Wielki Horoskop na 2020 rok. Sprawdź, czy spotkasz wielką miłość, dostaniesz awans albo zrobisz coś szalonego!

Właśnie wybił nam okrągły, 2020 rok, który z numerologicznego punktu widzenia wydaje się być bardzo ciekawą datą. Co przyniosą nam kolejne miesiące i zapowiadające je dwie, ciekawie zestawione dwójki? Zapraszamy na przepowiednie naszej astrologicznej konsultantki Fortunaty dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku!

Pamiętacie ubiegłoroczny wielki horoskop, w którym nasza wróżka Fortunata zdradzała Wam arkana wskazań gwiazd na cały rok 2019? Czy zawarte w nim dobre wróżby zdołały się ziścić? A może coś stanęło na drodze do realizacji Waszych planów? Jeśli tak się stało, teraz znów macie okazję przewrócenia strony w księdze swojego życia i sprawdzenia, jakie kierunki los rozrysował na Waszych mapach! Nasz horoskop na 2020 rok pomoże Wam odpowiedzieć na pytanie, czy tym razem gwiazdy będą Wam przychylne! 

horoskop na 2020 rok

źródło: www.pixabay.com

Wielki Horoskop na 2020 rok. Sprawdź, czy spotkasz wielką miłość, dostaniesz awans albo zrobisz coś szalonego!

Huczny Sylwester już za nami. Tradycyjnie nadszedł więc czas na przyjrzenie się swoim nowym postanowieniom czy planom oraz skonfrontowanie ich ze wskazaniami układów planet i gwiazd. Osypcie więc z włosów resztki lśniącego brokatu i sprawdźcie, co na temat kolejnych dwunastu miesięcy ma Wam do powiedzenia astrologia. Oto nasz Wielki Horoskop na 2020 rok w interpretacji wróżki Fortunaty!

giphy.com

 

Wielki Horoskop na 2020 rok

Baran

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Samotne Barany w pierwszej połowie roku powinny powstrzymać się od pospiesznych deklaracji. Lepiej poczekać i sprawdzić, czy kiełkujące uczucia przetrwają próbę czasu. Szczególnie końcówka roku będzie dla nich owocna na niwie relacji damsko-męskich. Ich serca skradnie osoba poznana za pośrednictwem kogoś z rodziny.

Barany w związkach będą odnosić wrażenie, że ich partner zaczyna się od nich odsuwać, rozglądając się za nową miłością. Będzie to jednak tylko próba uniezależnienia się i wyrwania spod zaborczego oka Baranów, które przywykły rządzić w związku. Dajcie partnerom więcej luzu, przestańcie przyciskać i ich przytłaczać, a przede wszystkim okażcie więcej zaufania! W przeciwnym razie już w trzecim kwartale roku czeka Was kryzys, a urlop upłynie Wam tylko na kłótniach i scenach zazdrości. Chyba nie tak wyobrażacie sobie rajskie wakacje?

Kariera i Finanse: Jowisz na nowo wskrzesi drzemiące w Was ambicje i pragnienie władzy. Wiele Baranów z pierwszej dekady zdecyduje się porzucić etat i otworzyć własną firmę. Nie będzie łatwo, ale pod koniec roku Wasza pozycja się umocni i poczujecie, że było warto. Ci, którzy zostaną w dawnej pracy mogą liczyć na pomyślne wiatry od końca września do połowy października. To wtedy zaowocują Wasze zawodowe projekty i zdobędziecie uznanie szefa, a nawet całego zespołu. Przypływ gotówki odczujecie w marcu i w grudniu. Powstrzymajcie się jednak od wydawania wszystkiego lekką ręką. Oszczędności na czarną godzinę mogą się Wam przydać.

Zdrowie: Zdrowie będzie Wam w tym roku dopisywać. Szczególną troskę roztoczcie wokół kręgosłupa, w którym możecie odczuwać bóle przez wzgląd na przeciążenie w pracy. Pływajcie i wykonujcie proste ćwiczenia korekcyjne. Postarajcie się też jak najczęściej relaksować – Wasza skłonność do stresu i nerwowość szkodzi nie tylko urodzie!

 

Byk

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Byki mają tendencje do długiego pozostawania w związkach, które nie rokują. Jeśli ten problem dotyczy właśnie Was, to pod koniec stycznia wyjątkowo rozwiąże się on sam. Poczujecie, że obecna relacja naprawdę zmierza donikąd, a Wasze odczucia szybko znajdą odzew u drugiej strony, która postanowi ostatecznie się odsunąć. Samotne Byki mają za to możliwość spotkać teraz kogoś, kto zaprowadzi je przed ołtarz. Sposobność do takiego spotkania nadarzy się zwłaszcza w ostatnich dniach marca i między 17 a 22 października. Zodiakalne Byki pozostające w szczęśliwych związkach postawią natomiast na małe rewolucje. Będziecie chciały trochę rozruszać partnera, próbując razem czegoś ekstremalnego albo udając się wspólnie w daleką podróż.

Kariera i Finanse: Uran w znaku Byka skłania go do ryzyka, którego podjęcie tym razem zdecydowanie się opłaci. Inwestycje, nawet w nietypowe projekty, przyniosą teraz Bykom zysk, a pomyślne zbiegi okoliczności i drobiazgi staną się podstawą ich sukcesu. Postarajcie się połączyć najświeższe trendy i tendencje ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami, a wzbijecie się na wyżyny!

Zdrowie: Byki mogą mieć pewne problemy ze zdrowiem wynikające z obniżonej odporności. By ją wzmocnić, szczególnie na początku roku, powinny sięgnąć po naturalne, domowe receptury i witaminy. Chłodne dni będą je skłaniać do zjadania nadmiernych ilości tłuszczy i cukru. Postarajcie się porzucić te nawyki, a zamiast tego zainteresować się ajurwedą, a już w połowie roku zaprezentujecie światu nową, piękną sylwetkę i poczujecie przypływ sił witalnych.

 

Bliźnięta

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Bliźnięta w stałych związkach czeka dość niespokojny rok. Ich partnerzy będą bowiem działać im na nerwy, przenosząc na nie stres związany z własną pracą. Zrzędliwi, marudni, przemądrzali i wiecznie niezadowoleni, poważnie narażą ich cierpliwość. Jeśli jednak zdecydujecie się, Bliźniaki, częściej pozostawać w domu i poświęcicie drugiej połówce nieco więcej uwagi, postara się ona powstrzymać swoje humorki.

Samotne Bliźnięta zapragną wreszcie się ustatkować. Znudzą je – dotychczas ekscytujące – flirty i przyjaźnie, z których nic nie wynika. Zawiedzione kolejnymi nieudanymi miłostkami i przekonane, że czekają je następne samotne święta, pod koniec roku dostaną jednak od losu prawdziwy prezent. Ktoś kogo znają, prawdopodobnie kolega lub przyjaciel, zdobędzie się na odwagę, by wyznać im swoje uczucia. To będzie strzał w dziesiątkę!

Kariera i Finanse: W sferze finansów Bliźnięta nie będą mieć powodów do narzekań, choć sukces w tej dziedzinie będą zawdzięczać nie tyle łutowi szczęścia, co swojej ciężkiej pracy i oszczędzaniu. Tę ostatnią umiejętność rozwiną teraz w sobie tak, jak nigdy dotąd i to nie tyle z chytrości (która nie leży w ich naturze), co z bardziej minimalistycznego podejścia do życia. Nauczą się rezygnować z niepotrzebnych zakupów, będą szanować wodę i wcielać w życie filozofię zero waste. Odrzucą też abstrakcyjne wydatki, do których wcześniej skłaniała je fantazja. Na niwie zawodowej nie będą mogły liczyć na spektakularne sukcesy, ale pracując systematycznie przez cały rok, ugruntują zdobytą już pozycję. Ich długotrwałe wysiłki na pewno nie pójdą na marne i prawdopodobnie zaprocentują z pełną mocą w następnym roku.

Zdrowie: Ten rok nie będzie dla Bliźniąt różowy pod kątem zdrowia i samopoczucia. Przyzwyczajone do życia w biegu i zaniedbywania swojego organizmu, teraz będą musiały przyznać, że nie są nieśmiertelne i czasem zwolnią dla własnego dobra. Uda im się za to nareszcie pożegnać zbędne kilogramy.

Rak

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Samotne Raki mają w tym roku szansę spotkać osobę, z którą będą gotowe stanąć na ślubnym kobiercu. Nim zdecydują się to zrobić, powinny jednak dobrze się jej przyjrzeć, a także – wyjątkowo – poradzić się w jej sprawie swoich bliskich. Jeżeli ci skrytykują ich wybór, może warto przemyśleć go jeszcze raz? Powinnyście też uważać na lipcowe zauroczenia – spotkany w tym okresie partner nie ostanie się przy Waszym boku!

Raki pozostające w długotrwałych związkach mogą teraz przeżyć trudniejsze okresy. Jeśli łączące Was uczucie jest jednak trwałe i silne, przetrwacie burze, a w czwartym kwartale roku spotka Was nagroda. Przypływ gotówki na wspólne życie, mieszkanie otrzymane w spadku, a może nowy członek rodziny? Czekajcie cierpliwie i bądźcie dla siebie oparciem!

Kariera i Finanse: Raki poczują w tym roku przypływ ambicji i złapią w żagle pomyślny wiatr. Powinny jednak uważać, by nie popełnić w tym wyścigu falstartu i nie wdać się w spory z silniejszymi przeciwnikami. Głośne narzekanie na szefa lub rozzłoszczenie konkurencji może się dla nich źle skończyć. Co innego popis kompetencji i doświadczenia – szczególnie dany po 20 maja i w połowie września. Ten przyniesie Rakom uznanie i poważanie, przekładając się na odczuwalne profity. W sferze finansów Raki powinny skupić się na oszczędzaniu. Obserwowanie rosnących na koncie cyferek nie tylko będzie teraz naprawdę realne, ale też wprawi Was w stan spokoju i przyniesie satysfakcję.

Zdrowie: W kwestii zdrowia Raki mogą czuć się w tym roku spokojne. Tym bardziej, że będą zmotywowane do systematycznych ćwiczeń. Najlepsze efekty przyniosą te wykonywane na świeżym powietrzu.

 

Wielki Horoskop na 2020 rok

Lew

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Lwy będą w tym roku wyjątkowo wewnętrznie zgodne co do spotykanych na swej drodze partnerów. Ich serce nareszcie dogada się z rozumem, dzięki czemu nowe związki będą rozwijać się powoli i w odpowiednim porządku. Wspólne życie będzie dla nich wypełnione wieloma miłymi chwilami i małymi przyjemnościami, o ile tylko nie zaczną rozglądać się na boki. Romanse nie będą dobrym pomysłem, gdyż z małej chmury mogą wywołać wielki deszcz. Zaręczone Lwy powinny dodatkowo uważać na Wenus w kwadraturze z Uranem (około 13-17 września). Interesująca postać, która pojawi się wtedy na horyzoncie może wywrócić Wasze ślubne plany do góry nogami!

Kariera i Finanse: W przypadku Lwów ten rok sprzyja raczej żmudnej pracy niż spektakularnym i szybkim sukcesom. Chwilowe przeniesienie się na drugi plan dobrze Wam jednak zrobi, gdyż grając pierwsze skrzypce pozostajecie na świeczniku, a tam może dojść do nieeleganckich przepychanek. Zamiast narażać się bezpośrednio na zmienne humory szefa, przeczekajcie ten czas, inwestując w siebie. To doskonały moment na kursy czy szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności.

Zdrowie: Większość Lwów powinna w tym roku zwolnić tempo i wsłuchać się w sygnały, jakie wysyła im ciało. Warto wybrać się gdzieś na wypoczynkowy urlop, poddać odnowie biologicznej albo choć pójść na wizytę do kosmetyczki. We znaki dadzą się Wam różne schorzenia związane z wiekiem, a zmęczenie cywilizacją i szybkim życiem odczujecie dobitniej niż zwykle.

 

Panna

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Panny postawią w tym roku na poprawienie relacji ze swoim partnerem i zaczną rekompensować mu braki, które powstały przez ich skupienie na sprawach zawodowych. Zadbają o wspólne udane życie i dom, zaproponują wspólne wyjścia, bardziej uczulą się na cierpienia czy złe nastroje ukochanej osoby.

Samotne Panny zmienią natomiast strategię poszukiwania drugiej połówki. Skorzystają z internetowych portali randkowych lub aranżowanych spotkań dla singli. Mogą też pozwolić, by znajomi umówili ich na randkę w ciemno, która niespodziewanie okaże się świetnym pomysłem. Do tych z Was, które przyszły na świat w drugiej dekadzie może powrócić ktoś z dawnych lat. Jeśli wybaczycie mu zaszłości, iskra namiętności ma szansę na nowo rozpalić starą miłość.

Kariera i Finanse: Panny czeka dobry rok na niwie zawodowej. Będziecie mieć teraz szansę popisać się swoimi pomysłami i odważnymi projektami, a Wasza kreatywność zostanie doceniona.  Ale nie spoczywajcie na laurach! Wykazując inicjatywę, a niekiedy pracując po godzinach, zyskacie jeszcze więcej i zapunktujecie u przełożonych. Jednocześnie Wasz sukces nie spotka się z zazdrością. Ludzie będą Wam gratulować i cieszyć się z Waszych sukcesów. Stabilna sytuacja w pracy pozwoli uporządkować wreszcie sferę finansową. Spłacicie przynajmniej część długów i odciążycie swój budżet. Pilnujcie tylko terminów opłat i uważajcie na mandaty, szczególnie te za złe parkowanie!

Zdrowie: W tym roku dopuścicie wreszcie do świadomości fakt, że psychika i zdrowie fizyczne są z sobą powiązane. Zaczniecie pracować nad emocjami i częstymi wahaniami nastroju, co zaprocentuje lepszą odpornością na wirusy i osiągnięciem wewnętrznego spokoju. Tak trzymać!

 

Waga

Horoskop na 2020 rok

giphy.com

Miłość: Wagi pozostające w stałych związkach nie mogą tym razem liczyć na dobre wiadomości. Wasi partnerzy mogą przestać zważać na Wasze potrzeby i coraz więcej czasu spędzać w pracy albo… z kimś innym. Wagi urodzone na przełomie drugiej i trzeciej dekady może nawet czekać bolesne rozstanie. Jeśli nie chcecie stracić swej drugiej połówki, zawalczcie o związek. Sprawcie, by partner chciał spędzać z Wami czas i nie bójcie się poważnych rozmów.

Samotne Wagi czekają miłosne wyzwania. Może teraz zdarzyć się, że postanowicie zawrócić w głowie komuś, kto już jest zajęty. Zróbcie to tylko jeśli jesteście pewne, że to naprawdę ten jedyny.

Kariera i Finanse: W sferze kariery Wagi czeka niezbyt owocny czas. Przybędzie im pracy, co niespecjalnie przełoży się na wyższe zarobki. Przy ciężkim, uczciwym wysiłku mogą wprawdzie liczyć na skromną nagrodę, lecz o spektakularnych awansach przyjdzie im na razie zapomnieć. Co gorsza, zmiany wprowadzone przez pracodawcę na samym początku roku sprawią, że wiele Wag zniechęci się do swojego miejsca pracy. Mogą uznać, że ich czas w firmie dobiegł po prostu końca i przenieść się w nowe miejsce. Właścicielki prywatnych firm czekają natomiast wzmożone kontrole. W świetle tych wskazań, lepiej więc wziąć się w garść, zaprowadzić ład w swoich papierach i ograniczyć wystawne życie na rzecz oszczędzania.

Zdrowie: Wagi powinny w tym roku darować sobie używki oraz poprawić jakość diety. Ich organizmy mogą bowiem zacząć się buntować. W drugiej połowie roku grożą im kontuzje i problemy z sercem. Warto więc zawczasu zacząć się oszczędzać i zrobić profilaktyczne badania.

Skorpion

giphy.com

Miłość: W sferze uczuć Skorpiony czeka naprawdę pomyślny rok. Pomoże tu fakt, że wreszcie uda się Wam przełamać uprzedzenia i zdusić w sobie kompleksy, robiąc należyty użytek z wrodzonego uroku osobistego. Zgodnym parom planety wróżą wiele radosnych i ciekawych chwil, ale też obowiązków, które jeszcze bardziej zbliżą Was do siebie, takich jak generalny remont czy wychowywanie dziecka. Skorpiony z pierwszej dekady powinny tylko bardziej otworzyć się na potrzeby innych – partnerzy potrzebują Waszej uwagi! Te urodzone w drugiej będą zaś miały wszelkie widoki na wypowiedzenie sakramentalnego „tak”.

Samotne Skorpiony zyskają szansę na rozpalenie miłosnego płomienia między 28 sierpnia a 1 września (w czasie opozycji Plutona do Wenus). W głowie zawróci Wam wtedy ktoś z kim pozornie dzieli Was prawie wszystko. Ale serce wie czego mu trzeba – zaufajcie jego porywom.

Kariera i Finanse: Skorpiony nie będą w tym roku narzekać na brak gotówki. Odważnie wycenią swoje kompetencje i lata doświadczenia, a ich klienci zgodzą się słono za nie zapłacić. Najwięcej pieniędzy zarobicie między połową lutego i końcem marca, a później od 17 do 21 października. Pamiętajcie jednak, by nie wydawać wszystkiego lekką ręką, jak macie to w zwyczaju. Luksusowe zachcianki nie dorównają poczuciu bezpieczeństwa, jakie przyniesie Wam widok powiększającej się sumy na koncie oszczędnościowym. Utrzymanie dobrej passy będzie też kosztować Skorpiony trochę wysiłku. Słońce w kwadraturze wobec Plutona wystawi Was na kilka prób, podczas których będziecie zmuszone udowodnić lojalność wobec firmy i słuszność przyznanego Wam awansu.

Zdrowie: W sferze zdrowia Skorpiony czeka bardzo udany rok. Witalne siły będą towarzyszyć Wam na każdym kroku i ułatwiać spełnianie dążeń. Na początku wiosny powinnyście skupić się na dbaniu o kondycję. Jeśli zachowacie systematyczność, uda się Wam zgubić dodatkowe kilogramy. Tylko bez brawury!

 

Wielki Horoskop na 2020 rok

Strzelec

giphy.com

Miłość: Na niwie miłosnej Strzelce mają przed sobą znakomite perspektywy. Zamiast infantylnych i kiepsko sytuowanych lekkoduchów, zaczną wreszcie przyciągać do siebie ludzi o dużej dozie dojrzałości i imponującej pozycji. Strzelce bez pary mogą spotkać miłość swojego życia szczególnie w drugiej połowie marca. Sceptycyzm spowodowany licznymi rozczarowaniami sprawi jednak, że nie będą spieszyć się z obietnicami i poczekają na rozwój wypadków, żeby przekonać się o stałości uczuć partnera.

Sparowane w stałych związkach Strzelce czeka pomyślny czas. Stworzycie z ukochanym udany duet, pracując nad poprawą poziomu wspólnego życia. Może nawet zdecydujecie się na dziecko?

Kariera i Finanse: W sferze finansów Strzelce mają teraz szansę na dobrobyt, a nawet luksus. Wreszcie będzie je stać na zbytki, które z zazdrością śledzili dotąd u swoich znajomych. Muszą jednak uważać, by nie dać się ponieść fantazji albo pogrążyć w materializmie. Wystawne życie wzbudzi zainteresowanie oszustów i złodziei.

W pracy Strzelce mogą mierzyć w tym roku naprawdę wysoko i starać się osiągnąć wymarzony pułap. Ambitne i długofalowe wyzwania zaprocentują, o ile skalkulujecie ryzyko i zaczekacie na odpowiedni moment. W kwestii wynagrodzenia warto będzie teraz negocjować do upadłego. Szef przystanie w końcu na Waszą propozycję.

Zdrowie: Strzelce będą w tym roku cieszyć się dobrym zdrowiem. Muszą tylko pamiętać, by ograniczyć niezdrowe kalorie i wprowadzić do swej aktywności dużo ruchu. Odreagują w ten sposób stres i wesprą profilaktykę sezonowych schorzeń.

 

Koziorożec

giphy.com

Miłość: Rok 2020 będzie dla Koziorożców czasem miłości i domowego ciepła. Zaczną czytać w sercach partnerów jak w otwartych księgach i łatwo odnajdą do nich klucz. Przestaną kalkulować i pozwolą się nieść fali uczucia czy namiętności, a te mogą zaprowadzić je nawet przed ołtarz. Wpływ Saturna sprawi bowiem, że zatęsknią za stabilizacją i będą chciały się ustatkować. Stałe związki czekają prawdziwie miłe chwile. Nie będziecie narzekać na brak inspirujących wspólnych doświadczeń, także w łóżku.

Wenus pozostająca w opozycji do Jowisza pod koniec sierpnia zapewni samotnym Koziorożcom wzrost atrakcyjności i przyciągnie adoratorów.

Kariera i Finanse: Na niwie zawodowej nastał dla Koziorożców czas wytężonego działania. Jeśli wykorzystacie okazje, które nadarzą się Wam już na początku roku i połączycie je z własną inicjatywą, zbierzecie obfity plon. Jowisz sprzyja ekspansji oraz przynosi uznanie, dlatego odważnie podejmijcie nowe wyzwania. Wasze wysiłki i doświadczenie zostaną docenione. Na przypływ gotówki możecie liczyć pod koniec marca. Pieniądze zarobione lub zdobyte w grze losowej warto zainwestować z głową szczególnie na początku kwietnia. Pierwotny zysk ma wtedy szansę zostać podwojony.

Zdrowie: Po rozmaitych zdrowotnych perturbacjach, ten rok będzie wreszcie dla Koziorożców łaskawy. Dzięki koniunkcji Saturna nie zabraknie Wam wytrwałości i rozpoczniecie regularne treningi. Postawcie też na wartościową dietę pełną świeżych ziół i zielonych warzyw.

 

Wodnik

giphy.com

Miłość: Dla Wodników szukających wielkiej miłości ten rok nie będzie sprzyjającym czasem. Singielki powinny uważać na romanse i flirty, bo nawet namiętne znajomości mogą skończyć się wielkim rozczarowaniem. Nie podejmujcie żadnych poważnych decyzji!

Stałe związki Wodników będą zagrożone przez niewierność którejś ze stron. Nie przymykajcie oczu na rzekome przyjaźnie Waszych partnerów, ale i same nie dajcie się zwieść czyjemuś urokowi. Chwila zapomnienia wystarczy, by zniszczyć coś, na co oboje pracowaliście przez lata.

Kariera i Finanse: W sferze zawodowej będzie to dla Wodników rok dopinania spraw rozpoczętych dawno temu. Możecie poczuć się wręcz zmęczone i znudzone piętrzącymi się obowiązkami, jednak warto zachować tempo i wykonywać zadania na bieżąco. Ostatecznie podsumowania wypadną bowiem na Waszą korzyść i przyniosą Wam oczekiwane profity.

W kwestii finansów Wodniki będą musiały być bardziej ostrożne niż dotychczas. Przyda się ograniczenie niepotrzebnych wydatków i zaakceptowanie trudniejszych warunków poprzez realną ocenę sytuacji. Jeśli w tej lekcji skromności okażecie pokorę i wytrwałość, los wynagrodzi Wam chudy rok na początku grudnia.

Zdrowie: Jeśli przestaniecie się zamartwiać – co macie, niestety, w zwyczaju, będziecie w tym roku w bardzo dobrej formie. Uregulujecie chaotyczny tryb życia i przestaniecie trwonić siły na drobiazgi. W wakacje weźcie jak najdłuższy urlop i wyjedźcie w piękne miejsce. Zrelaksowane, spojrzyjcie na swoje problemy z zupełnie nowej perspektywy!

Ryby

giphy.com

Miłość: Ryby żyjące w stałych związkach w tym roku zadbają o partnera tak, jak nigdy dotąd. Przestaną bać się poważnych matrymonialnych decyzji, jeśli dotąd je odwlekały. Zatroszczą się o domowe ognisko i udadzą razem z partnerem w wielką, romantyczną podróż, o której zawsze marzyły.

Ryby-singielki od początku roku będą się za to cieszyć powszechnym powodzeniem. Wenus w Waszym znaku zbuduje wokół Was kuszącą aurę, a wpływ Merkurego przyniesie Wam dystans do siebie i świata, dzięki czemu będziecie zarażać humorem i fascynować otoczenie. Szansa na związek z prawdziwego zdarzenia pojawi się po 20 lipca – dajcie tylko sobie i nowemu partnerowi czas na dobre poznanie się.

Kariera i Finanse: Rok 2020 będzie złotym czasem dla Waszego portfela. Wasze wpływy wzrosną, a wzmożone skupienie na poszukiwaniu zniżek, promocji i ciekawych ofert first minute zaowocuje korzystnymi zakupami. W pracy też macie teraz szansę zaistnieć i wybić się na pierwszy plan. Może otrzymacie możliwość reprezentowania firmy w dużym projekcie albo staniecie się ambasadorkami jakiejś marki? Jeśli zaś prowadzicie własny biznes, Wasza firma może teraz być rozpoznawalna i znacznie poszerzyć zakres swojej działalności.

Zdrowie: Układ gwiazd przyniesie Wam wysoki poziom sił witalnych przez cały 2020 rok. By ich nie stracić, unikajcie spożywania wychładzających potraw i napojów prosto z lodówki. Dobrze zrobią Wam też ćwiczenia rozciągające oraz odpuszczenie sobie niepotrzebnych stresorów. Porzućcie toksyczne relacje i drobiazgi, którymi dotąd na darmo zawracałyście sobie głowę.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (158 głosów, średnia: 4,07 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  1 stycznia 2020 13:25

  zapowiada się ciekawie 😉

  Odpowiedz
 2. Ewcia  1 stycznia 2020 16:44

  U mnie tez 🙂

  Odpowiedz
 3. madllen  2 stycznia 2020 11:55

  No cóż absolutnie w horoskopy nie wierzę ale i tak mimowolnie lukam i czytam co tam Fortuna, gwiazdy i los mi szykują 🙂 🙂

  Odpowiedz
 4. Mama, blogerka, vlogerka.  2 stycznia 2020 12:06

  No to zaczynamy działać! 🙂

  Odpowiedz
 5. joanna252  2 stycznia 2020 14:05

  Ciekawe kto jest autorem horoskopu?

  Odpowiedz
 6. karmelek87  3 stycznia 2020 08:37

  Niezbyt optymistyczny horoskop, ale mam wrażenie, że spora jego część może się sprawdzić.

  Odpowiedz
 7. Hidari11  4 stycznia 2020 18:45

  Pesymistyczny ten horoskop. Aż chciałoby się popaść w sen zimowy na całe 365 dni 🙂 i obudzić się dopiero w 2021 roku.

  Odpowiedz
 8. macierzanka  7 stycznia 2020 15:26

  Dla mnie też nie jest dobry ten horoskop/

  Odpowiedz
 9. BożenaNowicka  8 stycznia 2020 17:17

  Kocham czekoladę której teraz mi nie wolno natomiast horoskop traktuje z przymrożeniem oka

  Odpowiedz
 10. martuska665  9 stycznia 2020 11:04

  U mnie wszystko w superlatywach. Oby się sprawdziło 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany