Wielkanocne życzenia 2022. Podpowiadamy co napisać na świątecznej kartce, w mailu i SMS-ie

Wielkanocne życzenia 2022 – podpowiadamy co napisać na tych wyjątkowych kartkach albo w świątecznych mailach i SMS-ach. Życzenia poważne, śmieszne i religijne – sprawdź najciekawsze i oryginalne pomysły na życzenia wielkanocne.

Wielkanocne życzenia 2022

Wielkanocne życzenia 2022. Podpowiadamy co napisać na świątecznej kartce, w mailu i SMS-ie

Szczere, ciepłe i rodzinne życzenia są nieodłącznym elementem każdych świąt – czy to Bożego Narodzenia, czy Wielkanocnych. Ta piękna tradycja zbliża do siebie ludzi, którzy w tym wyjątkowym czasie wiedzą, że ktoś o nich pamięta. Tradycjonaliści wysyłają jeszcze pocztowe kartki, co chyba jest najpiękniejszą formą (oprócz osobistego spotkania) złożenia życzeń. Popularne są też SMS-y, maile czy wiadomości na komunikatorach. Jakkolwiek nie chcecie tego zrobić – najważniejsze, aby przede wszystkim nie zapomnieć. A co napisać? Oto kilka inspiracji na wielkanocne życzenia 2020. Znajdźcie na nie czas między gotowanie wielkanocnego żurku a pieczeniem mazurków!

Wielkanocne życzenia 2020 – gotowe teksty

 • Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka
  i niech te święta będą jak bajka.
 • Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju,
  serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.
 • Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia – wiary, radości, miłości, spełnienia!
 • Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Wielkanocne życzenia z tematem pisanek

 • Moc prezentów od zajączka, co koszyczek trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.
 • Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zagłuszy.
 • Żurku smacznego, baranka cukrowego. Pisanek wymarzonych, świąt mile spędzonych. Dyngusa mokrego
  i wszystkiego bardzo udanego.
 • Wczoraj kury tak gdakały, nasze jajka oszalały… malowały się w paseczki, i w kółeczka i wstążeczki. Teraz wszystkie krzyczą – Hurra! Hurra! Wesołego Alleluja!
 • Z okazji nadchodzącej Wielkanocy pragnę życzyć Wam, aby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok.
 • Serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie wiele radości, odpoczynku od codziennych obowiązków oraz dużo chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wielkanocne życzenia bazie pisanki

 • Niech tegoroczna Wielkanoc przyniesie Ci chwilę wytchnienia, czas do życiowych podsumowań, beztroskie momenty spędzone w gronie najbliższych oraz optymizm na poświąteczny czas.
 • Święta, święty czas tuż tuż, wcinaj jajka ale już. Kiedy zając Cię zaś wzruszy, daj mu marchew, podrap uszy.
  A gdy jajko będzie puste, daj mu kopa wprost w kapustę. Niech nie myśli, że jest cwany, za to Ty miej rok udany.
 • Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych przesyłamy dla wszystkich naszych przyjaciół garść refleksji
  związanych z tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasem.
 • Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!
 • Radosnych Świąt Wielkanocnych, stołu suto zastawionego tradycyjnymi potrawami, przy którym nie zabraknie nikogo bliskiego Twemu sercu. Ale przede wszystkim niech w tym podniosłym dniu zagości w Waszych sercach Zmartwychwstały Jezus Chrystus i napełni je wiarą, miłością i pokojem. By te święta były nie tylko czasem wytchnienia i i odpoczynku, ale przede wszystkich duchowej odnowy.

zajączek i wielkanocne życzenia

 • Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.
 • Niech te święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy, otuliwszy serce Wasze spokojem i radością. Życzymy Wam chwili refleksji i chwil radości spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole.
 • W związku ze zbliżającymi się świętami, ślę moc uśmiechów z uściskami. Święconka niech dobra będzie, by ludzie Was kochali zawsze i wszędzie. Niech się w życiu Wam dobrze powodzi, niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi.
 • Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.
 • Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty – przyniósł wreszcie te prezenty!
 • Niechaj wielkanocne życzenie pełne nadziei i miłości, przyniesie sercu zadowolenie. Dzisiaj i w przyszłości!
 • Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (193 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. AnnStyl  9 kwietnia 2019 09:22

  Dzięki za podpowiedź. Myślę, że coś z tego wykorzystam i prześlę znajomym.

  Odpowiedz
 2. Hidari11  20 kwietnia 2019 07:45

  Cieszę się, że jest taki duży wybór życzeń. Z tymi życzeniami zawsze jest problem, by dostosować je do odbiorcy. Coś innego pisze się znajomym i coś innego rodzinie.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  10 kwietnia 2020 13:54

  Skorzystam z niektórych życzeń.

  Odpowiedz
 4. janka1312  16 kwietnia 2022 22:06

  a ja wolę zadzwonić 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany