Wiosenna stylizacja ombre z torebką z plecionki

Choć w powietrzu nie co dzień jest to odczuwalne, w naszych kalendarzach i sercach rządzi wiosna. Z nadzieją na wyższe temperatury przeglądamy więc swoje szafy, wyciągając coraz to bardziej nawiązujące do tej pory roku stroje. Dzisiejsza stylizacja ombre z różem i bielą na pierwszym planie to właśnie jedna z takich propozycji. 

Inspirantka wybrała do niej bladoróżową bluzkę Wallis o fantazyjnych krótkich rękawach, którą zestawiła z białymi jeansami typu slim fit marki Opus. Strój uzupełniła o ultramodną w tym sezonie, pojemną torebkę z plecionki utrzymaną również w kolorystyce ombre oraz sandałki Bebo na wysokiej szpilce ozdobione motywem kwiatów. Wisienką na torcie tego outfitu są eleganckie kolczyki z chwościkami w złotym kolorze oraz zegarek z tarczą na białym pasku. Tak skomponowana stylizacja byłaby idealna na casualowe okazje, takie jak niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółką, niedzielny spacer po bulwarach czy zakupy w galerii handlowej.

 

Autorką dzisiejszej stylizacji dnia jest Alluska12. Gratulujemy! 

stylizacja ombre

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#torebkazplecionki
#Jakbohaterkagryotron
#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (58 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany