Wiosenna etnostylizacja w zieleniach

Choć za oknami specjalnie tego nie widać, dziś rozpoczęła się astronomiczna wiosna! W taki dzień trudno nie myśleć o zielonych migdałach, wiosennych wypadach na jarmarki czy miejskie imprezy plenerowe. Ponieważ jednak dookoła nadal brakuje nam koloru (przebiśniegi i niewyraźną jeszcze zieleń trawników przykrył właśnie marznący biały pył), wybrałyśmy na dziś stylizację, która łączy w sobie umiłowanie do barw natury i kolorowe dodatki w stylu etno. Elegancki i bardzo kobiecy, a jednocześnie mający w sobie artystyczną nutę, zielony kombinezon od Bonprix, szerokie pięknie podzwaniające bransoletki Desigual z etnicznymi wzorami, złoty choker w kształcie obręczy od Klary Kostrzewskiej, dopasowana torebka z łańcuszkiem marki Chloe i zamszowe sandałki na słupku Kenneth Cole New York – zestaw złożony z takich elementów na pewno przywoła do nas zagubioną wiosnę! Będzie też odpowiedni dla kobiet (zwłaszcza dla tych z fantazją) w różnym wieku i na różne okoliczności – od wizyty na pchlim targu, przez popołudniowy spacer po bulwarach, aż po wyjście do teatru czy kawowe plotki z przyjaciółkami. 

 

Zwyciężczynią dzisiejszej Stylizacji Dnia zostaje Eli. Serdecznie gratulujemy!

#zielonomi

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów do konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne już wystartowały, a wylicytowane przedmioty wkrótce trafią do zwyciężczyń. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do jej tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na bieżący tydzień:

#szerokiespodnie

#koloroweramoneski

#zielonomi

#intensywnekolory

Przypominamy – koniecznie dodawajcie hasztagi pod stylizacjami na Inspiruj! Stylizacje bez hasztagów nie będą mogły być wyróżnione i zaprezentowane w Trendach Dnia.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Eli  20 marca 2018 13:23

    Bardzo dziękuję za wyróżnienie. 🙂

    Odpowiedz
  2. MarciaMarcia  21 marca 2018 14:15

    Średnie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany