Spring stripes – wiosenne paski w pudrowej stylizacji

Spring stripes szturmem opanowuje wiosenne ulice. Nic dziwnego, po zimowej chłodnej przerwie potrzebujemy nasycić się barwami i radością. A taką znajdziemy w końcu na kolorowych paletach. Wiosenne paski znajdziemy już właściwie we wszystkich kolekcjach na ciepłe miesiące. Od spodni, przez koszulki i marynarki, aż po spódnice. Możesz też postawić na pasiaste total looki. Dodaj sobie choć odrobinę radości!

W zwycięskiej stylizacji paski powędrowały na zwiewną transparentną spódnicę mini, która wiosną pięknie odsłoni zgrabne nogi. Tęczowy wzór tworzą jednak raczej stonowane barwy, dla których najlepszym towarzystwem są wszelkie rozmyte pudrowe odcienie. I tak na górę ubieramy bluzkę w stylu kimono skąpaną w delikatnym uroczym różu. Korespondują z nią piękne sandałki na obcasie. Kontrastem dla całości jest wręcz neonowa niebieska torebka, która ma swoje odbicie również na jednym z pasków spódnicy. Na wykończenie stylizacji sprawdził się natomiast czarny naszyjnik z plecionką.

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiliśmy wyróżnić Inspirantkę: ewalub 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
 
#wiosnawmieście
#springstripes
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (72 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  17 marca 2019 17:44

    Podoba mi się ta stylizacja.

    Odpowiedz
  2. kate1980  19 marca 2019 13:57

    uwielbiam pudrowy róż, buty są super

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany