoszeni  10 kwietnia 2013 09:39

  Po kazdym tego typu artykule zaczynam sie jakos bardziej stresowac 🙂

  Odpowiedz
 3. efffciaa  3 kwietnia 2016 20:27

  No właśnie 🙂 Jak i 79% z was nie wierzę w tego typu kosmetyki , zwłaszcza w ich skuteczność , jednak ciągle kupuję następne w nadziei , że w końcu któryś zadziała

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany