Wielki horoskop 2022! Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w nadchodzącym roku?

Rok 2022 to czas, kiedy świat powoli zacznie wracać do normy. Niemal każdy z nas odczuje jakieś zauważalne zmiany w swoim życiu. U jednych będą one niewielkie, choć odczuwalne, niektórych czekają prawdziwe rewolucje. Z pewnością każdy z nas wciąż będzie odczuwać skutki pandemii. Jak 2022 r. wpłynie na nasze życie? Kogo czekają wielkie zmiany, dla kogo los będzie łaskawy, a kto będzie musiał zawalczyć o swoje? Zapytałyśmy Wróżki Fortunaty, która uchyliła przed nami tajemnicę prognozy astrologicznej. Wielki horoskop 2022 odkrywa przed wami karty! Wydarzenia, możliwości, szanse, ewentualne zagrożenia… Zobacz, co przygotował dla Was los na nadchodzący rok. 

Spis treści:

Rok 2022 odkrywa przed nami kolejne możliwości. Wszystko co nas czeka w nadchodzącym roku zostało już zapisane w gwiazdach. Jeśli zastanawiasz się, jaki będzie ten rok dla Ciebie, zapoznaj się z naszym horoskopem który pomoże ci rozwiać wątpliwości i rozjaśni ci kilka najważniejszych kwestii. Poniżej znajdziecie Wielki Horoskop 2022. Jesteście gotowe, by poznać przyszłość?

horoskop 2022 uns

Fot. Dollar Gill on Unsplash

Wielki Horoskop 2022 – lista znaku zodiaku

Z pewnością większość z was wie spod jakiego jest znaku zodiaku. Niektórzy jednak nie interesują się na co dzień horoskopami i raczej nie wgłębiają się w tajniki astrologii. Dlatego dla przypomnienia mamy dla Was listę znaków zodiaku wraz z odpowiednimi przedziałami czasowymi:

Lista znaków zodiaku i przedziałów czasowych

 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)
 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
Astrologia – prezenty. TOP 10 prezentów dla „Zodiakary” – fanki astrologii, horoskopów, tarota i magii

Astrologia – prezenty. TOP 10 prezentów dla „Zodiakary” – fanki astrologii, horoskopów, tarota i magii

W ostatnim czasie zainteresowanie astrologią, horoskopami i magią znacznie wzrosło. Wielbicielki astrologii żartobliwie nazywają siebie “zodiakarami”. Prezenty dla miłośniczek znaków zodiaku, horoskopów, astrologii, powinny mieć w sobie coś z magii. Powinny być intrygujące, inspirowane kosmosem

Horoskop 2022 wróżki Fortunaty – co Cię czeka w nadchodzącym roku?

O to, co czeka poszczególne znaki w nadchodzącym roku, zapytałyśmy wróżki Fortunaty. Specjalnie dla nas przygotowała Wielki Horoskop 2022, w którym zdradziła los poszczególnych znaków zodiaku w roku 2022. Jeśli szukasz odpowiedzi na jakieś pytanie lub coś zaprząta Ci głowę, to przeczytaj swój horoskop. Być może nieco Ci rozjaśni i da wskazówki na nadchodzący czas.

Horoskop na 2022 rok: Baran 

Rok 2022 Baranom upłynie pod znakiem szczęścia i harmonii. Nadchodzące miesiące obdarzą Barany pomyślnością, obfitością i dobrą energią. Jeśli odkładasz decyzję, która wymaga podjęcia ryzyka, odważ się! To właśnie dzięki niej rok 2022 upłynie harmonijnie i wreszcie wydarzy się coś, na co tak bardzo czekasz. Pamiętaj, że życie jest tylko jedno – weź sprawy we własne ręce i nie obawiaj się tego, co się wydarzy. Los zadba, by było dobrze. Rok 2022 będzie dla Baranów znakomity. Z pewnością powiodą się plany zawodowe i uczuciowe. Samotne Barany, gdy pozbędą się strachu, mogą liczyć na wielką przygodę życia. W pracy masz ogromną szansę na zwiększenie zarobków – od Ciebie zależy, czy będzie to jednorazowa premia, czy stała podwyżka.

Dobra Rada: Zawsze postaraj się znaleźć czas dla swoich bliskich!

Horoskop na 2022 rok: Byk

Horoskop na 2022 rok dla Byków jest bardzo pozytywny. Ważne, by osoby spod tego znaku same również chciały wreszcie pozytywnie spojrzeć w przyszłość. Czas przestać rozgrzebywać przeszłość i trzymać się jej na siłę. Zaufaj intuicji i podążaj ku przyszłości. Rok 2022 sprawi, że to, co wydawało Ci się nie do osiągnięcia, jest na wyciągnięcie ręki. Nie musisz się też martwić o finanse. W pracy same sukcesy. Jeśli planujesz zmienić pracę, nie odwlekaj tego dłużej. Teraz jest czas, by wreszcie znaleźć wymarzone zajęcie. Postaraj się zapanować nad emocjami. Niepotrzebne napięcia mogą zrujnować ważną relację w życiu osobistym. Próbuj być elastyczna – nie zawsze wszystko musi iść po Twojej myśli. Postaraj się znaleźć takie rozwiązanie, które zadowoli obie strony. Częściej kieruj się zdrowym rozsądkiem, nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem chwili.

Dobra Rada: Zadbaj o dobrą atmosferę w rodzinie, zwłaszcza w pierwszej połowie roku.

Horoskop na 2022 rok: Bliźnięta

Bliźnięta muszą uzbroić się w umiejętność pozytywnego myślenia. Czeka Cię udany rok, ale najpierw odgoń negatywne myśli, żeby móc przyciągnąć pozytywne wydarzenia. Bliźniętom miłość będzie sprzyjać, a niespodziewany zastrzyk gotówki rozwiąże wiele problemów, które wydawały się być bardzo trudne. Wydarzy się sporo dobrego, ale zwracaj uwagę też na dobro Twoich bliskich. Dopilnuj, by oni także byli szczęśliwi. Znajdź sobie dodatkowe zajęcie, które pozwoli Ci spędzać więcej czasu poza domem. To ważne, by zachować balans. Samotne Bliźnięta mogą poznać kogoś, kto będzie dla nich naprawdę ważny. Ktoś z Twoich bliskich może w tym roku potrzebować Twojej pomocy. Nie zastanawiaj się długo, postaraj się jak najszybciej pomóc. Dzielenie się i pomoc zacieśni więzi z kimś, kto jest ważny w Twoim życiu, ale w ostatnim czasie był trochę zapomniany.

Dobra Rada: W roku 2022 zadbaj o balans w życiu prywatnym i zawodowym, a poczujesz się naprawdę szczęśliwa.

Horoskop na 2022 rok: Rak

Horoskop 2022 dla Raków jest dość zachowawczy. Raki muszą być ostrożne i nie podchodzić do wszystkiego ze zbyt dużą naiwnością, zwłaszcza do nowych znajomości. W nadchodzącym roku serce Raków nie raz zabije szybciej i mocniej, ale stawiaj od razu wszystkiego na jedną kartę. W kwestiach zawodowych będzie stabilnie – pilnuj stanu konta. Lepiej czasami zrezygnować z jakiegoś zakupu niż obudzić się z debetem na karcie. Rok upłynie pod znakiem dobrego samopoczucia i pozytywnej energii. Ciesz się czasem z przyjaciółmi i najbliższą rodziną. Zadbaj też o to, żeby znaleźć w życiu chwilę tylko dla siebie. Sam na sam ze sobą pozwoli Ci wiele przemyśleć, wyciągnąć dobre wnioski i znaleźć idealne rozwiązania do spraw, które od dawna już Cię trapią.

Dobra Rada: Odrzuć nieporozumienia z najbliższymi i staraj się cieszyć wspólnym czasem.

Horoskop na 2022 rok: Lew

Lwy muszą nastawić się na nowe. Horoskop 2022 wyraźnie mówi, że czeka ich wiele zmian. Sytuacja Lwów ulegnie rewolucyjnym – pozytywnym – zmianom, ale muszą zamknąć się na przeszłość. W stałych związkach Lwy czeka dobra passa. Muszą jednak pamiętać, żeby dbać o codzienność i detale tak, by druga osoba czuła się równie szczęśliwa i doceniana. Samotne Lwy czeka przełom w sprawach uczuciowych. Bądźcie uważne! W życiu zawodowym czeka Cię nowy projekt i nowe wyzwania – masz szanse na sukces. Musisz tylko poświęcić więcej czasu na pracę, co już niebawem zaowocuje. Nie zapominaj przy tym o czasie spędzonym tylko ze sobą i odpoczynku. To ważne podstawy dla balansu życiowego. Lwy w 2022 roku będą nastawione bardzo emocjonalnie. Staraj się panować nad uczuciami, co zwiększy Twoje szanse na pomyślność i powodzenia.

Dobra Rada: Dziel się tym, co masz i nie bój się doradzać bliskim. Oni naprawdę czekają na Twoje wskazówki.

horoskop 2022

Fot. Nastya Dulhiier on Unsplash

Horoskop na 2022 rok: Panna

Rok 2022 to dla wszystkich osób spod znaku Panny wspaniały czas. Panny, które są w związkach czeka cudowny rok – pełen miłości, wspólnych chwil i spokoju. Przed singielkami – wielka rewolucja. Każdą znajomość potraktujcie poważnie, bądźcie otwarte i odważne. Może to czas, by wreszcie zaryzykować? Uważaj w pracy! Atmosfera nie będzie zbyt przyjemna, zwłaszcza w pierwszej połowie roku. Jeśli zauważysz, że popadasz w marazm lub jest Ci zawodowo po prostu źle, nie bój się działać. Najgorszej jest stać w miejscu! Rok 2022 sprzyja zabawie i szczęściu w miłości. Ufaj swoim kompetencjom – masz szansę liczyć na sukces. Jeszcze w pierwszej połowie rozpocznij nowe przedsięwzięcia lub wróć do długo odkładanych planów. Zapowiada się naprawdę dobry rok!

Dobra Rada: Spędzaj czas tylko z rodziną. Pozwoli Wam to zbliżyć się do siebie.

Horoskop na 2022 rok: Waga

Wagi czeka prawdziwie szczęśliwy rok. Miłość, przyjaźnie, przygody – wszystko klaruje się w niesamowicie pozytywnych barwach. Jedyne na co powinnaś uważać, to kwestie finansowe – zachowaj ostrożność. To rok, który będzie wymagać od Ciebie sporo wydatków, dlatego staraj się zawsze mieć coś odłożone “na czarną godzinę”. Wagom dopisze w nadchodzącym roku zdrowie i dobry humor. Nie zabraknie także sukcesów na polu zawodowym. W życiu prywatnym, pamiętaj, żeby zadbać o swoich bliskich. Ktoś namówi Cię na przyjemności i na to, żebyś zadbała o swoje dobre samopoczucie. To będzie bardzo dobra rada- skorzystaj z niej. Planuj każdy miesiąc tak, żeby znaleźć w nim czas dla siebie, czas na obowiązki i miłosne atrakcje. W pracy pojawi się premia lub podwyżka. Nowy współpracownik okaże się być bardzo ciepłą osobą i pomocną, dlatego podejdź do niego z życzliwością. Rok 2022 to rok pełen miłości i przygód. W stałych związkach zniknie monotonia i nieporozumienia.

Dobra Rada: Zaangażuj się w nowe projekty zawodowe.

Horoskop na 2022 rok: Skorpion

Od samego początku nowego roku Skorpiony wystartują z mnóstwem nowych pomysłów, wiary i sił. W nadchodzącym roku spełni się wiele Waszych najskrytszych marzeń i zawodowych celów. W sercu same pozytywne chwile. Samotne Skorpiony powinny z rozwagą podchodzić do nowych znajomości. Lepiej być wymagającym niż naiwnym. W trudnych chwilach pomogą Ci najbliżsi. Zadbaj o nich, by na co dzień czuli się doceniani. Rok 2022 to doskonały czas na zaciśnięcie więzi z bliskimi przyjaciółmi i z rodziną. Znajdź dla nich więcej czasu. Rozwijaj swoje pasje. Nie musisz tak dużo pracować – ważny jest też odpoczynek i hobby. Postaraj się czasem pójść na kompromis – na pewno docenią to Twoi współpracownicy. Uważaj na wścibskich sąsiadów.

Dobra Rada: Pozwól sobie na więcej leniuchowania. Nie samą pracą człowiek żyje.

Horoskop na 2022 rok: Strzelec

Przed Strzelcami wiele nowych wyzwań. Na polu zawodowym same sukcesy, prywatnie szykuje się kilka rewolucji, ale każda z nich skończy się pozytywnie. Uważaj, komu opowiadasz swoje sekrety. Nie wszyscy muszą znać szczegóły z Twojego życia. Postaraj się znaleźć w nadchodzącym roku czas na odpoczynek. Skoncentruj się na swoim dobrym samopoczuciu i zdrowiu. Odpoczynek i urlop to niezwykle ważne kwestie. Na wyjeździe masz szansę poznać kogoś wyjątkowego. Samotni Strzelce powinni być czujni. Istnieje duża szansa na znalezienie miłości swojego życia. Pojawi się wiele okazji do imprez, będziesz mieć sporo okazji do poznawania nowych ludzi. Twój stały związek rozkwitnie. Znajdziesz czas na obowiązki i na zabawę. Nie zapominaj o pracy i rodzinie. Uważaj na plotki – nie angażuj się w nie. Są Ci zupełnie niepotrzebne, a może wyjść z nich wiele złego. Po co Ci kłopoty? Możesz liczyć na ciekawą propozycję pracy i większe pieniądze. Rozejrzyj się za dodatkowymi kursami – dokształcenie zawsze zwiększy Twoje szanse na rozwój.

Dobra Rada: Zadbaj o podział obowiązków. Nie wszystko powinno być na Twojej głowie!

horoskop 2022 astrologia

Fot. Tania Medina on Unsplash

Horoskop na 2022 rok: Koziorożec

Nadchodzący rok dla Koziorożców zapowiada się bardzo ciekawie. Docenisz rodzinę i przyjaciół. Poświęcisz im mnóstwo czasu i uwagi, ale znajdziesz też czas na nowe znajomości. Bądź otwarta na nowych ludzi, bo mogą mieć ogromny wpływ na Twoje życiowe plany. Na początku roku czeka Cię zastrzyk gotówki. Pieniądze wydawaj rozważnie, bo mogą Ci się przydać na niespodziewane wydatki. Cały rok 2022 upłynie Ci w szczęściu i dobrym humorze. W pracy i w kwestiach zdrowotnych wszystko maluje się w pozytywnych barwach. Twoja kariera ruszy do przodu. Czeka Cię udana współpraca z ważną osobą. Dzięki tej osobie zaczniesz inaczej myśleć – będziesz bardziej otwarta i elastyczna. Twój przełożony doceni to jak wiele umiesz. W końcu będziesz naprawdę szczęśliwa. Jeśli pojawią się jakieś problemy, poradzisz sobie z nimi, gdy włożysz w rozwiązanie ich trochę wysiłku.

Dobra Rada: Nie odkładaj na później realizowania swoich pasji i kreatywnych pomysłów.

Horoskop na 2022 rok: Wodnik

Przed Tobą nowy rok, który rozpocznie niejako nową erę – umocni stałe związki i pomoże singlom odnaleźć drugą połówkę. W nadchodzącym roku będziesz cieszyć się rodzinną atmosferą i spokojem. W pracy bądź asertywna, pozbądź się niechcianym obowiązków. Nie odkładaj zbyt wiele na później. Sytuacja zawodowa będzie ustabilizowana i przyniesie wiele korzyści. Niektóre osoby spod znaku Wodnika czeka poważny awans – otwórz się na nowe wyzwania i nie bój się zmian. Pojawi się też pomysł na udany biznes. Zaufaj intuicji, ale poradź się też specjalistów. Nie podejmuj zbyt pochopnie decyzji, które rzutują na Twoją sytuację ekonomiczną. Znajdź w ciągu roku czas na długi urlop i prawdziwy odpoczynek.

Dobra Rada: Nie uciekaj od rodziny – da Ci prawdziwe wsparcie, gdy będziesz tego potrzebować.

Horoskop na 2022 rok: Ryby

Ryby w roku 2022 będą miały swoje 5 minut w pracy zawodowej. Wytężona praca na początku roku przyniesie wiele korzyści w drugiej połowie. Bądź otwarta na nowe wyzwania i ciekawe propozycje. Masz ogromną szansę na zastrzyk dużej gotówki – pamiętaj, że praca w zespole pomoże Waszej firmie osiągnąć więcej niż pojedyncze działanie. W sprawach osobistych spokój i harmonia. Zdasz sobie sprawę, że zawsze możesz liczyć na swoich bliskich. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma – doceń to, co udało Ci się osiągnąć i ciesz się swoimi sukcesami. Cały rok upłynie Ci pod znakiem harmonii. Czeka Cię wiele udanych imprez i spotkań ze znajomymi. Ciesz się nimi i doceń, że masz tyle życzliwych osób wokół siebie. 

Dobra Rada: Nie szukaj na siłę idealnych rozwiązań. Przy podejmowaniu decyzji kieruj się sercem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (54 głosów, średnia: 4,87 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Ewcia  17 grudnia 2021 11:55

  Dla Koziorożca pasmo nieustających sukcesów. Pozdrawiam ciepło Ewa

  Odpowiedz
 2. janka1312  17 grudnia 2021 19:55

  będzie dobrze 🙂

  Odpowiedz
 3. Hidari11  19 grudnia 2021 17:02

  Horoskop na 2022 rok zdaje się pomyślny. Mam nadzieję, że słowa znajdą odbicie w rzeczywistości.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany