Wieczór panieński w SPA?

Okres przygotowań do ślubu jest stresującym czasem — nie tylko dla osób, które zajmują się wykonaniem dekoracji, organizacją poszczególnych elementów ślubu.. ale także dla pary młodej! W większości przypadków to oni odpowiadają za to, jak przebiegnie ta ceremonia. Nadmiar obowiązków na głowie wymaga przed tym szczególnym dniem stosownego odstresowania. Świetną okazją w tym celu jest wieczór kawalerski lub wieczór panieński — organizowany przez świadka lub świadkową na ślubie. Dowiedz się czy warto zaplanować wieczór panieński w SPA!

 

Relaks przed stresującym dniem

Wieczór panieński to z założenia niezapomniany wieczór przeznaczony na relaks i odstresowanie. Przed najważniejszym dniem w życiu kobiety warto sprawić, by jej samopoczucie było jak najlepsze — dlatego koleżanki panny młodej dobierają przebieg wieczoru panieńskiego zgodnie z jej osobowością. Jeśli panna młoda lubi szaleństwo i długie noce — dobrym miejscem będzie klub, prywatna loża, świetne towarzystwo i dobra muzyka! A co gdy przyszła panna młoda ma spokojną duszę i woli luźne, spokojne wieczory?

W takiej sytuacji SPA sprawdzi się świetnie jako miejsce wieczoru panieńskiego. Podczas wieczoru panieńskiego w SPA zarówno panna młoda, jak i jej koleżanki mogą liczyć na odprężające masaże, zabiegi relaksacyjne czy seans w saunie, który rozluźni mięśnie i ukoi nerwy. 

Wieczór panieński w SPA z reguły rozpoczyna się od małego poczęstunku lub toastu. Każdemu zależy na tym, aby ten wieczór spędzić w jak najlepszej atmosferze — dlatego dobry początek jest ważny. Następnie uczestniczki wieczoru panieńskiego mogą skorzystać między innymi z sauny — która jest dobrym punktem wyjściowym do innych zabiegów.

Po saunie warto zdecydować się na dodatkowe zabiegi relaksacyjne — na przykład masaż całego ciała, częściowy czy z wykorzystaniem gorących kamieni. Na koniec dobrym pomysłem będzie peeling, który oczyści powierzchnię skóry z zanieczyszczeń. 

Zaletą wieczorów panieńskich w SPA jest możliwość dowolnego konfigurowania ich planu i przebiegu. Organizatorka może przedstawić swoje oczekiwania związane z menu, a także przeprowadzanymi zabiegami i czasem trwania. To spore udogodnienie, bo, mając na uwadze preferencje panny młodej, cały wieczór panieński może być wzbogacony wyłącznie o ulubione zabiegi.

 

Zadbaj o wygląd!

SPA to miejsce relaksu, regeneracji i poprawy swojego wyglądu. W zależności od dobranych zabiegów panna młoda i jej koleżanki opuszczą SPA będąc piękniejszymi, co jest szczególnie istotne przed tak ważną ceremonią — podczas której każdy, a szczególnie panna młoda, chce wypaść jak najlepiej.

W związku z tym podczas wieczoru panieńskiego w SPA zabiegi mogą obejmować twarz i ciało — warto zdecydować się między innymi na manicure i pedicure czy peelingi, które wygładzają skórę. Wieczór panieński w SPA spodoba się szczególnie tym pannom młodym, które kumulują energię do zabawy na wesele — a wcześniej chciałyby się skupić na regeneracji, odnowie sił witalnych i poprawie swojego wyglądu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,03 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  7 lutego 2020 07:19

    ciekawy pomysł 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany